USB Flash - datu atgūšana

Labrīt, gudrinieki (ceru, ka tādi)! Fleškā šis un tas, arī daži dokumentu folderi. Un te pēkšni viens folderis neveras vaļā, sarkanais logs “...is not accessible. The file od directoty is corrupted and unreadable “. Bet dokumenti vajadzīgi. Šķiet, ka viss tur ir, jo izlaižot tai mapei antivīrusu, to dok.nosaukumi visi nozib .. Kā atgūt pieeju??

cikneciks (2010-10-28 10:58)      vispirms jāmeklē programmas, ka cel datus nost. Ir getbackdata vai Activefilerecovery. Diezgan biezā slānī. Ja neizdodas, jāčāpo, piemēram, uz JetComputers, lai viņi padarbojas, bet tas varētu maksāt visai jau konkrēti...

cilveex (2010-10-28 11:19)      chkdsk /f g:
kur "g" vietā ir burc, kuru piešķirs tavam flašam. čekdiska palaišana iespējams padarīs tavu flašu lasāmu, bet labojot diska sektorus, kurās ir žurnalējošā kļūda, iespējams, tos sektorus dzēsīs(nometīs datu stāvokli uz 0), bet tie kļūs "lasāmi".
Ja tie dati ir stipri svarīgi, tad VISPĀR nekur vairs neliec savu flašu iekšā un nemēgini neko, bet kā jau teica - duj uz datu atjaunošanas iestādi. 20-30 latviešu rubļi būs summa, ar kuru rēķināties.

Ja pussvarīgi tie faili, tad 90% iespeja visu atdabūt bez kādām īpašām sāpem.(ja vien neuztrauc 10% iespēja pilnīgi zaudēt tur esošo, protams) Sākt ar jau minēto komandu.

huligansshortos (2010-10-28 12:06)      cilveex ieteikums ir drošākais veids kā pazaudēt datus.
Cik pašķirstīju citus jautājumus pa IT lietām... kompetence 0.

Runājot par tēmu... cikneciks principā visu pateica.
Runājot par cenām... par to ka ar softeli izcēla neviens neprasīs 100Ls.
Neesmu interesējies cik šie prasītu, bet nu pie manis tas ceņiks būtu ~5-10Ls

Dārgi ir tad ja pati freška atliecās.
Tad gan ir dārgi.

mrfx (2010-10-28 12:07)      Recuva-proga par velti. Atjauno pat formatētus datu nesējus.

cilveex (2010-10-28 12:38)      uāu!:) huligansšortos cisina biksiņās rakstīt no sava nicka? Nekas. Arī tas der, ja manu bezkompetenci kompensē huligānašortos kompetence.

Es brīdināju par datu pazušanas iespēju un VIEMĒR kad ir līdzigas lietas, visgudrāk ir vairs vispār neko pašam cilvekam nedarīt, bet diegt pie speciem.

Un tās pieminētās pergas dara IDENTISKI to pasu ko čekdisks kā pirmo, ko vispār darīt. Jo failsistēmas skenerim ir vispār jāzina kas būs un kas par lietām un PIRMAIS ko viņš dara bekapo raw datu saturu un nobekapojis mēgina atjaunot zurnālu. Tālakais ir 100% atkarīgs no pirmās proceduras rezultātiem... kompetentais tu mans šortabiksi...

lapsu_aacis (2010-10-28 12:44)      NEKUR nebaazt NEKO nedariit un pie cilveeka, kursh prot datus izcelt!
chekdisks vinjiem! :D cena 5-10 lati. un izcelt var visu,kas parastajam mirstiigajam tur vispaar var atrasties. nebuus vinjai tur failneimu, kuri mirstiigajiem fleshkaa buut nevar, ibo, tas jau ir advanceetais liimenis.

Freddy Krueger (2010-10-28 13:20)      Saakumam - vienkaarshi pameegjinaat piesleegt citam kompim, ir gadiijumi, kad USB 1.1 vai 2.o protokoli sakozhas.
Par cik USB ir chips, nevis magneetiskais datu neseejs, var gadiities visaadi, kaut principaa checkdisk ar attieciigu komandu var sadaktereet, jo kompja interpretaacijaa tas disks ir same, kaa normaalie diski, bet tik pat labi var sanaakt graabeklis.
Es teiktu - pirmkaart novaac nost visu, kas lasaas, atstaajot tikai katalogu, kursh nelasaas, un tikai tad meegjini ko dariit taalaak, jo arii datu atjaunoshanai briivais datu neseeja apjoms ir svariigs.
Pats galvenais - nemeegjini neko tur ierakstiit klaat, tas var krietni sarezhgjiit esosho datu nocelshanu (tas attiecas uz jebkuru datu neseeju liidziigaa gadiijumaa).

Ja gribas veel ko jautaat - raksti privaati.

Freddy Krueger (2010-10-28 13:24)      p.s. checkdisk ir vismaz 3x common use "atsleegas" - /f, /p, /r, lietojamas peec nepiecieshamiibas, datu pieejamiibu atjauno ar /r, /f tiek izmantota vairaak diska struktuuras sakaartoshanai... :-D

lar_unurur (2010-10-28 14:46)      huļigānc>

es ļoti maz zinu par vordiem un filmām, bet ši ir viena no lietām.
tas hahaha, tas liecina.:)
Pat pati nesēja palaišana un mēģināsana lasīt, nozīmē to, ka op.sistēma mēģina kaut ko nebūt darīt ar failu žurnālu. Tas nekad nav vēlams. Vēlams ir vispār "sasaldēt" datus un lasīt sektorus, neiesaistot sadauzīto zurnāli.
Ja personāžs to dara no darbojošamies op.zistēmas. Tas a priori samazina iespēju ko labot, jo pat lasīšana maina datu struktūra, kura pati tiek izmantota kā pamac algoritmiem restaurēšanai. Algoritmi ir balstīti uz varbūtībām. Tāpēc vienīgais veids kā darīt pareizi, ir momentā vispār noraut datu nesēju nafik nost un uzsūtīt skeneru, kurš 1kārt nolasīs esoso stāvokli un VISUS datus pārdzīs uz kādu citu/drošu nesēju, nemēginot izvērtēt, kas tie dati vispār ir. Tas ir pirmais.
Otrais.
Skeneris, pēc nolasītajiem sektoru stāvokļiem, mēģinās atjaunot to savstarpējo saistību un to savstarpējo atkarību datu stuktūrā. Latviski, tas nozīme to, ka mēginās izanalizēt un izprast kurš picas gabas pieder kurai kastei un kā vispār ir(NELASOT bojāto zurnālu). VELĀK. tas meklēs pec zurnāla un centīsies salīdzināt un izdos DIVUS/vairāk variantus kā perga uztvers sevis izlasītos datus. Ta piedāvās vēlreiz saglabāt variantus. manis aprakstītais ir zoftvēriskais variants kā vispārēja rīcība.

muahahahah... rēali, es eju atpūsties... tak ej un atpūties! Čuda-juda... mļin.

wolands (2010-10-28 18:13)      Ai nu cilveex pareizi rakstīja. Ja nav tik svarīgi dati - pofig. Laid chkdsk vai jebko citu. Ja svarīgi - zem linux ar dd devaisu nokopē, tad spēlējies tālāk ... Ja neesi spečuks, tad ņem disku zobos un pie spečuka ...

riks (2010-10-28 18:40)      ja nav dzīvības un nāves jautājums, uzrīdi štokam NU.
teorētiski grūti izskaidrojams, bet gadās, ka caur Macread (veca proga, lai PC lasītu dārzeņu kompitōra disketes!) labāk salasa.

man_ir_tikai_es (2010-10-28 18:43)      Klausiet Cilvēku! Pārbaudīts!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010