Antivīrusi

Antivīrusi - jautājumi un diskusijas

Norton vai Kaspersky antivīruss? (15)
Kas labaaks-Nortons vai Kaspersky?
nezinu kurs labaaks bet dodu prieksroku kaspersky parbaudiita lieta darbojas nevainojami nezinu Domaaju,ka Nortons.Izplatiitaaks,pieejamaaks,v ienkaarshaaks. Darbāman ir Kaspersky, mājās Norton.. abiem nav ne vainas! Gaumes lieta! neiedziljinoties siikumos teikshu Nortons, jo ja shaads jautaajums tiek uzdots, tad es prezumeeju:
1. jautaataajam nav svariiga tehnisko raadiitaaju siika saliidzinaashana & analiize;
2. IR vajadziiga mistiska droshiiba pret veel mistiskaakiem viirusiem;
3. Droshiibai buutu veelams izpausties peec principa: Do You want to install? -> Yes -> Yes -> Done. Now Your PC is under superb protection.
nortons ··· Antivīrusi: Norton vai Kaspersky ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Antivīruss pēc skenēšanas iesaka dzēst daudzus failus (6)
Avast pēc skenēšanas iesaka dzēst daudzus failus, tai skaitā backup, kā tos atrast un izdzēst?
Piekrītu RR. Bezmaksas ir mēsli un der tikai tikmēr, kamēr nekas nenotiek. kad notiek, tad var sūkāt īkšķi un domāt reāli. izdzēsti, jo ir inficēti? ar ko? Ignorē to spiegu programmatūru !
Nezinu par citiem , bet avast mēdz izdomāt pārāk daudz problēmu no zila gaisa - tad atrastas 50 nedrošas paroles ,kuras jāsteidz mainīt ;
tad it kā atradis failus ,kas bremzē kompja darbību , ka vajagot steidzami to atrisināt utt ...

-Firmiņa vēlas ,lai maksā par produktu (par papildus fīčām),tādēļ arī izdomā tās problēmas , jo lētticīgie uzreiz skries pirkt un mainīt visu ,ko šiem pieprasa!
Inficētos , pagaidu bloķētos failus tur pat programmā var atrast , tur tak to opciju nav tik daudz , cik atceros ! Gadiijumaa nebuutu vieglaak izdzeest pashu beediigi slaveno avast?

https://www.consumeraffairs.com/computers/avast-antivirus.html
··· Antivīrusi: Antivīruss pēc skenēšanas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Dators skenejot vīrusus izsledzas (6)
skenejot virusus pec 5-10 minutem izsledzas
Varētu būt ka jāiztīra no putekļiem procesora dzesēšanas radiators,skenējot uz procesoru parasti sanāk diezgan liela slodze,nostrādā automātika pret pārkarsanu un dators izslēdzas vai antivīrusam nav iespējota opcija "izslēgt/iemidzināt datoru pēc darbības beigām"? Vai nu pārkarst vai iespējams, ka kaut kāds vīruss "izslēdz". Sen neesmu skanējis, bet esmu lietojis šo http://www.freedrweb.com/livedisk/
Tas laikam darbojās Safe mode. Vai arī izņemt to cieto disku un noskanēt no cita datora.
Ja laptops - var līdzēt tas dzesējošais paliktnis, bet ja stacionārais, nu tad diezgan mazas cerības, ka izdosies atrast to vājo posmu, kas pārkarst un nomainīt. Sāc domāt par jaunu kompi. Palaid mazu lodziņu- zemas kvalitātes&ilgu video- tad neaizmigs- kamēr radīs filmu..;) ··· Antivīrusi: Dators skenejot vīrusus ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Antivīruss NOKIA ASHA 311 (5)
Nevar ielādēt/atrast telefonā antivirusu,NOKIA ASHA 311. Ja ko atrod no antivirusiem,tad parādās uzraksts,,Programmas izcelsme nav zināma,,/pro antivirus/ Un neko citu nedod meklētājā,,, Kā lai tiek vaļā no kāda ...
Tam tel. modelim nav vajadzīgs antivīruss. Es telefoniem vispār nelieku antivīrusu, jo nav nekāda apdraudējuma. Tikai lieki telefons bremzējas. Un kas tad pēc Tavām domām wifi ir,ja ne internets?Atslēdz funkciju,meklēt wifi tīklus,kad vazājies pa lielveikaliem un citām vietām kur tie ir,savādāk salādēsies tai telefonā velns zina kas. Meklē antivīrusu Operating System Nokia Asha platform (ai), Man Androids un nekādu problēmu ar antivīrusu. Uz Tava telefona ir Simbian paveids. Antivīruss nepieciešams programmiņu atjaunināšanas laikā lejuplādes pārbaudei. ··· Antivīrusi: Antivīruss NOKIA ASHA 311 lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kaspersky antivīruss neinstalējas dēļ iepriekšējā antivīrusa (18)
mēģinu uzinstalēt jauno Kaspersky2009, bet šamai ārdās, ka tas neiet kopā ar manu iepriekšējo antivīrusu. Es nesaprotu ideju, esmu iepriekšējo noinstalējusi un visos, manuprāt iespējamos, folderos visu izmetusi ārā, kompi ...
"neiet kopā ar manu iepriekšējo antivīrusu."
Nu un kā! kādam tagad uzminēt? Vot kā Tev liekas? Tev liekas tā ir nesvarīga informācija, zināt kāds tas AV bija, kuru "veiksmīgi" atinstalēji?
kamdēļ vispār gribi uzlikt kaspersky? Iepriekšējais nepilda savas funkcijas? AVG manupraat nekaprizaaks par KAV AVG ir briivai atvelkams, maajas lietosanai registry cleaner. ··· Antivīrusi: Kaspersky antivīruss ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Smart TV antivīruss (2)
Vai Smart TV ir vajadzīgs antivīruss un ja jā, tad kāds?
Nē! Smart tv,antivīrusu nevajag! Būtu vajadzīgs, bet nav, izņemot modernākos smart tv, kas lieto android. ··· Antivīrusi: Smart TV antivīruss lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
360 internet security (2)
Varbūt kāds zin, vai ir kāds kam var pajautāt. pie view log->url flitering un download protection man ir kkaut kādi faili, bet tas tā. es nezinu ko man spiest no piedāvātajiem variantiem export vai clear all? Lūdzu, varbūt ...
Te nav nekas satraucošs, tikai informācija (žurnāls par padarīto): Export - atļaus saglabāt ierakstus, Clear All - nodzēsīs sarakstu.
Tevis pievienotajā ekrānšāviņā viss ir labi un tādu vari iztīrīt ar Clear All.
atskaišu žurnāli ir vairāk domāti speciālistiem vai vismaz advancētiem lietotājiem, lai var attīt atpakaļ programmas notikumu vēsturi un tikt skaidrībā par notikumu secību, kas noveduši līdz kādam crasham.
un šie žurnāli tiek veidoti tā, ka sasniedzot noteiktu limitu, vecākie ieraksti tiek dzēsti automātiski, kas nozīmē, ka var par aizmirst vispār, ja tie netiek lietoti.

īsā atbilde ir - var dzēst.(bet nav vajadzības darīt vispar neko)
··· Antivīrusi: 360 internet security lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Antivīruss Avast (10)
Sveiki! Padalāties ar pieredzi par antivīrusu Avast ( tie, kuri lieto vai lietoja). Kādas ir pozitīvās un kādas negatīvās puses?
Lietoju jau gadus četrus.Pēc manām domām nav sliktāks par maksas kasperski,ko esmu provējis triāla variantā. Zāles jau jādzer tikai tad,kad saslimis.Nav ko veselu organismu ar tām pieķēpāt. Darbojos vismaz trīs gadus bez jebkādiem antivirusiem.. viss normāli:) "Sliktās lapas´´ pašas pabrīdina,un mistiskas vēstules,ar exe paplašinājumu, vaļā neveru...Tas tāpat kā sexā...cits visu mūžu dauzās apkārt un nekās,bet citam no paša sievas pielīp... Ir testētas abas versijas, gan free, gan maksas, laba lieta!
Jaunajā free versijā ir viena ļoti laba lieta, pluginu un softu atjauninātājs, kas tevi brīdina par to, ka tavs spraudnis novecojis un ir pieejams jaunāks!
Lietoju ilgus gadus, sūdzību nav, tik pēdējā laikā cenšas aizvilināt uz maksas versijām, tāpēc prātīgi jāspiež vajadzīgie ķeksīši. Par softa atjauninātāju neesmu sajūsmā, jo jaunāks noteikti nenozīmē labāks. Ir nācies arī atgreidoties atpakaļ. Visi abtivirusi ķer vīrusus apmēram vienādi labi, ja staigā pa sliktajām lapām - citur viņus, laikam, nevar dabūt. Bet tas ir kā hokejā - nav vārstsarga, kas ķer 100% visus metienus - katrs kādu ielaiž. Tas pats ar jebkuru antivirusu ··· Antivīrusi: Antivīruss Avast lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
WEB CureIT (4)
Tiem, kas lietojuši WEB CureIt - cik ilgi programma skanē datoru un vai failus attīra no virusiem, kā arī kādas ir negatīvas puses?
ilgums atkarigs no failu daudzuma, datora aatruma.
negativas puses nav. :)
Pievienojos krishax teiktajam. Kā visi automāti, nav panaceja, citādāk strādā lieliski. Normāli pieblīvētu datoru skenē garas stundas (ja izvēlas full scan), vēlams tajā režīmā, kad nekam citam to datoru lietot nevar. Man personīgi nepatīk tas, ka, noķerot pirmo dzīvnieku skenēšana apstājas, kamēr nav atķesēts, ko ar šo un turpmākajiem darīt (neesmu atradis, kur to iestādīt jau pašā sākumā), ir bijis no rīta ejot aplūkot rezultātu, redzēt, ka dzīvnieks trāpījies pirmajā skenēšanas pusstundā un tālāk visu nakti nekas nav noticis.

Skenēšana tikai safe mode.
Pietiekami labs!! ··· Antivīrusi: WEB CureIT lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Atverot kāda saita pirmo lapu mans dators automātiski ieslēdz antivīrusa programmu! (4)
Gudrie vajadzīgs padoms! Atverot kada ....... saita pirmo lapu man kompis automātiski ieslēdz antivirusa programmu! Ko tas nozīme? Ka ssis konkrētais saits ir inficēts un labāk tajā vispār nelīst iekssā, vai arī tas tikai ...
Kāda saita un ko tieši AV bļauj? Skatoties kāds AV.Man Kasperskis tādos gadījumos arī slēdzas iekšā un izmet brīdinājumu. Nu dažreiz es ar uzskrienu uz "trojas" lapām ... nopīkstas ... saku paldies un braucu tālāk ... lai ar man klāt šitās figņas neķeras bet tīšām līst tādā misenē iekšā negribas ... Tev ar neieteiktu ... :))
Vari man atsist to saitu privāti - tad redzēs vai man ar tas pats ...
Symantec EndPoint Protection - korporatiivais produkts kam nerodas probleemas ar izbeigushos licenci un citas shnjagas, darbojas savaa nodabaa un netraucee lietotaaju. ··· Antivīrusi: Atverot kāda saita pirmo lapu ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu