Bezvadu internets

Bezvadu internets - jautājumi un diskusijas

Vai vajadzigs internets, ja kaiminam aiz sienas ir? (16)
Daudzi sadi izmanto kaiminu busanu,kaiminam nezinot,pat gadiem. Vai kaiminam nepieaug rekini ja ta dara?
Nu ja kaimiņš nemāk uzlikt paroli savam rūterim bezvadu, tad tā ir tikai un vienīgi viņa paša vaina.

Par internetu Tu maksā (vai kaimiņš maksā) noteiktu konstantu summu, bez lejupielādes/augšupielādes limita, ja vien tas nav mobilais internets, kā bite, kur ir godīgas lietošanas politika un tiklīdz iztērē noteiktu datu apjomu tā Tev samazina ātrumu uz minimumu.

Vienīgais no kā var kaimiņš ciest ir lēnāks internets - ja sliktie kaimiņi aiz sienas lejupielādē filmas un intensīvi to lieto.
Vajadzīgs :)
Es neizmantotu nekodētu internetu. Un neizmantotu arī kodētu kaimiņa internetu, nezinot, cik zinošs ir kaimiņš ir IT jomā. Ja zinošs, tad ir iespējams, ka par viņa internetu Tu maksā tāpat, tikai Tev to uzzinot post factum :)
Kā tu zini kaimiņa paroli? Reizēm, kad apskaties pieejamos tīklus, tur tādas pērles var atrast. Daži nosakumi speciāli kaimiņiem tiek veltīti piemēram - aljik_nezodz_netu vai nelien_te Ja 10 eiro liela nauda, mēģini zagt. Tikai, lūdzu, neizrādi pārāk lielu sašutumu, ja tevi pamatoti sauc par zagli un laupītāju. ··· Bezvadu internets: Vai vajadzigs internets, ja ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Neiet telefonā Wifi (10)
Man ir LG G3 telefons, no sākuma ķēra Wifi, tagad pēc laika vairāk nē. Mēģinu pieslēgties, tad it kā parādās uz sekundēm 3, tad izlec paziņojums : internets nav pieejams priekš " mūsu " rūteri. un tas arī viss. Citiem ...
LG tikai gludekļi labi un televizori. Atrisinājums 11.40 € mēnesī un IPhone SE tavējais bez problēmām lidinoties netā:) http://dorylabs.com/how-to-fix-lg-g3-dropping-wifi-wont-connect-issues/

Remove the LG G3 battery and put it back again, turn of the phone and the issued should be fixed.

Turn off the router and turn it on again.

Go to Setting > Wi-Fi and long press on the network name you are having problem.

Forget the network and try to connect to it again.

Be sure the battery saver is off. If it is on, go to its settings and change so it will not turn the wi-fi off.

Turn off bluetooth if it’s on, because sometimes it can interfere with Wi-Fi.

Tap the menu button at top right of the wi-fi screen and go to Advanced WiFi. try changing the settings there.

If you have the option to connect to a 5GHz band instead of 2.4 GHz, it worth trying.

Check your ISP or router manufacture to make sure that you have the latest firmware for your router/

You can try Wifi Analyzer and check how busy your channels are. Try switching to a less busy channel if that seems to be the problem.

varbūt šie ieteikumi palīdz.
Ar iphone moš nebūs wifi problēmas, bet ar zonas kvalitāti gan.

Man ir LG G4 un nav bijušas nekādas problēmas jau 2 gadi. Pat baterija apmierina.

Brāķi gadās... Nes uz garantiju.
Ja esi nopirkusi no rokas, tad ...tas ir galvenais iemesls, kāpēc kaut kas var neiet...
Kas redzams no rūtera puses - konekcija ar telefonu ir, bet uz telefona internets neiet? Telefons IP adresi saņem? Varbut esi iekacajusi kadu programmu,kas stope un met ara no wifi?Paskaties downloads vai nav kas aizdomigs. ··· Bezvadu internets: Neiet telefonā Wifi lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kapēc dators uztver vāju interneta signālu? (3)
Vairumā šādas problēmas ir rūtera dēļ, bet tā kā esmu pārbaudījis signālu, izmantojot vairākus dažāda veida rūterus, man rodas jautajums, ka kaut kas nav kārtībā ar datoru. Situācija ir tāda, ka neatkarīgi no ...
daudzīvokļu māja? ja jums tur apkārt daudz tīklu, kuri izmanto vienu(-as) frekvenci, tā par būt "piesista" ar datiem.
piemēram, 2.4 GHz frekvence tiek sadalīta 14 20MHz kanālos un tas nav briesmīgi daudz. un ja ir daudzi(kaut vai tikai daži, bet noslogoti) bezvadu tīkli, tie pārklājas un kā tu saproti, veidojas sastrēgumi, mazinas uztveršanas spējas.
es ieteiktu, sākumam, manuāli pamainīt "channel" rūterim un datora tīklenei. lai nav auto, bet abiem ir jabūt vienā diapazona, gan raidītājam, gan datora tīklenei, saproti, ja? 1, 6 un 11 ir noklusējuma diapazoni. pamaini tos. paskaties, vai tīkla darbība uzlabojas. ja ne, jāmekle tālāk, kas par problēmu.
Vairāk gan izskatās, ka "tīrot putekļus" ir notīrīts arī wifi kartes savienojums ar antenu. Atpakaļ uz servisu, lai remontē. Kā jau te teica - pēc tīrīšanas nav wifi kartei pievienota antena... ··· Bezvadu internets: Kapēc dators uztver vāju ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Rūtera nikis vai kompis "izpildās" ? (14)
Ik pa laikam pazūd WiFi internets - savienojums ar rūteri it kā paliek stabils. Palaižot "Troubleshoot problems", viss "salabojas" un kā problēma tiek identificēts "The default gateway is not available". Pakalpojuma sniedzējs ...
Vaina rūterī.
Sāc ar to, ka atjauno viņam firmware, ja nelīdz, pamaini kanālu radio traktam, ja arī tas nelīdz, tad stiep rūteri uz garantiju.
P.S. Pieļauju ka wifi tiklam ir parole un uz kompja torrenti negriežas uz pilnu klapi...
Firmware jāmeklē šeit:
http://www.tp-link.com/en/support/download/

Kāda ir esošā var redzēd ka pieslēdzas rūtera administrācijas lapai, tur pat var arī updatēt, bet to ieteicams darīt pieslēdzoties ar vadu, īpāši ja wifi tā gļuko.

Torrentu kačāšanas programmā ieteiktu uzstādīt maksimālos ātruma limitus wifi gadījumā 20..30 megabiti būtu maksimums
Oi, es kad sākumā saskāros ar šito ķibeli, dabūju par dažiem sirmiem matiem vairāk. Risinājums vienkāršs - rūterim vajag pārlādi. Ja pie minētās problēmas rūteri atslēdz uz pāris minūtēm (izrauj no kontakta), tad ieslēdz un viss iet, zini droši - rūteris grib samīļoties. Taču ja šis sāks bieži šitā uz samīļošanu prasīties, tad jāmaina uz citu, nav ko čakarēties ar kaprīzu tehniku. man šodien bija līdzīga problēma(un ik palaikam).Rūterī(LMT) viss oki,deg zaļais,bet man otrā istabā viss uzkārās.Cik man poņas,tad kautkur kaut kas noraustās un ta notiek.Pēc minūtēm 5 viss atkal aizgāja.H viņu zin,kāpēc tā.Skatoties cik bieži Tev pazūd tas nets.Ja regulāri,tad jāsāk kasīt pauris par rūtera neadekvāto rīcību.Nedomāju ka kompī vaina. A Tu atslēdz torentu(vismaz pamēģini pus dienu neko nekačāt) un tad nočeko,vai karās vai nē.Ja arī kkačā ko,tad vismaz nedod citiem(uplouderi) kačāt no Tevis.Ar wi-fi kačāt ko,nu nezinu(tur jabūt stiprai nervu sistēmai).Vēl variants reset uztaisīt ruterim un pa jaunam visu palaist. ··· Bezvadu internets: Rūtera nikis vai kompis ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
WIFI tirdzniecības centros (8)
Lielajos tirdzniecības centros, piemēram Alfa un Spice, ir pieejams bezmaksas WIFI?
Faktiski jebkur Rīgā ir waifaijs... tur arī. Gan jau jautājums bija par bezmaksas WiFi, vai kā? Alfā ir. kuraa vietaa ta alfaa ir haljavnijs nets? pie drogaam bija telekom maksas nets ... alfa liela, ja vienaa krajaa ir kaads AP tad tas nenoziimee, ka vilks viscaur pa alfu ;) Ir WIFI punktu izvietojuma karte Rīgā un visā Latvijā! ··· Bezvadu internets: WIFI tirdzniecības centros lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
wireless neiet !!! (4)
wireless capability is turned off ……. ka lai daub on???
nez...man ASUSam bija taads sleedzis saanaa...on/off.. laptopiem ir pogas ar kurām ieslēdz/izslēdz bezvadu ierīces. gadās, cilvēki netīšām nospiež, un nepazvanījuši drāž 100km "pie meistara", kad varēja vnk pazvanīt.... ka jau atradi, tad labi. ··· Bezvadu internets: wireless neiet !!! lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Tele2 bezvadu internets (24)
Problēma ir tele2 bezvadu internets.Man tantei ir šis interneta pieslēgums. Viņai ir problēma, ka viņš ļoti ātri iztērē visu kredītu. Kā viņa sūdzējās, ka pāris reizes bija iegājusi inbox pastkastītē un viņas 12 ...
nu tak vajag izveleeties netu ar fikseeto tarifu jomajoo... akur problēma. ievelk Lattelecom netu un pieliek bezvadu rūteri - nebūs vadu, ij par internetu mēnesī pat mazāk par 12ls sanāk, ja kādu mazo ātrumu ņem. bet vienk sērfošanai netā tie mazākie ātrumi arī ir ļoti ok. bezvadu rūteris var nevilkt līdz tuvējai šnaba bodei. LMT uz dvadcāru vai? fixētais, dabistiski. tak ne jau caur telefonu iezvanās? pieslēdzu biti,par 6.99ls mēnesī un pilnīgi pietiek. I inboxā,i oho un citur var pasēdēt:)) Paņēmu to TELE2 internetu priekš portatīvā. Sākumā viņi iedeva uz 2 nedēļām pamēģināt bez maksas. Secināju, ka viss strādā un esmu apmierināts.

Viņiem ir trīs tarifi - par 2 Ls, 5 Ls un 13 Ls. Pārbaudes laikā secināju, ka priekš portatīvā kompja man ar 2 Ls pietiktu, jo visi lielie gigabaiti tiek kačāti caur stacionāro pieslēgumu, TELE2 tiek izmantots tikai tad, ja pie interneta jāpiekļūst kaut kur ārpus mājas. Katram gadījumam paņēmu tarifu plānu par 5 Ls mēnesī. Ja nemaldos, tad tas bija ap 2 Gb, tālāk ieslēdzās skaitītājs, bet man caur portatīvo mēnesī sanāk ap 500 mb - 1 Gb ar ātrumu 7,2 Mbit/sec. Ja paņem par 13 Ls - tad ir 10 Gb limits un pēc tam pamatīgi nokrītās ātrums.
Visā visumā esmu apmierināts, tā kā filmas caur šo pieslēgumu nepumpēju, bet Tavs tantuks gan laikam regulāri porņukus skatās :)))
··· Bezvadu internets: Tele2 bezvadu internets lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Bezvadu internets (17)
šodien es netišam uzgaju, iesledzu portdatoru, man ir pieslegums lattelekom un manam datoram ir tiklu mekletais, vins atrada bez vadu internetu, sanak laikam no kaimina, savejo kastiti( modemu) isledzu, tagad sezu neta no kaimina, tads ...
Vinjsh tevi neredz:) Ljoti daudzaas daudzdziivoklju maajaas ar portatiivo pastaigaajot pa stuuriem, var atrast signaalu. ak shausmas, kas par valodu!!!
kaimina neta aatrums samazinaas proporcionaali lietotaaju skaitam.
un kaiminja zinaashanas par vinja ruuterii redzamo liidzsavienojumu, ir atkariigas no taa, cik labs "hakeris" vinsh ir /iesmiin, pie domas vien ,ka kaiminsh, labs "hakeris"buudams, atstaajis open access, pie nosaciijuma,JA tas vispaar ir kaiminsh,nevis tuveejaa policijas iecirknja vaifajs /

/pabaida zagleenu/

:DDD
barbarosa9 ...ja kaimiņš zin, kur skatīties, tad redz:) Protams, ka redz, tagad kaimiņam ir tavas ohuja un trauku paroles :DDD Nuu, bet tas otrs kaiminjsh jau nav vainiigs, ka vinjam signaals naak:) ··· Bezvadu internets: Bezvadu internets lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Bezvadu internets (22)
Vajadzīgs bezvadu internets..Varbūt varat ko ieteikt. Un kādu TV operatoru izvēlēties?
Man ir LMT mobibais bezvadu internets! Nav zibenīgs, bet kopumā ok! par 20 LVL mēnesī neierobežots datu apjoms.... "mēnesī neierobežots datu apjoms...."
BLEĶIS!
Jau pārsniedzot 10GB robezu, tev uzliks 10x!!! kārtīgu ātruma samazinājumu. Bet PATIESĪBĀ, to samazinājumu tev uzliks jau pie 4GB pārsniegšanas, gan ne 10x. Bet PATIESĪBĀ, nevis 10x bet 80!:) reizes, jo 10x būtu 700 cik tur Kb.
LMT pārkāpj pašu parakstītos līgumus vienkārši šausmīgi.... Nepievilieties, krāpnieki visīstākie.
Papriekš pasaki, kurā vietā/rajonā dzīvo un tad arī var pateikt, kas Tev vispār iespējams:)

TV...visi apmēram vienādi... tikai neņem LTK Interneta TV...tas tiešām raustās...
Bauskā nav kāda kantora, kas piedāvā radiolinkus? Ir vērts apjautāties pie vietējiem datōrspeciem. TV operatōrs? Lai skatītos jauno digitālo TV, no Lattelecom neizvairīsies, alternatīvs variants ir TIKAI vilkt kabeli un skatīties kabeļtelevīziju (vai arī SAT). lmt attaisnojams vienīgi me~žā, kur citiem (piem., tele2 vai bite ) nav zonas...

neko lēnāku neesmu baudījusi:)))
··· Bezvadu internets: Bezvadu internets lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kāpēc raustās bezvadu internets? (12)
Bezvadu internets brīžiem iet, brīžiem neiet. Uzrāda, ka ir savienots.Ar vadu viss iet normāli. Blakus darbojas vēl viens ar bezvadu - tas var ietekmēt?? Ko darīt??...Plīzzz... Ja ar vadu, tad kastīte klēpī jātur,tāda man ...
Ja lēts un sūdīgs bezvadu routeris, tad tā biezi gadās... Nesapratu.
"bezvadu internets" tas nozīmē, ka internets ir "vadu", bet kantorī ir bezvadu rūteris, caur kuru netojot pēdejā laikā ira bremzes?

un nafig man datorsadaļā banu ielika? kas neatbilst? neko nesaprotu.
Paga, paga... ko nozīmē "puikas"?
Jānotestē nets AIZ rūtera un PIRMS rūtera.
Man vakar taadi pashi prieki saakaas, liidz ar paarvaakshanos uz citu dziivokli. tas pats Lattelecoms, tas pats ruuteris, tas pats usb waireless adapteris lielajam, tas pats portatiivais - raustiijaas kaa debiils, ta izsleedza wireless tiiklu ta iesleedza.
koroche abi uztvereeji, usb adapteris un portatiivaa iebuuveetais ik pa briidim pazaudeeja ruuteri, piekam kaiminju ruuteri redzeeja lieliski
--------
Ir klusas aizdomas par viirusu, turklaat taadu ko neviens antiviiruss nekjer, jo uzrodas jociigas mapes, kuras visi pieejamie online utt skeneri neaztiek, tjipa esot nevainiigas, bet tajaas ir neredzami faili, kurus arii ar sistemfailu raadiishanas atljauju neraada.
----
Kad atradiishu vainu, ieposteeshu :)
NU man arī nav nekāds pro routeris... šad tad ilgāk pastrādājot mēdz pakārties, tipa signāls ir bet ineta nav... izslēdzu viņam strāvu, ieslēdzu sāk atkal viss notikties...

Tb...vismaz routera ražotāju un modeli nosauc, lai var paskatīties vai tā nav paša routera slimība...

··· Bezvadu internets: Kāpēc raustās bezvadu ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu