Ekrāns

Ekrāns - jautājumi un diskusijas

Datoram raustās ekrāns? (6)
Kas par vainu portatīvajam datoram, ja tam raustās ekrāns? Vai tas ir kas nopietns, vai sīkums.
Kā izpaužas raustās..?
Var būt nepareiza izšķirtspēja/herci uzlikti, video draiveri..
Bet var būt, ka mehāniska vaina, kaut kur nav kontakta.. vecs/jauns?
Kāds modelis, kāda OS..?
Nopietna tāda raustīšanās ir - visnopietnāk jau lietotāja acīm. Pie meistara prom! Varbūt tiesām tikai jāpiekoriģē izšķirtspēja vai kādi parametri. raustās?
vai mirgo?
ar labo peles ausi uz darbvirsmas, tad properties, tad settings, tad pastāsti, kas ir pie "screen resolution"
tur pat tālāk nospied advanced, tad monitor, tad pastāsti, kas ir pie "screen refresh rate".
Nerausti vadu,,,, ··· Ekrāns: Datoram raustās ekrāns? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Planšetei iespiests ekrāns (6)
Nesot planšeti, iespieda ekrānu. Skārienjūtība vairs nestrādā. Vai var ko darīt? Planšete" acer"
Izmantot kā bilžu rāmīti. Divi vienādi apaļīgi iespiedumi blakus viens otram? Mainīt skārienjūtīgo stiklu. iespiests = saplaisājis ??
ja nav plaisa, meklē google kā iztaisīt "reset".

ja saplaisājis - darbnīca ;)
cik taa planssete makssaa jauna, vai lietota, bet ejossa? Domaaju, ka netamaksaajas remonteet. Ja nu vieniigi pats vari to izdariit. ··· Ekrāns: Planšetei iespiests ekrāns lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ekrāni, planšetēm, datoriem. (4)
Kas ierosina skārienjutīgu ekrānu darbībai? Ar ko var skārt ekrānu lai viņš "pamostas" ? Rokas siltums, vai āda? Bija jau minēts, ka viens sūdzas ka pirksti par resniem. No kā varētu būt stienītis kas ierosina ekrānu? ...
Rezistīvie ekrāni reaģē uz jebkura veida pieskārienu/spiedienu. Induktīvie reaģē uz tavu pirkstu elektrostatisko enerģiju un uz priekšmetiem parasti nereaģē. veikalos ir speciālas pildspalvas ar švammīti galā. Ar bateriju arī var. Mans reaģē arī uz darba cimdiem. Sevišķi,ja tie slapji un netīri. Patiešām interesanti,kā tā sistēma darbojas. ··· Ekrāns: Ekrāni, planšetēm, datoriem. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ekrāna apakšā izlec ikona un noraustās datora darbība (2)
HP portatīvajam datoram periodiski ekrāna apakšā "nomidžinās" ikona ( 1sec ) un tajā momentā nenostrādā tastatūras taustiņš. Vienu reizi ikona "uzkārās" ilgāk un varēja redzēt fotoaparātu un tādu zīmi kā "tools", ...
Es teiktu, ka velk uz kaut kādu Screen Capture tūli, vai... Varbūt uzlikts uz kādu taustiņu kombināciju, lai nostrādā... Nu, ko es darītu - paskatītos instalētās šņagas, vai nav kas ar capture saistīts, pameklētu *.jpg/*.jpeg (un citus bilžu formātus) failus datorā, vai kādā pašam nezināmā vietā nav sākusi krāties čupa ar mistiskiem nosaukumiem (liela iespēja - datums, laiks nosaukumā) utt. ··· Ekrāns: Ekrāna apakšā izlec ikona un ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā pagriezt datora ekrānu? (2)
Kāds man varētu latviešu burtiem, man kā blondīnei izkaidrot, kā lai dabūnu atpakaļ ekrānu normālā stāvoklī, ja tas nezināma iemesla pēc sagriezies horizontālā stāvoklī....
Reizē turēt nospiestus Ctrl+Alt taustiņus un, neatlaižot bultiņu uz augšu. ··· Ekrāns: Kā pagriezt datora ekrānu? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Planšetdatora stikla maiņa. (3)
Samsung planšetdatoram saplīsis stikls. Krāsas nav izplūdušas, viss strādā, ar sensoriem viss ok. Cik varētu maksāt šī stikla maiņa un kur to iespējams remontēt? Garantija jau nesedz šo bojājuma novēršanu, vai ne?
Ja nav rets modelis tad stikls ~20$ UV LOCA līme ~5$ darbs 0,5..2h atkarībā no tizluma pakāpes. SSkā umeļci ir 40..100 eur robežās pasuuti ebay.com, buus letaak. Nu jaa, rokas/pacietiibu vajag gan. Šī vietiņa sastāv no trīs sastāvdaļām un tehniski ir paredzēts mainīt visu kompleksi bez problēmām. Cik maksā uzzini pie remontētājiem kurus sameklēsi i-neta plašumos tuvāk savai dzīves vietai, tas kārtējām anonīmus interesēm. ··· Ekrāns: Planšetdatora stikla maiņa. lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ekrāns paliek tumšāks atvienojot lādētāju (3)
kapeec izraujot ladeetaaja vadu, ekraans paliek tumshaaks, kaut gan paraada ka batarija ir pilna?
taupības režīms Caur kontrol paneli-enerģijas opcijas, vai nu atcel taupības režīmu, vai izmaini taupības režīmā displeja iestatījumus. tas ir laptopam? Iespeejams, ka ir razzotaajfirmas kautkaads softs, kas to dara vissu.Taupa elektriibu. Jaatrod, kaa mainiit tos settingus tad. Ja nee, tad te jau mineetais - control panel - system and security - power options - izveelies "balanced" - change settings - izveelies ko vajag. ··· Ekrāns: Ekrāns paliek tumšāks ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā pagriezt ekrānu pa 90 grādiem? (7)
kko esmu saspiedis ne tā un man viss ekrāns ir par 90 grādiem uz sāniem:( Ar ko varu izlabot? Paldies!
Gan jau, ka kaķis uzsēdies :D

Vienā 5dienā man divi cilvēki prasīja šādu pronlēmu un abiem kaķis bija uzsēdies uz ķepļepa klavas.
pie pulksteņa ir(vajadzētu būt) displeja ikona, tur spied, būs poga rotate. uztaisi screenshot nav? tas ir portatīvais? fn taustiņš + bultas arī rotē ekrānu. sanāk jau tāda zīlešāna... Es kafijas biezumos negirbu zīlēt - nu`ka pasaki, kāda OS. ··· Ekrāns: Kā pagriezt ekrānu pa 90 ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Platais ekrāns monitoram (11)
kas un kur jādara uzstādījumos, lai platais ekrāns nebojātu attēlu proporcijas, manam mājas datoriņam visi cilvēciņi tādi "paplati" izdevušies :)), kā to var noregulēt?
Izšķirtspēja jauzliek pareizi un vis bus ok.
Uz ekrāna spiežam , labo peles taustiņu >properties>settings-un bīdam bideklīti lidz monitoram dokumentos apraxtītajai rezolūcijai.
Var jav gadīties ka videokartes draiveri nav uzstādīti tad tos jauzstāda un vis notiksies automātiski
ja nopirki leeto,tad nekaadas idealas formas nedabuusi,ja nu vien tikai maksimalaja izskirtspeejaa.... izcili murgaini noformulēts jautājumsi un nomens, atbilde vispār super muļķīga. :D

principā, tas ka tev cilvēki ir "paplati", ir kad ņem bildi ar piemēram malu attiecību 1:1 un centies viņu "uzstiept" pa visu monitoru kuram proporcija, piemēram ir 1.6:1 ("wide" monitoriem parasti ir vai nu 16:10, retāk 16:9), attiecīgi cilvēki būs 1.6 reizes platāki. :)

Visloģiskāk doto problēmu ir risināt, pasakot tai savai attēlu/filmu programmai, lai necenšas bildi vai video izstiept pa visu ekrānu, bet gan saglabā oriģinālo attēla malu attiecību (eg. aspect ratio).

Attiecīgi- par kādu programmu ir runa?
Klausi ko zaulons saka! No visiem sarakstītajiem tekstiem vienīgais par lietu ir zaulonam. Ceru, autore jau visu izdarījusi, ja galīgi nebremzē dators, vairāk par 1 minūti šim procesam nevajag. ··· Ekrāns: Platais ekrāns monitoram lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Televizora ekrāns palika tumšāks, (5)
Neizteiksmīgāks krāsas, pēkšņi. Ko darīt? samsung.
Pārstartēt visas papildus ierīces - dekoderi, rūteru u.t.t.... pašai tā bija, pazuda krāsu košums, pārstartējot visas uzpariktes problēma tika novērsta :) pamēģini! :) SAMSUNG vēl neko neizsaka, svarīgi uz kāda principa ekrāns tiek izgaismots.
Pirmais- pamēģināt uzstādījumos, ja iedpējams,otrais- pie meistara, trešai- pirkt jaunu, ceturtais- izmest un nodarboties ar ko prātīgāk par blenšanu TV ekrānā, teisim, dejošanu!
Ceru,ka padomi noderēs!
pavisam tumss, jeb veel redzet biku var? Cik vecs tas telluks? Veco teluku nomainit pret ,citu elemenari domaju ka nau jegas tagat sijos lakos labot pac nesen nomaniju tadapasaproblema bija kineskops izdega ,skanas ir bildes nau BILDE-TAS TADS MAZS MELNS HUMORS.-TAD TELEVIZORAM,VAJADZETU KABELUS,ANTENAS VADUS,UN VIDEO SCART KONTAKTLIGZDU IZKUSTINAT,PA PUSEI,SPEKA UN JA TAS NELIDZ.-TAD JAPARBAUDA APRAIDES STIPRUMA SIGNALU,UN PARSLEGT CITUS KANALUS,UN CITREI LCD TV IEDARBOJAS AREJA LAIKA APSTAKLI-MAGNETISKA VETRA,PIEMERAM,NEGAISA STRAVOJUMS ARI VAR BOJAT TELEVIZORA MIKROSHEMAS UN PAT BAROSHANAS BLOKU,PATS SEV TO ESMU NOVERSIS AR MAZU SKALRUNA PALIDZIBU,UN TO NOLIKU KADAS 2-3 DIENAS TELEVIZORA LABAJA PUSE,APAKSHAA,LOTI TUVU EKRANAM,JO MAGNETS,KAS SKALRUNIM IR APAKSHAA--TAS TV IZLIDZINA VIENSTRAVOJUMA,PRINCIPUS,JO TV VAR TRAUCET-ADERE,MITRS DZIVOKLIS,CAURVEJSH,UN PAT RADIATORI TAM KAITES.UN VAR ARI TV GROZIT AR PULTI KRASAS,KONTRASTU,UN ARI MAINIT IZSKIRTSPEJU-16.9 UN 4,3,17,4,UN PAT DAZREIZ IZSLEGT HD FONTUS,JEB STYLES,UN TAD VAJADZETU BUT TV-OKAY UN BILDE,KA NEVIENAM-TAS NOZIMEE-VISS KARTIBAA UN VISS IR KOSS DZIDRS.JA NEE,TAD JAZVANA SPECIALAM TV AUDIO,PROFESIONALAM MEISTARAM,JEB GARANTIJU IZMANTOT UN IET UZ VEIKALU.LABI SVEIKI-CIENIJAMAA DAMA.. ··· Ekrāns: Televizora ekrāns palika ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu