Datora savienošana ar televizoru

Datora savienošana ar televizoru - jautājumi un diskusijas

Par component kabeli no datora uz TV (3)
Ir pavecs dators - ar pāreju component vads ir pieslēgts pie TV. Viss bija ok ilgus gadus. Pēkšņi vienā dienā rāda melnbaltu, pēc tam nerāda vairs vispār. Bija saslēgts dators-datorekrāns, kas dublējās ar TV. Pašam viena ...
Pie vainas var būt gan tv ieeja gan videokartes izeja, un teorētiski pat vads, kā arī iestatījumi tv un datora galā... vecam datoram domaaju, ka Tev ir composite ( dzeltenais sstekeris ) , nevis component VADI ( 3 vadi - zallss, zilss un sarkans)
Saac ar vadu. ( paaris $) ja palika melnbalts, lloti iespeejams, ka kautkur vienkarssi nav kontaktas. Ja nee, skaties settingos vai neesi ko atsleedzis vienkaarssi.
Tas ir laptopam?
=>av2 melnbalts nevar palikt dēļ vada. Ja ja bojāts RGB vads tad būs zils/sarkans/zaļs ja composit, tad vispār nerādīs. Melnbalts paliek ja pazūd krāsu informācija signālam piemēram kompis dod ārā NTSC bet teļuks saprot tikai PAL. ··· Datora savienošana ar televizoru: Par component kabeli no datora ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Datora savienojums ar Smart TV (8)
Stacionārais dators ar LMT mobilo interneta pieslēgumu. Kā savienot datoru ar televizoru(LG Smart TV)??
Nāksies nodefinēt ko Tu saproti ar savienojumu. Kā ekrānu TV var pieslēgt ar kabeli (HDMI piemēram vai VGA), utt. Ja ir iespēja saslēgt lokālā tīklā (bezvadu rūteris mājās nav?), tad problēmas atrisinās automātiski - jāizvēlas tikai ko īsti gribi "saslēgt"? Piemēram PC vari noinstalēt DNLA softu un izmantot to kā mēdiju failu serveri, utt. Ja lokāla rūtera nav, tad var mēģināt PC un TV saslēgt ar tīkla vadu, bet nu tas būs arhaiski ... ;) Bet man jāsaka, ka visvienkāršakais ir savu video failu nesēju pieslēgt pie TV USB vai uzkopēt uz SD. Ja vien netur mājās milzu filmu bibliotēku - vairāk kā pietiekami ... Browzēties netā no TV ir neērti. LG browseris un jo sevišķi Flash atbalsts gļuko. Pašam ar mobilo netu nav pieredzes. Cik saprotu, tad stacionārais nav iekšējā tīklā ar TV?Tos saslēgt ir 2 varianti - vai nu ar rūteri (bezvadu vai vadu) vai crossover tīkla kabeli bez rūtera starp TV un PC. PC jābūt tīkla kartei. Varbūt ir vēl varianti, bet uzreiz nekas jēdzīgs nenāk prātā. Pēc tam PC var nokonfigurēt, lai tas shārētu savu tīkla savienojumu. Kaut kas līdzīgs laikam ir aprakstīts šeit http://support.microsoft.com/kb/306126 Windows gadījumā vai, ja PC ir ar Linuxi, tad vienkārši jāsakonfigurē atbilsoši firewall. Precīzāk neizstāstīšu - gadus 10 nav nācies ar šādām izvirtībām ņemties ... :) Gan jau kāds iespŗēgās ar nesenu pieredzi ... kas par tv marku ir??...katra gadijumaa ir jaabuut wi-fi iericei teljukaa,lai tas ko uztvertu no neta...vai kompja. sorry-lg smart..nu man samsung smart,nez,man bezvadu nets caur ruteri ,un wi-fi tv uztvereejs,viis notiek,bet ka stacionaaro,velns vinj zin... TV sasledzas ar Wi-Fi bez problēmām. Tad uz kompja kurš ir kopējā tīklā labāk ka tam no rutera kabelis pieslegts bet var ari būt pa wi-fi, jauzinstalē Nero MediaHome 4, un ieeju saraxtā parādīsies mediaservers. Uz kompja servaka nošārē direektorijas ar filmām un visu parejo kas vajadzīgs un dragā augšā, vis iet perfekti. ··· Datora savienošana ar televizoru: Datora savienojums ar Smart TV lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu