Optiskais internets

Optiskais internets - jautājumi un diskusijas

Optiskais un mobilais interneti. Atšķirība? (23)
Lūdzu max vienkāršāk man izskaidrojiet optiskā interneta priekšrocības salīdzinot ar mobilo internetu? Mobilo gan es varu paņemt līdz, optiku nē. Bet kāpēc ieteiktu tomēr lietot optisko int.?
Jebkurā gadījumā vadu optiskais internets datoram mājās būs labāks. Mobilais - tas ir kaut kur laukos mežos, kur nav vadu internets. Un ne jau aiz labas dzīveves. Vnk tur nav citas iespējas Optiskais (bieži vien izpaužas risinājumā "optika līdz mājai" vai optika līdz stūrim, tālāk parastais) tomēr būs stabīlāks par mobīlo, īpaši sūtot projām datus. Mobīlo netu biežāk pārslogo pīķa stundās, der ieskatīties līgumā/piedāvājumā kāds ir garantētais ātrums, nevis pieslēguma atrums, jo tieši tas ir lielums, kuru varēs pieprasīt nodrošināt provaiderim problēmu gadījumā. ātrāks/ stabilāks pieslēgums?
atkarīgs jau, cik datu ietilpīgi uzdevumi jārisina
Nezinu, ko tur TET ir pacēlis, bet LMT internets Rīgas nomalē pēdējā laikā ir galīgs mēsls, gan tas kurš ar kabeli, gan tas kurš caur bez. Abi. Ik pa brīdim pazūd. Ko Tev dod lielais datu pārraides ātrums, ja saņēmējam tāda nav... ··· Optiskais internets: Optiskais un mobilais ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Lattelecom Optiskais internets. (13)
Kādas ir jūsu atsauksmes un pieredze ar Lattelecom optisko internetu 100mbit/s ? Izskatās jau vilinoši - 10reiz ātrāks, bet lētāks par tagadējo 10mbit/s, ko lietoju. Jautāju Lattelecom menedžerim, kur zemūdens akmens un viņš ...
Lattelekom menedzersi nu nekad neteiks, ka `` zemuudens akmens `` ir 2 gadu ligums :DDDDD Ievilku optisko tikai tāpēc, ka lētāks par pirms tam lietoto 10 mbit/s - mans wireless rūteris tik un tā nevelk vairāk par 10 mbit :) Tā kā man ir fiksētais telefons, komplekts sanāk izdevīgs, pie reizes varu bez papildus maksas pļāpāt ar vecākiem; citi provaideri piedāvā lētāku netu, bet ne telefonu.
Vairāku gadu laikā internets no LTC puses nekad nav norāvies, ja ir sakaru pārtraukums (parasti nakts vidū uz pusstundu), viņi pa e-pastu laikus pabrīdina. Vienreiz bija kaut kas nojūdzies manā galā rūterim - meistaru gan atsūtīja nevis sestdienas rītā, bet pirmdien, toties nākamajā mēnesī bija mazāks rēķins, pat bez prasīšanas. Tā ka - tikai labākā pieredze ar LTC.
Man optisko netu mājā neredzēt kā savas ausis , Viņi tik prot reklamēties, tikai nepasaka, kur to var ierīkot.
Jāpriecājās par 300kb/s, ko reizēm var sasniegt te laukos!!
taa ari pateica, ka tas ir zemuudens akmens????:))))
Hm.........:) savadi!:)
varbut vinjs savaadaak to formuleeja...
ja Tu jautaaji, kaadi vel varetu but zemuudens akmenji? un pec tam uzreiz pajautaaji par ligumsaistiibam.. :)
Lietoju jau optiku divus gadus 200mbit/s. esmu apmierināts. Ja kādas problēmas tad meistars ir klāt. Reiz uz nedēļu nebija neta, jo ķengaragā stacija nodega, bonusā menesis pa brīvu nets un tv visi kanāli.Pa gadu meistars ir bijis divas reizes:
ievilkt netu un otreiz samainija modemu pret jaunāku :)
Līgums uz divi gadi, ja pārtrauc ātrāk līgumsods 100 ls
··· Optiskais internets: Lattelecom Optiskais internets. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu