Ip adrese

Ip adrese - jautājumi un diskusijas

IP adrese. Drošība (10)
Vai IP adrese tiek piešķirta arī pieslēdzot mobīlo interenetu vai tikai optikas gadījumā ? Kāda nozīme vispār ir tai Ip adresei? Saka drošībai. Kādai drošībai ? No kā sargā?
IP adrese ir jebkurai iekārtai, kas tai mirklī ir pieslēgta internetam, jebkura pieslēguma gadījumā. Tipa, kā mājas adrese. Katrai mājai, dzīvoklim ir adrese.

IP adrese neko nesargā.
Kā jau te Laskovijs teica - ip adrese ir tehnoloģijas būtiska sastāvdaļa, bez tās nekāda interneta pārlukošana nesanāks, līdzīgi kā vilciens nevar braukt bez sliedēm. IP adrese neko neaizsargā, tieši otrādi - tā ir resurss, ko aizsargāt, piemēram ar ugunsmūri. WARP. mobiajiem trelefoniem. Nemaināma un konstanta ir MAC-adrese - tā ir unikāla katrai iekārtai, kas tiek pieslēgta pie interneta.
IP adrese var būt pastāvīgā vai dinamiskā. Dinamisko (DHCP) iedod routeris, bet pastāvīgā tiek "iešūta" ierīcē. Visas mobilās iekārtas pārsvarā strādā uz dinamisko, tiesa gan - ir novērota tendence, ka šī dinamiskā adres saglabājās arī pēc tam, kad iekārta uz laiku tiek atslēgta.
Ja gribi ložņāt pa pornosaitiem tā, ka neviens to nezina - var izmantot anonīmos proxy-serverus :)_
=>Mavs_VivaForever kļūdies, nav nekādu problēmu lielākajai daļai iekārtu samainīt MAC adresi, sākot no ķīniešu rūteriem un beidzot ar datora tīkla karti. ··· Ip adrese: IP adrese. Drošība lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
IP adrese (3)
Esu reģistrējusies kādā portālā izmantojot internetu telefonā,un ielogojoties no telefona mainās IP adreses. Kādēļ tas tā notiek?
Tāpēc ka nemainīga IPv4 adrese mūsdienās ir greznuma lieta un tu neesi nopirkusi šādu (nemainīgas ip adreses) pakalpojumu. jūsu telefonam tiek piešķirta dinamiskā ip adrese. kad jūs mainat savu atrašanās vietu, mainas bezvadu tīkls, līdz ar to mainas arī konkrētajā tīklā esošo ierīču adresācija(majas wifi, lidosta, viesnīca utt).
līdzīgi ir arī tad, kad pārvietojoties mainas 3g apraides šūnas, kad adreses piešķir mob.telefona operators.
Kas tur īpašs, ka mainās adreses? Telefonam tiek padota DHCP adrese, kas ir mainīga. ··· Ip adrese: IP adrese lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Vai nomainot datora IP adresi policijas datos paradisies mana veca IP adrese? (6)
Vai nomainot datora IP adresi policijas datos paradisies veca ip adrese? Paldies par atbildem.
Tas ir tas pats ka ja nomaini autiņam numuru. Poličiem tagad ir gan tavs vecais numurs gan jaunais. Arī telefonam nomainot abonenta numuru IME paliek . Pat nomainot kompi bet darbojoties tajā pašā telpā vai uz tā paša celma meža vidū tevi atkodīs. Ne velti binladens izmantoja tikai ziņnešus ar ēzelīšiem. Neuztraucies..;) Ja jau buutu vinjiem tik iekaarojams, pashlaik sheit neatrastos! :) jauns kompis, IP adresse - austraalijas , Internet kafejniicaa pie Wi-Fi, paruuka galvaa, uussaas, un vari sspioneet bijusso girlfriendu cik tik sirds tiik , un neko neviens nekad neatradiis. Kam tas tev vajadziigs??? Es mainu IP uz Latvijas, kad man atsaka raadiit LV TV ameerikaa. 2 minutes, un viss iet :) Kad uztaisīs kratīšanu un izņems datorus, tad parādīsies viss :D Ko sastrādāsi un policija piefiksēs tev, tas arī atradīsies tavas lietas datos. ··· Ip adrese: Vai nomainot datora IP adresi ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu