Klaviatūra

Klaviatūra - jautājumi un diskusijas

Nevar pieslēgt veco klaviatūru (4)
Sveiki Ļaudis! Nopirku lietotu klēpjdatoru, pievienoju pie lielāka monitora, jauna pele, viss iet, bet gribēju pielikt veco klaviatūru no vecā stacionārā datora un nekā... Nav jau problēma nopirkt jaunu klāvu, vienkārši ...
tie klaviatūras pārejas štepseļi mēdz pievilt, var pamēģināt citu, var pamēģināt citu USB portu

kas tā par tādu klaviatūru "ko vairs neražo"?
iespējams "pāreja" neriktīga, piemēram paņemta no kalvieres kurai ir USD atbalsts iebūvēts, ar šādiem adapteriem vajadzētu strādāt...
https://gmb.nl/item.aspx?id=9257
Pameklee iisto - orgginaalo paareeju no taas paaudzes keyboardiem, firmas...taa teikt , kad veel vissu necepa kkiinaa. Taas paarejas, ko tirgo datorveikalaa ssodien, ir kkiiniessu sstrunti. Otrs, vads no klavieres arii pats var buut bojaats, sstekeris arii. Un peedeejais, iesaku pannemt parastu wireless klavieri, kas paardodaas komplektaa ar usb uztveereeju. Buus...7x eertaak :) Izveele ir liela. Gan taisnas, gan izliektas, gan l;loti plaanas, gan ar izgaismotiem burtiem , gan ergonomic , gan ar mechanical blue switches (mana favorite) ··· Klaviatūra: Nevar pieslēgt veco klaviatūru lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nospiežot 3 burtus reizē un ceturto spiežot neiet. (4)
Spēlējot spēli -tankionline- ir vajadzīgas četras pogas vienā brīdī spiest, bet, tad kad spiežu man ceturtā nestrādā, iespējams vaina ir settingos. Varbūt, kāds var palīdzēt?
Problēma ir mehāniska. Nepieciešama Gaming klaviatūra. Kurā brīdī tur 4 jāspiež? Man max 3. Dabisks process ir šāds, katrai spēlei ir moderators vai izstrādājuma atbalsta grupa, kas paredz atbildēt uz dažādām lietotāju situācijām! Что за устройство? Stacionars dators-panset-vai port.dators? Izsleedz un iesleedz .-restart ··· Klaviatūra: Nospiežot 3 burtus reizē un ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
ja Windows, tad https://laacz.lv/apostrofs/ jap apostrofs ctrl+alt = altgrey
Tiesa pagaidām nav redzētas neApple klavieres bez labā alta
garumzīmes ir taustiņš pa kreisi no enter :) ··· Klaviatūra: Nopirku klaviaturu bet ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Datora klaviatūra neraksta burtus, pieturzīmes. (3)
Sveiki! Personālā datora klaviatūra neraksta burtus, pieturzīmes. Biju apgriezis otrādi, pirms rakstīšanas. Valoda uzstādīta latviešu. Pievienoju citu klaviatūru ( raksta visu kā vajag). Kas varētu būt par vainu?
Parasta USB klaviatūra? Viss strādāja, bet tad apgriezi otrādi, atgriezi normāli - un vairs nefunkcionē? Num Lock, Scroll Lock, Caps Lock lampiņas deg? Dators reaģē, kad viņu piesprauž?
Ir laptops, kam viņu piespraust un pārbaudīt?

Godīgi sakot nekas nenāk prātā... No otrādas apgriešanas nekam nebūtu jānotiek. Iespējams iekšā kaut kas atkratījies vai apstākļu sakritība.
Vēlreiz, mierīgi un visu pa plauktiem. Kas, kur, ko un kā ir griezis otrādi utt.
Nereaģē klaviatūra. Mēs te runājam par laptopa klaviatūru vai kādu piespraužamo klavieri lielajam stacionārajam kompim?
··· Klaviatūra: Datora klaviatūra neraksta ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
ctrl+chift Ko var pērties? Ieej www.translit.ru, uzraksti un kopi/past. Alt+Shift 1) Atkarīgs no Operētājsistēmas, bet pieļauj, ka Windows
2) Jābūt pārliecinātam, ka pie Language optioniem, Ru layouts ir pievienots, lai to izdarītu ir jāiet
Start->Control Panel->Region and Lanugage->Keyboards and Lanugages->Change keyboards. Tad iekš General Taba ir redzamas visas "uzliktās" klaviatūru valodas un layouti. Ja tur RU nav redzams, tad jāspiež poga Add un tad jāmeklē Ru valoda...kad atrasta un iezīmēta - OK. Listei pievienosies vēl viena valoda - Ru. Vsjo! Tagad lejā - rajonā pie pulkstenīša jāparādās lodziņam ar burtiņiem - piemēram LV vai Ru...tā ir tā vieta, kur ar peli var pslēgt un arī vizuāli redzēt, kāda valoda šobrīd ir aktīva.
Kaut jautātājs anonīms, jautājums nezinātājiem patiesi varētu būt aktuāls. Ja uz datora taustiņiem kirilicas nav, var izmantot vietni http://www.lexilogos.com/clavier/russkij.htm
Labi var izmantot, ja googlē jāmeklē kaut kādas vārdkopas krieviski....
··· Klaviatūra: Kā pārslēgt tastatūru uz ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā uzlikt daļsvītru un reizināšanas zīmi? (3)
Kā uzlikt uz datoru daļsvītru un reizināšanas zīmi?
Parastais slash / neder (6/2=3)? un parastais x (43x2=86)? Ja vajag ko speciālu, tad kaut kādam Insert/Symbol jābūt (ja parasts punkts) vai, ja izteiksmi tad kāds izteiksmju redaktors (Equation editor vai kas līdzīgs) MS Word - - Equation - un tur skaties ko vajag, daļas, kvadrātsaknes, integrāļus, un visu pārējo. Worda to meklē zem ´Equation´ ··· Klaviatūra: Kā uzlikt daļsvītru un ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Manam stāv Latvian(QWERTY) un garumzīmes ir nospiežot alt gr lejā labajā pusē Portatīvajam NAU garumzīmju. Es to zinu. Pieņemu, ka ja tu turēsi piespiestu ALT, taustiņu, to, kurš zem kreisās rokas un spaidīsi pa šiftu, zem tās pašas, tu atdabūsi savas garumzīmes, tās, kuras "portatīvajam" nau.
Smuka pakaļa. Tava?
"Portativalam" varētu nebūt arī kurbuļa...
Ja nāc padomu prasīt,tad varētu vismaz elementāri papūlēties uzrakstot sāpi lai var saprast.
Bet par jautājumu/?!/-droši vien nejauši saspaidiji šift un alt podziņas,tādejādi pārslēdzot ievades valodu klavai...:))Apskaties,kas tagad par karodziņu rēgojas apakšā...
portativalais vai stacionāralais - garum- un mīkstum- zīmes programmātiskas dabas. XP logiem no dabas ar to ALT, kurš pa labi roki, tak jātura, kamēr. Smuka pakaļa? kur i? man a vaig. Tad bungā pa karodziņu,ar labo peles pogu,izvēlies propertijus un ieliec noklusējuma valodu LV.I visss.Plus vietu,kas tev apostrofus nozīmē-tobiš alt,vai tilde-tur viss priekšā uzrakstīts...:) ··· Klaviatūra: Portatīvajam pazuda ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Klaviatūras spraudnis no PS2 uz USB (7)
Mani interesē vai stacionārā datora klaviatūrai (ar apaļo spraudni) var piemeistarot usb spraudni? Redziet, man i portablis un savajadzējās uzrakstīt apjomīgu darbu, kas uz tjapļapa klavas nav ērti... uz veikalu dēļ klavas ...
http://pinouts.ru/pin_Inputs.shtml

par tām šēmām...
Varbūt šitas palīzēs>
PS2(apaļais)
http://en.wikipedia.org/wiki/PS/2_connector
http://www.computer-engineering.org/ps2protocol/

Šite ir shēmas dažādas.

Bet vai nav vienkāršāk adapteru iepirkt?
ar adapteri. pa latviski perehodnjiks. ā, jau nogiezi. raksti pazudis, liela čakarāža. a samērā apaļi gan DIN, gan tas mazais pipsītis, PCA, ja? es vēl saprastu, ja iemīļota un pierasta oriģinālā IBM klaviere no miera laikiem. ··· Klaviatūra: Klaviatūras spraudnis no PS2 ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Eiro simbols (21)
Kā dabūt eiro simbolu, ja uz klaviatūras viņa nav?, OS Win7.
nospied alt tausiņu. turi. ar otru roku ievadi 0128, atlaid, simbols parādīsies. labais ALT+4vai $ zīme:) € :) oj.
labi, nokopē un iekopē.
Šķiet, jāspiež ir labais Alt un numurs (0128) uz numpad (klav labajā pusē - num lock jābūt ieslēgtam). Tā vismaz XP bija.
Vai atver Start->Accesories->System Tools->Character map un nokopē.
Vai nokopē no fargo iekopētā ... :D:D:D
Num lock bija ieslēgts? Jā jā,tad video karte pārķērusi bultiņu taustiņus :( Lai atjaunotu nospied vēlreiz labo Alt un tad bultiņu uz leju, augšu, pa kreizi, pa labi. Viena no kobbinācijām sagriezīs video atpakaļ ...
Naksies tad no charmap kopēt ...
··· Klaviatūra: Eiro simbols lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Krievu burti latīņu klaviatūrai (14)
Portatīvais,Acer.Latīņu klaviatūra.Kādi varianti rakstīt krieviski?Vai tikai pieslēdzot atsevišķu klaviatūru krievu burtiem? Paldies!
http://translit.ru/ Gugli ieliec virtualo klavieri, vai pašā kompī uzliec virtuālo klavieri. Bet vis ērtāk uzlīmēt krievu burtus. Es izmantoju translit.ru
Raksti tekstu krieviski ar latīņu burtiem, tur pārveidojas kā vajag.
fonetiskā russian student klaviatūra http://winrus.com/kbd_e.htm, uzliec un raksti Ja ir Win7, meklēšanas lodziņā raksti "on-scr" un izvēlies ekrāna tastatūru. ··· Klaviatūra: Krievu burti latīņu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu