Word (Microsoft Word teksta redaktors)

Word (Microsoft Word teksta redaktors) - jautājumi un diskusijas

Lapu numurēšana Word (9)
Kādam varbūt šķiet vienkāršs jautājums, bet steigā nespēju saprast. No citiem forumiem ar nepielec. Man vajag wordā sanummurēt lapas, lai 1. lapa parādītos sākot ar 5. lapu. Atradu vien variantu, ka jau pirmajā lapā ...
Galvenā problēma, netiek izmantota dalīšana sekcijās. Ja Jums Titullapa, anotācijas, saturs, nodaļas, pielikumi būs savās sekcijās, numurējiet kā vēlaties. Pirms šādiem darbiem NOTEIKTI iesaku saglabāt vienu dokumenta kopiju rezervei vēl pirms eksperimentiem. komandai vēl ir krītošais logs "format page numbers"
Tur var izvēlēties numerācijas sākumu - start Nr., kā arī fontu, ciparu krāsu,lielumu ut.t.
te ir par sekcijām>
http://profizgl.lu.lv/mod/book/view.php?id=20086&chapterid=4713

te ir par numerāciju>
http://profizgl.lu.lv/mod/book/view.php?id=20086&chapterid=4718

bez pareizi izveidota dokumenta, numerācija būs greiza.

vai tas ir domāts mācībām? ja tā, tad augstskolās jums taču ir paraugi, kuriem ir jabūt pieejamiem internetā. arī lejupielādei. bija jabūt nodarbībām par to, kā pareizi noformēt kursa darbus utt. nepareizi noformētus darbus nemaz nepieņem. ja tās nodarbības tika palaistas garām, vai kādi citi iemesli, tad var novilkt paraugu un vajadzīgo ievietot, bet tas ir tā kā ratus jūgt zirgam pa priekšu.

darbības princips ir tāds - sākumā ir jābūt gatavam tekstam, ir jābūt skaidram cik ir nodaļu, cik apakšnodaļu. tad veido dokumenta karkasu, izveido sākuma lapas, satura rādītāju, pievieno numerāciju. tad, kad šis karkass ir gatavs, var sākt ievietot iepriekš uzrakstīto tekstu, ņemot vērā, ka nodaļas un apakšnodaļas automātiski izmainīs satura tabulu dokumenta sākumā, atkarībā no nodaļu/apakšnodaļu formatējuma. automātiski parādīsies tabulas, attēli.

tas ir jaiemācas, vieglā vai grūtā ceļā. ja vien nedod kursa darba noformējumu sagatavot kadam citam.

vēlreiz, noteikti mācību iestādei ir paraugs, turklāt atšķirīgām skolām var būt atšķirīgas prasības formatējumiem, tabulām, saturam, numerācijai, satura kartībai.(tas ja vispār ir vēlme pie normāla vērtējuma tikt... protams)
kkl.
tas ir saistīts. virsraksti ietekmēs satura rādītāju, tāpat tabulas un attēli. ja dokuments nebūs sākotnēji pareizi izveidots, tu vari piedzīvot īstas mokas ar numerāciju un nesaprast kāpēc tā "lēkā".
tā uz sitienu neredzu labāku saiti latviešu valdodā. to vajag vienreiz izdarīt pašai un tas radīsies saprašana un visiem laikiem. programmu interfeisi gan mainīsies, bet digitālo doķu uzbūves principiem nu ir jau kādi 20 gadi.
··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Lapu numurēšana Word lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Wordā nedarbojas teksta iekrāsošanas funkcijas (4)
Tā kā te man allaž ir palīdzējuši, varbūt arī šodien iegūšu atbildi uz mani interesējošo jautājumu. Dators Lenovo ar Windows 10 Home. Iegādājos Office 365 Home uz gadu. It kā viss darbojas, bet pašreiz "sāp" tas, ka ...
Vajag iespējot šīs funkcijas. File>Help>Microsoft Ofice help,- meklētājā ieraksti color, atvērsies viss kas saistīts ar krāsām. Angliski slikti saprotu, bet ir iespēja kopēt un tulkotājā pārtulkot. Vismaz word 2010 tā ir. man viss strādā kpš sākuma kad ielādēju. ··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Wordā nedarbojas teksta ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kur atrast zīmju skaitu Word dokumentā? (11)
Lūdzu, pasakiet kur WORD jaunaja anglu versija iespejams atrast zimju skaitu. Ja es uzrakstu kadu tekstu man vajag zinat cik tur ziimes. KUR TO ATRAST un kaa to redzet??
p.s. ja "jaunajā" Word´ā tāda izvēlne nerādās, nospied "ALT" taustiņu, tad vajadzētu parādīties. Izvēlnē klikšķini uz "File", tad "Properties" un skaties cilnē "Statistics", tur būs "Characters" un "Characters with spaces" (ieskaitot tukšumzīmes) Ja nav par grūtu, tad uzspied taču uz tā "words", un redzēsi visu, ko kārojās. (MO-2007) Cilne Rewiev, tur pirmajā grupā ir podziņa uz kuras redzami burtini ABC un zemāk cipari. Uzspiežot uz šīs podziņas var redzēt visu nepieciešamo informāciju. Kura versija ir "WORD jaunaja anglu" ? ··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Kur atrast zīmju skaitu Word ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Word 2007 numerācijas noņemšana atsevišķām lappusēm (2)
Kā word 2007 noņemt numerāciju no pirmajām divām lapaspusēm? Esmu meklējusi dažādās vietās informāciju, bet diemžēl, no viņas es neko nesaprotu. kāds var palīdzēt??
tonna ar info :

https://www.google.com/search?q=how+to+remove+page+numbers+in+Word+2007&oq=how+to+remove+page+number
s+in+Word+2007&aqs=chrome..69i57j0l5.16247j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
https://www.techonthenet.com/word/page_numbers/remove2007.php


https://www.youtube.com/watch?v=xkK88PRnI_4
··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Word 2007 numerācijas ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā zem noteikta tastatūras taustiņa dabūt apakša garāku nosaukumu vai frāzi? (1)
Kā zem noteikta tastatūras taustiņa "iekodēt" garāku frāzi, kas rakstot vēstules bieži atkārtojas (piem. garš organizācijas nosaukums ), lai rakstot vēstuli un nospiežot attiecīgu taustiņu (un laikam bija ...
ja ir jautājums par msword vai līdzīga tipa programmu, tad vajadzīgā līdzekļa(tūļa):) nosaukums ir autotext.

piemeram, te ir īsa pamācība.
https://support.office.com/lv-lv/article/Automātiskā-teksta-pievienošana-programmā-Word-5f08b3ba-caf
e-49c1-99c7-9cc3aae3b439?ui=lv-LV&rs=lv-LV&ad=LV
··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Kā zem noteikta tastatūras ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Sērijveida dokumentu gatavošana MS Word (3)
Gatavoju sērijveida dokumentus woRdā.Dokumentā ir ievietota atsauce caur footnote. Kā var izdarīt tā,lai atsauces numurs visās sērijveida dokumenta lapās paliktu nemainīgs?
Lai precīzāk atbildētu uz Tavu jautājusi, saki kādu wordu izmanto? 2007 gada, 2010, 2013? šeit ir step by step info - https://support.office.com/en-za/article/Add-page-numbers-to-your-Word-2010-document-fc409c12-0149-4
7fc-b838-ca103e13fc45#bkmk_Odd_Even pārrakstīt šo neņemos :D

Bet ja ņēmi ar instert --> page numbers, tad labas vajag atdalīt ar section brake, lai neņem kā nākamo lapu, un vajadzēs even & odd page numbers...

Vēl jau vari hardcore rakstīt visu ar roku XD
··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Sērijveida dokumentu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Word online (13)
vajag uz ātro tikt pie kaut kāda Word , kaut vai online...
http://www.libreoffice.org/download/libreoffice-fresh/ nu i super , Libre Office 4.3.1.2 failus lasa un es ceru , ka manis uzrakstīto arī varēs citi izlasīt. Problēma atrisināta , paldies !!!!! bet... es nesaprotu, kāpēc neierakstīt "office online" un lietot originālo "word"?
nav konta? kapēc neizveidot?

https://office.live.com/start/default.aspx
Libre ne tikai lasa, bet arī māk saglabāt kā .doc vai .docx Ja vien dokuments nebūs pārbāzts ar specifiskiem formatējumiem nekādu saderības problēmu nebūs.

=>fargo tāpēc lai tādiem microsoft sludinātājiem kā tev nauda nebūtu jāmaksās
un kāpēc nelietot OpenOffice, kurā ir viss M$ ofiss, tikai bez tām ķēmīgi lielajām pogām menu vietā? ··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Word online lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
http://www.zamzar.com/convert/doc-to-jpg/ vai
http://www.zamzar.com/convert/docx-to-jpg/

neesmu gan pats personīgi mēģinājis
Ļoti vienkārši. Atver Word dokumentu tā, lai tas ietilpst pa visu ekrānu. Nospied podziņu PrintScreen. Tad nospied Ctrl+C. Atver kādu jpeg failu caur Paint un izveido jaunu jpeg failu. Nospied Ctrl+V. Saglabā. Liekās malas apgriez vai nu caur Paint vai kādu attēlu apstrādes programmu. Jo lielāks monitors, jo labāki rezultāti! Lai veicas! nofotografee gooooooooooogle.lv Ja dokuments nav sensitīvs, tad vari online-convert.com vai convertfiles.com. Parasti gan dokumentus konvertē uz PDF. Arī to vari izmēģināt tur... ··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Kā Worda dokumentu pārveidot ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā atjaunot Microsoft Word noklusējumu? (2)
Saliku šādus tādus ķekšus, vai noņēmu optionā (?!) un šis tas vairs nav tā kā gribētos. Konkrēti: iezīmējot vārdu to varēja pārvilkt teikuma citā vietā, bet tagad vārdu pārvelkot nesaglabājas atstarpe starp ...
Vienkārāšak ir noinstalēt un uzinstalēt pa jaunam http://support.microsoft.com/kb/822005

šajā gadījumā ieteiktu izmantot automātisko variantu( fixit - Reset user options in Word).
··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Kā atjaunot Microsoft Word ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā Wordā nerādīt lappušu numurus pirmajām lapām? (11)
Kā iekš worda var uzlikt lpp numerācijā tā, lai numurus sāk rādīt tik no 4.lpp??? Tjipa, uz pirmajām trīs lapām numuru nerāda...
Nekāds "manuāli". Ja ir nepieciešams pareizs noformējums, nekāds "manuāli", ne ar satura rādītājiem, ne ar bilžu, tabulu vai lappušu numerāciju un vispār dokumentu formatešanu neiet cauri. Numerācijas atslēgšana uz pirmās lapas tā arī strādās - nerādīt tikai uz pirmās. Ir jātaisa sekcijas ar katrai sekcijai atšķirīgu footeri. Priekš tam dokuments ir jāsadala sekcijās.
Bet jūs man nepastāstat kuru versiju izmantojat, jo kopš 2007 ir savādāk kā bija 2003 un iepriekš.
Par 2010 office.
Piemēram ir garš teksts, vajag pirmās divas lpp, lai nav numerācijas.
1. kursors lai atrodas teksta sākumā
2. insert> page break
3. insert> blank page(tagad viss teksts atrodas sākot ar 3 lpp)
4. page number>izvēlamies "position"(tiks sanumurētas visas lpp)
5. (tagad jāpaslēpj pirmajām divam numerācija)Uz hedera vai footera(atkarībā kur izvēlēta numerācijas vieta, 2x klikšķis), parādīsies jauns ribbons, kurā jāieķeksē "different first page" un "different odd&even pages".
Viss. Numerācija sāksies ar 3lpp.

office 2003.
1. kursors pirmajā lapā ar tekstu(kurai ir jābūt ceturtajai).
2. Insert>break>page break
3. insert>break>next page
4. insert>brak>next page(tagad lapa ar tekstu būs cetrutā)
5. insert>page number(izvēlamies vajadzīgo formātu).
6. (tagad jānoņem iepriekšējā sekcijā numerācija)dubultklikšķis pa nuberācijas vietu 4 lpp(header vai footer) un atkal parādīsies toolbārs, kurā ir jādeaktivizē poga "link to previous".
Viss.
No jums aliņš. Divi.
PS. Ir vēŗts 1x mūžā iziet progu apmācību, kuras tā vai citādi nāksies izmantot visu mūžu.
PPS. 2003 un senāku opisu man nav pie rokas, ir tikai 2010, tāpēc 2003 pēc atmiņas(ja nu kāds burts nesakrīt).
Pie header/footer - ieliekam ķeksīti pie "different first page"!:) Mani arī šis interesē, kā nemanuāli aizsegt atsevišķās lapās hederi un fūteri. Pašlaik lieku virsū masku, kur nevajag redzēt. ··· Word (Microsoft Word teksta redaktors): Kā Wordā nerādīt lappušu ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu