Drošība

Drošība - jautājumi un diskusijas

bērnam ierobežota pieeja saitiem datorā (10)
Lūdzu padomu,kā var uzlikt ierobežotu pieeju saitiem,lai bērns varetu piem., līdz pl.18.00 apmeklēt noteiktus portalus,bet pēc pl. 18.00 to vairs nevar izdarīt! Paldies!
Man ar tāds jautājums. Kā izslēgt pieeju internetam kaut kādā laika periodā? nomaini paroli, tiks tikai ,kad pati būsi mājās Prieks par Zeltiites beerniem. Ceriiba, ka geeni nebuus paarmantojushies.

Man bija vienkaarshota vecaaku kontroles siteema: katru riitu liku citu paroli un blakus listi ar padaraamajiem darbiem. Darbojaas ljoti labi. Sisteema straadaa, tachu nepiecieshams kaads parolju gjenereetaajs, citaadi vienkaarshaakaas aatri iemaacaas uzlauzt.
primkārt, tam ir vajadzīga speciāla programmatūra, piemēram avg family safety - interneta vietņu pieejas ierobežošana, laika limita uzstādīšana interneta pieejai utmldz.
otrkārt, vajag pieaicināt datorspeciālistu, jo atkarībā no berna vecuma, viņš var mēģināt apiet ierobežojumus, bet speciālists parūpēsies, lai to izdarīt nevarētu. un nevarēs. un nevarēs pat citi "speciālisti", advancēti drauģeļi, lai ko kāds nelielītos un netarkšķētu. neapies. :)
Nevis aizliegt,bet izglitot.Ko nozime socializacija,ka atšķirot propogandu no realiem faktiem un tada gara.Jeb pašiem tadu zinašanu nav,deļ stagnacijas un nevelešanas iet lidzi progresam?Kas ir neizbegams un ne jums to ietekmet. ··· Drošība: bērnam ierobežota pieeja ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Interneta lapu bloķēšana (18)
Man ir jautājumiņš, kā var bloķēt konkrētas mājas lapas!
Mājas apstākļos tas ir sarežģīti nodrošināms, ja ne pat neiespējami. Kur nu vēl aprakstīt kādu strādājošu risinājumu šeit, PA Kā Tu iztēlojies šo bloķēšanu?
Un kurš ir tas, kam šīs mājas lapas jāpadara nepieejamas?
kaa tas ir, ka mekleejot vaardu googlee tas netiek atrasts?? kas ir tas saits vai arii tie ir vairaaki? viselementaaraakais veids kaa aizliegt siicim/neadvanceetam pieaugushajam piekljuvi kaadai lapai ir palabot failu
C:WINDOWSsystem32driversetchosts
tajaa ir jaaieraksta blokjeejamaa lapa piemeeram shaadi:

meeting.oho.lv 127.0.0.1
meeting5.oho.lv 127.0.0.1
meeting6.oho.lv 127.0.0.1
meeting7.oho.lv 127.0.0.1

un viss, ievadot adresiitee meeting.oho.lv lapa neveersies valjaa :D
protams, oho vietaa jaaraksta cita lapa, kuru nu grib blokjeet

:D
Cik zinu,to izdariit var,gan pashrociigi,ja zin kaa,bet ir arii speciaalas progas tam,tikainezinu vai daargas vai ne ljoti :) explōrerī TOOLS -> INternet options -> security -> resticted sites ··· Drošība: Interneta lapu bloķēšana lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Drošības pasākumi sociālajos tīklos (14)
Par Draugiem.lv. Kādus ierobežojumus vecāki var uzlikt sava bērna profilā Draugos, lai justos drošāk, ka nevēlamas personas neskatīs viņu bildes? Ko vēl ieteiktu izmantot bērnu drošumam sociālajos tīklos ?
Es saprotu - tuvas attiecības ar pašas bērnu. Kā tu grasies viņu pasargāt, ja viņš pats nezinās, no kā jāsargās?
Cik zinu, draugos ir opcija, ka visi bildes nevar redzēt.
Ieteiktu iziet ar viņu uz parku pastaigāties :) Pareizi violinn saka - izvēlies to bilžu neredzēšanas opciju :)
Un iemāci, ka, ja kāds svešs nepazīstams viņu ir uzrunājis - lai noteikti pasaka Tev, īpaši gadījumos, ja svešinieks saka, lai nevienam nesaka.
Ieteiktu iziet ar viņu uz parku pastaigāties :) tā ir tāda astes ciršana. būtu jāpanāk, lai šādos tīklos bērniem pieeja būtu liegta vispār līdz pilngadībai. bet cilvēkiem būs svarīgākas ērtības, nevis bērnu drošība, tāpēc vecāki-pieaugušie vispār to nemaz negribēs panākt.
tātad, vislābākais, lai bērna profila tur nemaz nebūtu. ja ir, tad vienīgais, ko tu vari izdarīt ir ierobežot attēlu pieejamību.
··· Drošība: Drošības pasākumi ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kā uzlikt paroli PDF failiem? (6)
Vai kāds zina, kā uzlikt paroli pdf failiem, lai tos varētu lasīt/apskatīt, taču nevarētu izdrukāt vai pārkopēt?
Vajadzīgs Adobe Acrobat Professional (šķiet, parastajam Reader tādas iespējas nav). Augšējā rindā zem Advanced->Security->Show security properties parāda, vai dokuments ir aizsargāts, tur arī var norādīt, vai dokumentu atļauts labot, printēt un kopēt. Ja abas rokas kreisaas tad uzlauzt pagruuti ne, mylina`i taisnība, sarēju uz kādu(atvaino latent), bet pats nemaz atbildi nedevu.
fifidrilla> tev visvienkāršāk būs ja lieto akrobāta profesionālo versiju, tad tikai jāseko kā rakstīc un ieķekset pie "no printing">
http://caheinfo.wsu.edu/webtips/pdf/pw.html
dabiski, ka var, chmod... uz lasīšanu, izpildīšanu, piedrību "apskatīšanu", kas ir lasīšana. Un? var uzlikt, var i uzlauzt! ··· Drošība: Kā uzlikt paroli PDF failiem? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Microsoft security essentials (7)
un ko jūs domajat par Microsoft security essentials?es sev pagaidām uzliku,redzēs,kā ies...
tu uzliki, tu arii domaa. Paspēlējies, kāpēc ne.
Datordarbstaciju un datortīklu drošības stūrakmens ir failu un procesu darbināšanas tiesību noteikšana un ierobežošana. Ja netiek ievērota šī galvenā lieta vispār, neviens AV nebūs pietiekami drošs. Bet ja tiesību nošķiršana tiek ievērota, nepieciešamība pēc AV ir jau to tiesību nošķiršanas pakāpes jautājums.
Sou, glnais neizmantot visu laiku datoru ar administratora tiesībām, tas nošķels vairāk drazas par jebkuru av.
Limited user+sekjuritī essenšelz+use your brain=gandrīz pilnīgs drošums. Patiesībā jau diezgan arī ar trešo vien, bet tur šāda tāda pieredze arī vajadzīga.
Pēc svaigu zarazu ķeršanas procenta diezgan labs starp haļavnajiem antivīrusiem, i vienu otru maksas sit pušu... Lietāju. Nav problēmas. Nezinu, arī uzliku, bet šams sēž klusu un neko nesaka - vai tas uz labu, vai sliktu, fig viņu zina.

Varētu cerēt, ka nekādu zarazu nav, bet vispār esmu aizdomīgs par to...

P.S. Ja datoru neizmanto kā admins, ir daudz lielākas problēmas un galvassāpes, nekā spēj sagādāt tās zarazas. Jo vienmēr gribās ielīst un kaut ko darīt tur, kur parastos jūzerus nelaiž :P

Protams, mazliet jāzina, ko un kā dari.

/vīrusu dēļ neko nav pazaudējis vismaz padsmit gadus/
··· Drošība: Microsoft security essentials lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Paziņojums "Port scan is logged" (4)
A ko nozīmē, ka ik pa laikam izlec paziņojums - Port scan is logged... !? Nekas it kā vairāk nenotiek - tikai ar pīkstienu tas logs izlec...
Kāda proga vai kads no arpuses portus skanē Tava kompi :D Pilnīgi nav obligāti, lai tas būtu "kāds". Tas var būt arī bots(zaraza) tavā lokālajā tīklā utml.
Bet tik pat labi var arī būt "kāds". Kāpēc? Varbūt tāpat, kāds iemēģina spēciņus, testē nokačāto skana progu.
Tu jau sava ugunsmūra logfailos vari apskatīt skenētāj IP adresi. Zini IP, vari rakstīt sūdzību viņa provaideram, lai ievieš sankcijas.
Karoč, "blondīne" ļoti maz vielas secinājumiem ir devusi.

Jautājuma būtība nav-nafig kādam vajag...:)
Vai nu tavā kompī iedzīvojies vīruss,kura uzdevums ir skenēt tava komja portus un savam "saimniekam "ziņot par atvērtajiem kompja portiem,vai kāds to dara no ārpuses.Un tas tiek darīts ar milzu daudzumu kompju.Vīruss palaists brīvībā saprot tikai savu uzdevumu un viņam nav nekādas daļas par personālijām.Vīrusa uzdevums ir skenēt kompi un to viņš arī dara.I viss.Iespējams,ka viņš ticis uzrakstīts konkrētai vajadzībai,bet nu dzīvo savu dzīvi inficētā kompī.Būtība tā ir neta ikdiena,nepārtraukti tiek skenēti un meklēti zombējamie datori.Apmēram tā...
··· Drošība: Paziņojums "Port scan is ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Par droshibas jostaam (29)
Visi zin ka jaaspraadzejas vai ne? Un par to soda.ja nemaldos 20 eiro..kursh soda velobrauceejus bez kivereem?neviens.sveetaas govis?
Vienā tēmā bija par maz vietas kur visu pret velosipēdistiem ieklabināt! Pats noteikti ka autovadītājs nelieto drošības jostu un par pagrieziena radītājiem vispār neko nav dzirdējis! :D Kas tavu kazu tirguu ved, teeminjas autor?
Denunciants nelaimiigais! Shitie ´nanny state´ pieluudzeeji, kas domaa, ka valsts pienaakums ir pieskatiit savus bezpaliidziigos lopinjus un katram noslauciit muti, degunu un peecpusi, ir visaadu fashistu/komunistu rezhiimu fundaments.
Es protams neaizstāvu velo braucējus, jo tur ir gana daudz dumiķu. Man kā auto vadītājai ir skaidrs, ka ar velo es pārvietojos līdzīgi kā ar auto. Ja pa trotuāru tad labo malu, bet liela daļa min kā pagadās! Viņi tak nezin, kas ir satiksmes noteikumi! Kā arī esmu pret to, ka pāri regulējamai pārējai var mīties! bet mani nekrata tavs jautājums! Autor,uzliec velo kiveri,un pamēģini! Saprotu.ka drošāk,bet grūti,jo sevišķi karstumā....
Es arī nelieku,lai gan mēdzu braukt pa šoseju,jo veloceliņu nav,un braucu garos posmus. Un es,savukārt,esmu par to,lai autovadītājiem--eksāmenā,butu jābrauc ar velo,kādus 5km,lai topošais vadītājs saprastu,kā jūtas velovaditājs....kad kads mudaks nobrauc 5cm no velo!!! Tiem,kas nebrauc ar velo,nesaprast,ka nav vienkārši braukt pa apmali,vai nobraukt no tas,ja brauc tempā....
··· Drošība: Par droshibas jostaam lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Nodokļa, nodevas un naudas soda maksājums e-csdd - par ko? (10)
Nodokļa, nodevas un naudas soda maksājums e-csdd- 1.02 eiro. Par ko, ja sodi nav? Vai tur iekļauts vēl kas?
csdd tik i skatas kā "´otžatj "naudu. Vajadzēja samaksāt pāris desmit eiro, sniedzu lodziņā kreditkārti, ar kuru norēķinājos visur, kārte uz cita cilvēka vārda. Viņas man : tā nav jūsu kārte. Es viņām : kāda jums strapība ar kādu kārti es norēķinājos - man ir pilvara. Norādīja uz automātu te blakus kur paņemt skaidro, a tur noturēja piečuku ! Vo tā uz mums pelna ! :( Piezvani un pajautā, jo iespējams, ka arī 1 eiro var iespaidot klasi, pērkot OCTA. Un kā viņi paši to skaidro? Jebkurš naudas pārskaitījums, jebkura maksājuma apstrāde maksā, lai arī elektroniski, tāpat maksā. Ja soda nauda jānomaksā, tad pa tiešo no internet bankas būs lētāk, auto ekspluatācijas nodokli citur nomaksāt laikam nav iespējams, tikai csdd, taču tas nav maksājums viņiem par pakalpojumu, viņi ir tikai starpnieks un grib saņemt samaksu par šo darbību. Es vakar arī par to pabrīnījos,bet nu neko...samaksāju. ··· Drošība: Nodokļa, nodevas un naudas ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Vai var sodīt auto pasažierus kas nav piesprādzējušies? (13)
vai ceļu policija var sodīt auto pasažierus kas nav piesprādzējušies.Administratīvos pārkāpumi ceļu satiksmē 149pantā sodu saņem vadītājs?
Tev nebūs ar savu dzīvību rīkoties pēc paša ieskatiem, jo esi valsts īpašums, kam jāmaksā nodokļi! :D ĪSTENĪBĀ NAV DZIRDĒTS KA SODĪTU PASAŽIERUS, JO VADĪTĀJS NEVAR USĀKT KUSTĪBU KAMĒR NAV PIESPRĀDZĒJUŠIES, TAS NOZĪME KA SODS VADĪTĀJAM. Es nesaku braukt, ja mani pasažieri nav piesprādzējušies, ta nu gan problēmas. Ja negrib sprādzēties un runā glupības, paskaidroju populārzinātniski par iespējamām sekām. manuprāt bija izmaiņas, ka tagad maksā tas , kurš nav piesprādzējies, nevis vadītājs Soda abus, gan vadītāju gan pasažieri, tik soda punktu nav, ja pats (vadītājs) piesprādzējies... ··· Drošība: Vai var sodīt auto pasažierus ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
A kā savādāk? CSDD lapā esošie e-pakalpojumi nedūtu iespējami bez tās... Un dažādu valstu attiecīgām struktūrām pieeja dažādu valstu datu bāzēm.. kopīga ar ko ? Nu vismaz es sevi (savus datus un auto) atrodu, zinu, ka šo informāciju "redz" arī ceļu policija, kad tas viņiem nepieciešams. ··· Drošība: Vai latvija ir kopiga CSDD datu ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu