Uzrakstīta teksta parkopēšana no openoffice uz word.

Vai iespējams uzrakstīto tekstu openoffice parkopet uz word, lai pēc tam teksts būtu worda formata un to varetu izprintet ?

fargo      ko tu saproti ar vārdiem "word formātā"? ja kā *.doc fails, tad jā. ja ir domāts teksta formatējums, tad tas var mainīties un var arī saglabāties, atkarīgs no formatējuma veida un sarežģītības pakāpes. jebkurā no gadījumiem, formatējumu kopēt nav labi. jākopē teksts un formatējums būtu jāveido no jauna. tā ir labi.(sarežģītos dokumentos vēlāk var rasties nevajadzīgas galvassāpes)

fernfahrer      pamatā jau viņiem ir saderība, bet neizslēdz, ka rindas būs savādākā izkārtojumā, atkarībā kādi page setup būs iestādīti. Nu tā man šķiet...

janisb      Ctrl+A, Ctrl+C, Ctrl+V vai arī save as RTF

neko      radās tāda nojauta, ka runa patiesībā ir nevis par kopēšanu, bet saglabāšanu word formātā, lai dokumentu iedot kādam kam OpenOfiice nav.
Saglabāt var word formātā: Files->Save As un pie dokumenta tipa izvēlamies kādu no word formātiem.

Vientulais_vilks      neko dreebi runaa, vnk sagalabaa OpenOffice dokumentu vecaa doc formaataa un ieraksti fleshkaa vai aizsuti sev uz epastu un vareesi lietot citur kaa worda dokumentu - printet vai ko nu vajag

fargo      vienkāršiem dokumentiem "save as..." var būt gana labs, bet ja tur ir kaut cik nopietnāks formatējums, tad pēc darbības "save as *.doc" tur viss var saiet pilnīgā tūtā - malas būs šķības-greizas, hederi/fūteri var pazust vispār, numerācija pazust vai kļūt nepareiza, līdz ar to satura lapa kļūt par figviņzin ko, bulletings, tabulas, attēli, captioni, break peidži... viss tas var jaunajā doķī kļūt galīgi nekāds un viss būs jāpārtaisa.

wolands      Vispār pēdēja laikā man vienkāršiem dokumentiem Google Doc rullē. Sarežītākiem - LibreOfiice/OpenOffice, izvirtībām - MS Office.

neko      Tās savietojamības problēmas nav manītas izmantojot LibreOffice un docx.
Abi divi ir gana līdzīgi sazipoti xml - un pie konvertēšanas nav manīts, ka kaut kas zustu.

Beretta      Ja tekstā nekas nav jāmaina, bet dokuments tiks pārsūtīts no datora, kurā ir word uz datoru, kurā ir Libre office (vai otrādi), ērtā dokumentu pirms sūtīsānas saglabāt pdf. formātā 2022-09-29 23:29

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu