Office

Office - jautājumi un diskusijas

Kur atrast zīmju skaitu Word dokumentā? (11)
Lūdzu, pasakiet kur WORD jaunaja anglu versija iespejams atrast zimju skaitu. Ja es uzrakstu kadu tekstu man vajag zinat cik tur ziimes. KUR TO ATRAST un kaa to redzet??
p.s. ja "jaunajā" Word´ā tāda izvēlne nerādās, nospied "ALT" taustiņu, tad vajadzētu parādīties. Izvēlnē klikšķini uz "File", tad "Properties" un skaties cilnē "Statistics", tur būs "Characters" un "Characters with spaces" (ieskaitot tukšumzīmes) Ja nav par grūtu, tad uzspied taču uz tā "words", un redzēsi visu, ko kārojās. (MO-2007) Cilne Rewiev, tur pirmajā grupā ir podziņa uz kuras redzami burtini ABC un zemāk cipari. Uzspiežot uz šīs podziņas var redzēt visu nepieciešamo informāciju. Kura versija ir "WORD jaunaja anglu" ? ··· Office: Kur atrast zīmju skaitu Word ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Microsoft Office (6)
Datorā tagad ir Windows 10. Pirkts pirms 4 gadiem. Tagad, atverot Word vai Exell, parādās paziņojums "atjaunināt tik un tik dienās". Nav man "atslēga", pieļauju, ka labi draugi tāpat ieinstalēja. Ko darīt? Vai jēga pirkt, jo ...
Ielaadee kaadu vecaaku Wordu for free. Man iet vissos WIN 10 kompjos words no 2000 , zero probleemu.
Applei gan samaksaju paaris $ par laikam 2003 gada wordu no app store.
Paskaidrossu, jo man tas Office ar vissiem probambaasiem nav vajadziigs.
Un, jaa, uzlaust, kaa jau te teica ir iislaiciigs rezuultaats, jo, ja pareizi sapratu, pilnai versijai ir jaamaksaa katru gadu kas. Bet neesmu iedzillinaajies, jo tas pirmskara mans words iet ideaali manaam vajadziibaam, un ir lloti vienkaarss.
Un , veel kas, nee , WIN10 nav oblegaati zagts (manejie nav zagti, bet upgraidoti no WIN7, kad WIN10 deva par velti, kaa free upgrade passaa saakumaa ) lai Office prasiitu samaksaat par atjauninaajumu "ssogad".Pajolinni :(
Vispaar WIN/Microsoft ar savu bulshitu, ka pat...OS ir maksas , sen jau visiem noriebies !
Tev ir zagts Office (visticamāk windows 10 arī zagts). Iespējamie varianti:
1) Atrast "spečuku", kurš aktivizēs vēlreiz nelegāli.
2) Nopirkt legālo Microsoft Office.
3) Pāriet uz legālu bezmaksas alternatīvu produktu (Openoffice, Libreoffice).

Tavi veidotie dokumenti nekur nepazudīs jebkurā gadījumā. Ja office lieto reti, 3) variants labākais, manuprāt.
Nemitīgā cīņa starp hakeriem un ražotājiem. Ja reiz saņem šādus paziņojumus, Tavi ID un IP jau ir Microsoft iereģistrēti, un jebkurš risinājums kaut ko atkost būs īslaicīgs. Ja meistars pa rokai, vari čakarēties. Tās "lauztās" atslēgas lielākoties nav nemaz tik nelegālas- parasti kādu masveidā pirktu Office priekš firmām liekās vai darbiniekiem ar atlaidi (ir redzēts savulaik Office 2000 par 12 latiem) iegādājamās atslēgas. Kamēr firma nemaina savus paradumus nav nekādu problēmu.

Vēl ir iespēja lietot pilnīgi oficiāli Office onlainā - tur laikam kodus varēja skolās, universitātēs dabūt.
-Man tas pats stāsts par apgreidošanu ...

- Kā arī citam kompim jau no veikala nāca kompis + office kopā ar windows (pašam tik bija jāuzstāda) , cik atceros nebija laikam pat opcijas atteikties offic´u uzstādīt ... Vēlāk tā bija pirmā fīča ,ko no kompja izdzēsu , lai nespiego ...

Vēl tur ir vesela virkne nevajadzīgu krāmu (tikai vietu aizņem), tik pašlaik nezinu kā tos iebūvētos krāmus izdzēst ,jo nav domāti dzēšanai - kaut kā jau tie spiegu rīki jāuzspiež lietotājiem !
Visus Offisus līdz 2013-tajam točno filebasē var dabūt komplektā ar aktivatoru. Par 2016-to nezinu, nav bijusi interese. Pats strādāju ar 2010-to ir visas valodas pakas, vienkārša aktivācija. ··· Office: Microsoft Office lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Word online (13)
vajag uz ātro tikt pie kaut kāda Word , kaut vai online...
http://www.libreoffice.org/download/libreoffice-fresh/ nu i super , Libre Office 4.3.1.2 failus lasa un es ceru , ka manis uzrakstīto arī varēs citi izlasīt. Problēma atrisināta , paldies !!!!! bet... es nesaprotu, kāpēc neierakstīt "office online" un lietot originālo "word"?
nav konta? kapēc neizveidot?

https://office.live.com/start/default.aspx
Libre ne tikai lasa, bet arī māk saglabāt kā .doc vai .docx Ja vien dokuments nebūs pārbāzts ar specifiskiem formatējumiem nekādu saderības problēmu nebūs.

=>fargo tāpēc lai tādiem microsoft sludinātājiem kā tev nauda nebūtu jāmaksās
un kāpēc nelietot OpenOffice, kurā ir viss M$ ofiss, tikai bez tām ķēmīgi lielajām pogām menu vietā? ··· Office: Word online lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Prezentācijas kopēšana (5)
Kā var automātiski pārnest vienas prezentācijas saturu uz citu prezentācijas fonu. Vai kāds var uzrakstīt, kuras pogas jāspiež, lai sanāktu viss oki.(mēģināju caur format background) Ofiss 2010.Sanāca vienai prezentācijai ...
Nav bildes - nav atbildes :D hmm.
no viena jau gatava slaida izveidot fonu citiem?
ja es pareizi sapratu, tad to var izdarīt ar slide master palīdzību.
view>master views>slide master
tur norediģēt kā visam ir jaizskatās un tad
save>save as type>PowerPoint Template (.potx)
un tagad šo jauno pamatu izmantot vajadzīgajos slaidos kā fonu.
Vispār jau tā ir nevis prezentācijas kopēšana, bet esošas prezentācijas labošana. Un tas pats Format background vien jālieto. Ja kādam slaidam nemainasās - tad tas vienkārši ir sagatavota ar atšķirīgu pamatu no citiem. parasti daru tā:
1. Atveru prezentāciju, kuras fonu gribu izmantot
2. Atveru prezentāciju, kuras fonu gribu mainīt
3. 1. prez izdzēšu gandrīz visus slaidus, atstāju title un pirmo satura slaidu
4. Aizzīmēju visu 2. prez. e. g. Copy
5. Paste 1. prez
6. Saglabāju 1. prez ar jaunu nosaukumu

Parasti izdodas. Daru to iekš Office 2003
··· Office: Prezentācijas kopēšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā office outook saņemt tikai e-pastu kopijas? (4)
Kāds varbūt var pateikt,kā konfigurēt office outlook lai no provaidera servera ņemtu tikai e-pastu kopijas. Patreiz izmantojot IMAP protokolu un izdzēšot saņemto e-pastu tas nesvītrojās, kā arī tāds nosvītros parādās ...
IMAP atšķirība no pop3 jau ir tanī, ka vēstules tiek sinhronizētas ar serveri, nevis kā pop3 protokolā, pārsūtītas. Tāpēc nav nemaz tādas opcijas. Pat ja lūkautā vēstules dzēš, viņas joprojām ir uz servera un pieejamas citam pieslēguma seansam, cilvēkam utjp.
Ja viņas gribi REĀLI izdzēst, tad Edit>Purge Deleted Messages, tad tev arī viņas "nopurgosies", jo pārsvītrojums tev rāda, ka patiesība vēstule joprojām ir uz servera.
Tad, acīmredzot, ka nav jāizmanto IMAP, bet jāizmanto POP3.
Ķeksim jābūt bildē ar zilo apzīmējumu un NAV jābūt pie sakanā krusta.
Nezinu par IMAP.. izmantoju POP3.... Account settingos - More settings un beigās vajag ielikt - Leave Copy on server.. ··· Office: Kā office outook saņemt tikai ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
It kā nepareiza parole Word dokumentā (9)
kā/vai var tikt iekšā dokumentā, kuram bija uzlikta parole? rāda, ka tā nav pareiza - iespējams, esot nepareizā šriftā ierakstīta. bet šriftus nēsmu mainījusi, kā rakstīju, tāpat rakstu, ne garumzīmes pazudušas, nekā
Parole uz atvēršanu, vai parole uz rediģēšanu? http://www.freewordexcelpassword.com/downloads/FreeWordExcelpasswordrecoverywizard.zip

Uzinstalē, palaid, tad izvēlies brute force, ievadi paroles parametrus(ātrākai uzlaušanai) - cipari/burti/cik vienu vai otru>lauzt.
Ja nesarežģīta parole, piem. no sešiem cipariem/burtiem... būs ātri.
Protams!:)
Brutforsā salauzt piecburtu paroli ir divas sekundes reāla laika.
pfiiii, un nafig tad vispār tās paroles, ja tik viegli uzlauzt :( tāpat kā atslēgas - priekš godīgiem cilvēkiem :DDD "nafig tad vispār tās paroles, ja tik viegli uzlauzt :("
Tā nu gluži nau. cippa uzlauzt būt 3 sekundes, bet [email protected] jau būs grūtāk... pieliec vēl divus simbolus un vairumam situāciju būs gõna.

http://datuve.lv/raksts/1494/Drosas_paroles
··· Office: It kā nepareiza parole Word ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Satura veidošana Wordā (4)
Vai kāds varētu man izstāstīt kā pareizi noformēt saturu, lai sakrīt ar tekstu automātiski? Es it kā zinu kā tas jādara, bet man neizdodas.
Tekstā visus virsrakstus vajag atzīmēt ar attiecīgo - Heading 1, heading 2 vai heading 3. Virsrakstu stilus pēc tam varēs mainīt pēc patikas. Iesaku izmantot arī pārējo automatizāciju - body text, normal text, caption utt.
Pēc tam dokumenta priekšā vai aizmugurē - Index and Table, kur tad var izvēlēties vai satura rādītājs vai tabulu un grafiku rādītājs utt. Pēc tam kad dokuments jau gatavs un drukājams vai sūtāms tad tās tos satura radītājus ar labo peli - table.
Ērta un ļoti vajadzīga funkcija.
Kaut ko es esmu izlaidis, jeb pareizāk sakot oho komandas ir izgriezis ārā. :) Interesanti. Īsāk sakot pēc tam to satura rādītāju ar labo peles taustiņu jāapdeito un tur piedāvās vai visu tabulu (ja gadījumā ir kāda jauna nodaļa) vai arī tikai lpp numurus. Ta atkarīgs no tā, kura MS versija tev ir. Man piem, ir Word 2007 un tur ir tā, ka katram virsrakstam pecc tā pakāpes izvēlas Heding 1 vai Heading 2 utt...tad tālāk iet uz References-> Table of Contents->Manual Table (mana izvēle) un viss gatavs!! Vēlāk, ja tu pie vieno jauno nodalju, atkal virsrakstam izveles Heading un References->- Table->- whole Table vai - page numbers...viss lieta darīta! ··· Office: Satura veidošana Wordā lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Microsoft office 2007 cena (10)
esmu sanjeemies nopirkt licenci savam microsoft office 2007. Tas nacam man liidz uz jaune business Vista datora kaa 2 men. trial versija. Tikai - kaa saprast, kas taa ir par office versiju? enterprise? small business? student? Visus raada ...
http://office.microsoft.com/lv-lv/products/FX101635841062.aspx


Ko tieši tu te nesaproti?

Un... var painteresēties kādas ir tās lietas, kuras tu nevari uz open ofisa izdarīt?
Pie Programs un feat. tu nekādus basic/student neredzēsi. Ja samaksasi par `basic` , būs tev words un excelis ar outlook(ne kapeiku par šito sūdu nekad mūžā nemaksātu), ja par `student`, tad excels,word un pow.point. Skaties tak to saiti ko tev iedevu, tur viss ir rakstītc. Ā:), tad tev vajag studentu komplektu(ap 30 lvl), ieraksti šo teikumu gūglē:

Microsoft Office Studentiem un Mājas Lietošanai 2007 WIN32 LAT CD
nupapat rulee © Microsoft Studentu Partneru programma — kā bezmaksas saņemt Microsoft Office 2007, Microsoft Press literatūru un daudzus citus labumus...no tiem pēdējiem jau var atteikties Kāpēc Jūs dzīvojat tikai no baumām un saviem stereotipiem? :) Dzīvē Microsoft piedāvājums nonācis līdz Latvijai. No 2007. gada novembra līdz 2008. gada februārim varēsiet iegādāties speciālu MS Office 2007 piedāvājumu mājas versijai: Word, Excel, PowerPoint un OneNote par 25,99Ls (ieteiktā cena)! Domāta arī "studentiem", kuri visu "nokačā ar drošiem kodiem". :))) Vai šāda cena ir par augstu mūsu "jostas savilkšanas" perioda sākumā 7 "treknajos gados"? ··· Office: Microsoft office 2007 cena lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu