Windows 10

windows 10 foto attēls

Windows 10 - jautājumi un diskusijas

Kā var uzlikt datoram paroli, Windows 10 (3)
vēlos savam datoram uzlikt paroli, kā to izdarīt?
Settings, Accounts, Sign-in options. Ctrl+alt+del taustiņi kopā.Paņemam Nomainīt paroli.Lodziņu"Vecā parole"atstājam tukšu,logā"Jaunā parole"ierakstam vēlamo paroli,logā "Apstipriniet paroli"ierakstam paroli atkārtoti.Viss,skaidri gaiši saprotami. https://www.isunshare.com/windows-10/3-ways-to-create-password-for-user-account-in-windows-10.html ··· Windows 10: Kā var uzlikt datoram paroli,... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Windows 10 valodas maiņa (5)
Sveiki. Kā Windows 10 var nomainīt galveno valodu?Uzliku krievu, tagad viss krieviski. Vēlos tomēr angļu valodu
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Ō, sorry, uz Windows tas neattiecas, tik uz MS Office, jap, vieglāk tad pēc youtube skatīt.:) Ieraksti You Tube šo tekstu. Puika vakar tur apskatījās un nomainīja baigi fiksi. Atrodi programmās (kreisā pusē apakšā skaista krāsaina poga) MS Office mapi, atver, atrodi MS Office Tools mapi, to atver un paņem MS Office Language Preferences un izvēlies, kuru no valodām gribi. instaleejo svaigu WIN var izveeleeeties, kaadaa valodaa gribi to WIN instaleet. Jau instaleetam WIN , paskaties, kaa ju te mineeja utubaa.
Kaapeec WIN valodu vareetu vajadzeet nomainiit no angllu, uz kaadu citu gan man ir....nesaprotami .Vissi softi ir english , vissi nosaukumi datoraa ir tikai angllu valodaa zinaami utt. Sarezzggiit sev dziivi ar to , piemeeram , latviessu valodu datoraa , telafonaa utt , nu vieniigais....Kad es paklausos latviskotos PC terminus, nu...pzd vienkaarssi :(
Ja vēl šī tēma ir aktuāla,tad atraksti,es atbildēšu. Lai pārietu no valodas uz valodu ir jāizpilda 6 soļu manipulācija. caur settingiem,reģionu u.t.t.
Diemžēl es krievu valodu slikti pārvaldu tamdēļ pirms remonta es klientus brīdinu,ja datorā nav angļu valoda ,tad būs jāpiemaksā par remontu. Un ar latviešu valodas terminaloģiju es orientējos tik pat lieliski kā ar ķīniešu valodu! :-)))))
··· Windows 10: Windows 10 valodas maiņa lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Planšete Lenovo ar 10 windovu (27)
Veikalā pamanīju tādu brīnumu - planšeti, kam var piemontēt tastatūru un viņā ir 10 windows. Cik vērts tādu iegādāt? cik ērti būtu? neesmu lielos draugos ar tieši 10-to windovu, lai neteiktu, ka vispār tādu nebiju izmantojusi....
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Vispār jau tastatūru var pielikt jebkurai planšetei. jaa, taa ir , WIN 10 vajag normaalu, jaudiigu proci (peedeejaas paudzes I5 , I7), vismaz 6-8 Gb atminnas utt. Tad iet , kaa puulkstenis. Nedomaaju, kaa Lenevo taadaa..nedaargaa planssetee buus ielicis ko tamliidziigu .
Vajag kaartiigi notesteet pirms pirkt.
Bet ieteiktu tomeer paskatiities, da kaut mazliet lietotu , Abolu kaadu. Nopeerc tam smuku vaacinnu ar iebuuveetu tajaa klavieri klaat, ja reiz vajag. Un zero problems .
Ar vindu laba planšete arī nebūs lēta . Ja planšete, tad laikam tomēr ābols. filmām - jā. sevišķi pārbraucienos. vispār, ārpus mājas der tā lieta. bet es nespēju knibināties ne telefonā, ne planšetē. manas rokas ir lielas, pirksti tam visam par lielu, jūtos kā šreks ar šitiem gadžetiem. neerti.
tās ir lētas. salīdzinoši. ja vēlies pirkt, izvēlies vidējo, jo dārgas noveco strauji. dažas modeļu līnijas ir ļoti sliktas. vienā labošanā.
var arī māju paņemt mugursomā. bet nopietni, ņemt autobusā vai lidojumā klavieri? labāk paciesties līdz beidzas, bet filmām vai šaham, vai dambretei var planšetes izmantot ļoti labi.

tehnoloģijām ir jākalpo cilvēkam, nevis otradi. nav tālu laiks, kad nebūs fizisko iekārtu ka planšetes, tikai vizualizācija ar vadības metodi, kas būs stipri pietuvināta cilvēka kustībām. nevis klavieres un klabināšana, bet balss un kustības.
··· Windows 10: Planšete Lenovo ar 10 windovu lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Windows 10 bezkaunība. (16)
Varbūt kāds no datoristiem var dot padomu, kā izsargāties no W10 uzmācības. Šodien pēkšņi tika pārtraukta mana datora iesāktās darbības un 2 stundas tika instalēta 10. versija, kuru es vienmēr esmu noraidījusi. Kad pēc uzinstalēšanas...
nu, "nonest" licencētu windows, par kuru ir maksāta nauda, nav gudrs padoms. maigi sakot.

runājot par win10. problēmu ir daudz. kad parādījās xp, 7 un 8, tik daudz problēmu dēļ pašas operētājsistēmas nesaderības nebija, kā tas ir tagad. ar xp bija vīrusu problēma, lidz otrai servispakai. bet ar desmito ir tik daudz problēmu ar bezvadu tīkliem, aparatūras atslēgšanos, ka es līdzīgi neatminu. dažreiz viens uzreiz pēc otra atved savu "draugu" kārtībā savešanai. 9 no 10 problēmām ir win10 radītas.
un problēma ir draiveri un ierīces, kas nav saderīgi ar jaunajām win10 fīčām.

nekas nav ne japārinstalē, ne jānones. vnk neliels tjūnings un atkal stradā kā vajag.
Man arī tā pati problēma..nav laika pārinstalēt uz W7,bet W10 nepatīk... muncīt, nu tak ja sajēgas par tēmu nav vispār absolūti nekādas - vai neliekas labāk paklusēt?
ne tā ka par gudru tad varētu kāds tevi uztvert, bet vismaz ne par pilnīgu pagali …:D
kāpēc tāds naids pret W10? atdodies un izbaudi
vai tad tāpat protestētu, ja tavu veco auto pa brīvu upgreidotu uz svaigu jaunu modeli?
jā, teodora. padoms ir. nāc nu atkal privāti. :)
efektīvs, drošs veids ir grupu politikas. bet labākais paņēmiens ir atkarīgs no operētājsistēmas versijas.
··· Windows 10: Windows 10 bezkaunība. lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Windows 10 pārinstalēšana (7)
Kā nomest Windows 10 un pārinstalēt to no jauna, lai nerāda shedular tasks kļūdas
Nekas nav labaks par win 7 varbūt pamēģināt izstāstīt, kāda ir problēma? saviem vardiem, bet iespējami saturīgi. Vai tad 10 taskus etc nevar servisos atslegt? vai kļūdaino uzdevumu dzēšana uzdevumu pārvaldienkā (task sheduler) nepalīdz? jā tā, tad arī
reģistrā ir jāizdzēš invalīdie uzdevumi, kuri tur ir palikuši no vecās windows versijas.
pag...kapec veca win versija
kapec neuzinstale tīru?
··· Windows 10: Windows 10 pārinstalēšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Windows 10 ik pēc 2 minutēm restartējas visas ikonas (6)
Visu laiku, ik pēc pāris minūtēm, Windows 10 raustās visas ikonas. Skatoties video, no pilnekrāna izslēdzās. Arī tagad rakstot, notiek it kā atjaunošanās un jāievieto kursors no jauna!
windows 10 vajadzetu aizliegt ar likumu .......... Iespējams, ka EventViewerī varētu ieraudzīt problēmas nosaukumu, un pēc tās tad vismaz meklēt risinājumu netā. Ja pašam nesanāk, tad jāmeklē zinošāks palīgs. 10tais uzkrāmēts uz sūdīgiem dzelžiem un/vai draiveri nav salikti, ka rezultātā exploreris crasho un restartējas... Ja Windows 10 tika uzlikts jauninot no Windows 7/8.1, tad pēc aktivizācijas iesaku nonest nost un uzlikt pa jaunam uz tīra diska. Ir izpeldējuši dažādi gļuki šādiem atjauninātiem datoriem, gan aprakstītā ikonu raustīšanās, gan problēmas ar wifi, un arī pamatīga bremzēšana. Pēc tīras pārinstalēšanas darbojas ideāli. spank pareizi saka.
Bet par to, ka nepārtraukti uzbāžas ar atjaunināšanu uz Win 10, likt cietumā.
··· Windows 10: Windows 10 ik pēc 2 minutēm... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā palaist Windows 10? (2)
Nevar palaist windows 10. Ieklemējies rāda hibernacija...
tas ir,tikko ieinstaleeji, un nekas nesanaaca??? Kā liki Win 10 vai kā? ··· Windows 10: Kā palaist Windows 10? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Skaņa datoram pazudusi, Windows 10 (3)
Mistiski pazudusi skaņa datoram... Labajā pusē apakšā uz skaņas ikonas uzklikšķinot - skaņas svītra sarkana. Ir tāda nojauta, ka jānospiež kāds taustiņš un ... viss notiks! Windows 10. Iepriekš pateicos par labiem padomiem.
varbūt vienkārši skaļruņi ir noklusināti.
http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/fix-sound-problems#v1h=tab02
tur katram solim ir arī video, kā "atklusināt" skaļruņus, piemēram.

ja dators stacionārais, tad var izslēgt datoru, atvienot visus audiosistēmas vadus, savienot tos atkal un ieslēgt datoru.
ja portatīvais, tad izslēgt un tad atkal ieslēgt.

ja tā ir izplatītā windows 10 kļūda, tad var mēgināt šo risinājumu
http://www.ibtimes.co.uk/windows-10-how-fix-sound-issues-after-upgrade-1513693
Vienkārši pārlādējiet sistēmu un atjaunojiet datu bāzi draiveram.. To var izdarīt ieejot control panel - device manager - sound videos,games controllers - tad uzejiet uz šis izvelnes - tad atveriet driveru - labais taustiņš - tad sistem software.
Ceru,ka noderēja..
Ar cieņu.
Pārinstalē draiverus mātesplatei.skaņaskartei tieši
Audio drivers
Mātesplates oficiālajā mājas lapā.
··· Windows 10: Skaņa datoram pazudusi, Windows... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Windows 10, atsauksmes (7)
Pirmie iespaidi? Ir veerts paariet no WIN7 uz desmito? Ja veel nnem veeraa, ka septiitais iet vienkaarssi perfekti. Un nam paredzeeti nekaadi touch screeni izmantot tuvakaa naakotnee. Darbaa vienam uzlikaam. Hmm, ik pa laikam izmet nu,...
Isti nesaprotu kapec vispar japariet no stabilas OS uz kaut kadu vel jeelu? Dators no taa jaudigaks nekjus un pa lielam labak no taa nepaliks.Es vel pagajshgad veiksmigi lietoju Win XP un nesudzejos...tagad Win 7 un lietosu vel vinju ilgi un dikti.Varbut ne pa teemai bet nesaprotu un negribu saprast cilvekus kas tiecas iegadaties tikko iznakushas jaunas lietas kaa piemeram iPhone telefons par astronomisku cenu kursh manaa skatijumaa tieshi ne ar ko nav labaks par telefonu pa 200 eiro.Nu tas taa...mans viedoklis No win7 pāriet nav jēgas jo
w10 "bonusi"
*)Reklāmas programmās kas pirms tam bija par brīvu
*)Datu vākšana par lietotāju, lai optimizētu reklāmas
*)Lietotāja interneta pieslēguma izmantošana MS vajadzībām

Salīdzinājumā ar w8 tik vien kā uzlabots interfeis.
Win.7 Tas pēc manām domām ir labākais Ko microsoft ir radījis visā savā pastāvēšanas laikā...
XP bija jauks..bet nu..būsim modernāki un virzīsimies laikmetam līdzi...
Nav jēgas nekādas no Win. 10 ja neesi reklāmu fans,fanātisks okšķeris pēc jaunāka interfeisa.
Win 10 ir uzlabots 8.1 ..bet pilņigi neaizsargāta sistēma privātajā lietošanā...(runa neiet par antivīrusu progrm. un Windows aizsargmūriem, citām sistēm progrm. Runa iet par par slepenu kontroli no IBM.
Es neieteiktu....Izvēle aiz jums.
Man uz diviem laptomier ir 10, kas nomainīja 7. Ne par ko nevaru sūdzēties. Pārlūkprogrammu Edge palietoju un pārgāju atpakaļ uz Chromu - Edge drusku bremzē, bet Chrome lido. 10. ir drusku draudzīgāks / vienkāršāks interfeiss. Vienīgi tad, ja jārokas control panelī, tad 7. bija zināms, ko un kā meklēt. Tagad jālien dziļi iekšā, ja gribi tikt līdz smalkām apakšizvēlēm. Patīk, ka visus meilus zem vienas ikonas var sasinhronizēt. Nu kaut kā tā. Labāks nav, varbūt savādāks. Es nemanītu. Kāpēc mainīt ko tādu kur viss strādā perfekti? Sistēma tehniski varbūt ar nav slikta, bet jārēķinās ar janisb minējiem "bonusiem". ··· Windows 10: Windows 10, atsauksmes lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Windows 10 (16)
Man jau kuro reizi piedāvā bezmaksas Windows 10. Gribas pamēģināt, bet bail, ja nu pēc tam vairs nedabūšu nepratīšu atgriezties uz W8, ja jaunais nepatiks, vai liks maksāt. Būtu labi, ja kāds saprotamā, nesarežģītā valodā pastāstītu par...
hm, ja kko piedāvā apgreidot par velti - vai neizskatās pēc žurku lamatām? No win7 es vēl nesteigtos pāriet - gana stabila sistēma, bet jo 8.x nekavētos manīt uz 10.
8.x tomēr ir kārtējo jauno tehnoloģiju "pirmais slīcināmais kucēns" un pienācis laiks viņu slīcināt.

Patiesībā pāriet vai nē nosaka programmas ko lieto; ja tev ir tikai ofisa programmas un internets mani droši; ja ja kaut kas no Adobe, AudoDESk utt produktiem tur au jau jāskatās kādas versijas utt.

Ar to apkaļ pāriešanu gan var ne visai gludi iet. Win pašu jau nomanīsi atpakaļ, bet programmas var nākties pārlikt jo vairs nestrādās.
Ir iemēģināta. Es arī no W7 nepārietu. Nesaskatu nekādus ieguvumus. Pirms nedēļas apgreidoju 8.1 uz 10. Sliktāks nav, ir fiškas, kas kļuvušas ērtākas. Ja salīdzina ar 8, tad ir vērts, ja ar 7, tad noteikti neiesaku nevienam. Septītais ir galīgi ok, pie tā pat ieteiktu Microsoft beidzot apstāties. :) Vēl nav pārbaudīts, kā citas programmas sadarbosies ar 10, bet nav slikti. atgriezties uz win 8 vai 7 varēs mēnesi pēc pāriešanas uz win 10. ja windows ir licencēts, maksāt "neliks".
priekš tevis atšķirības būt iekš vairākiem vizuāli-dizaineriskiem risinājumiem - programmu palaišanas panelis, meklēšana u.c.

no win7 es nepārietu, no win 8 pārietu nedomajot.
··· Windows 10: Windows 10 lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu