Programma

Programma - jautājumi un diskusijas

Vai var lietot translate google bez interneta? (3)
Sveiki! Vai var lietot translate google bez interneta? Kāds cilvēks dāvina vai par simbolisku naudu pārdod - https://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_neo_v-4122.php Nav man Wi-Fi. Interesē vārdnīca no portugāļu uz krievu, ...
Nezinu kā minētajam telefonam, bet, piemēram, apple ir pieejama google translate aplikācija, kurā var ielādēt valodas, kuras vēlies lietot offline. Google translate darbojas arī bez interneta ja esi uzlicis vajadzīgās vārdnīcas (gan Android, gan iPhone)
Dotajam telefonam: ja saliksi updates uz Android 4.x vajadzētu strādāt, uz oriģinālā v2.2 gan nekas nedarbosies.
Nu vēl jautājums vai vietas pietiks, jo šinī telefonā ir pieejami tikai 2GB.
Var, bet tad vajag 3-fāzu strāvu. ··· Programma: Vai var lietot translate google ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Skaņas pārveidošana tekstā (10)
Esot kaut kāda aplikācija vai programma, kas ierakstītu skaņu vai runu pārveido rakstītā tekstā. Visādi izmeklējos, neko tādu piemērotu neatrodu. Kāds zina?
Valodas atpazīšanas programmai jābūt ļoti sarežģītai, ja tā kvalitatīva. Pieļauju ka tāda var būt atrodama angļu, franču, vēl kādās valodās. Es ļoti šaubos ka ir latvju, un jā tāda ir, tai jābūt dargai. šis teksts ir uzrakstīts izmantojot goggles balss atpazīšana
(Android on-screen klaviatūrai augšējā labajā stūrī ir speech-to-text mikrofona ikona, pašu funkciju, atceros, vajadzēja aktivizēt iestatījumos; neticu ka tāda nav iPhonei, kā arī ir jēga patestēt Google Translate ievades lodziņu latviešu valodā, jo tur ar, šķiet redzēju to pašu mikrofona ikonu; nebūs ideāli, bet būs ātrāk)
https://www.tilde.lv/tildes-balss
Ir nedaudz palietots telefonā. Es teiktu, nav nemaz tik slikti.
Jurij, vai esi google ko tulkojis? Viņi dod iespēju katram kas vēlas iztulkot kādu frāzi dažadās valodās, tā veidojies tas publiskais tulkotājs. Jābūt lielajam entuziastam lai ar to nodarboties. ··· Programma: Skaņas pārveidošana tekstā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Sociālajo tīklu bloķēšana, lai darbinieks nečato (15)
Ir negodīgi darbinieki, kas darba laikā čato internetā, konkrēti draugiem.lv un facebook. vai ir iespējams uzlikt paroli vai kā citādi tos nobloķēt?
Mazliet pārdomām tiem pareizajiem. Ja to dara ar mēru, tad darba ražīgums pat palielinās. Darbinieku apmierinātība ar dzīvi un darbu arī. Ja savus pienākumus paveic, laikus un kvalitatīvi, tad normāli neviens darbadevējs uz tādiem sīkumiem neiespringst.

Galu galā, ja gribēs, arī telefonā to darīs. Aizliegsiet telefonu darbā?
Nu vāks. Ja apcirtīsi galus, tad precētajiem būs jāmeklē citu darbu, jo vakaros sievai aiz muguras diez vai seksi pusdienlaikam sarunāsi. mok buushu nepopulaars, un teikshu - darbinieku paaraak izteikta loznjaashana ne tur, kur vajag, ir nepareizas motivaacijas, neesosha leadershipa sekas. [ne sesks, nejaukt]. aizliegshana [pa tupo] darba razhiibu iipashi nepaaugstinaas, ibo to laiku, ko ieprieksh isinaaja, seezhot seju graamataa, iisinaas savaadak [klachas, piippauzes, utml.]. papildus - ´uzlabosies´ jau taa esoshaa ne paaraak spiidoshaa situacija starp hierarhijas slaanjiem. bet, ko es te maacu. kruto prieksniekjeli, kursh pats darba laikaa loznjaa pa oho, un uzdod absoluuti laameriigus jautajaumus par savu darbu? :D :D :D erucanob (2015-03-23 22:15) viedoklis - meitenīt nu tu pati neko nesaproti, laikam esi vecs stagnācijas produkts. Es labāk maksāju dažiem cilvēkiem normālu algu un pie reizes arī paprasu normālu attieksmi un rezultātu, nekā uzturu armiju degunurbinātāju.
Kāda mārrutka pēc? Pavisam vienkārši, uzņēmums nopelna tādējādi vairāk (respektīvi var maksāt arī lielākas algas). Otrs, darbinieki ir motivēti strādāt un nevis par kapeikām veģetēt. Treškārt kadru mainība minimāla, jo ja labi zina kad aizejot uz citu darbu nedabūt pat pusi no šīs algas, visas domas par sērfošanu CV lapās atkrīt defoltā.
Par sevi, strādāju starptautiskā kompānijā, pārstāvēta 170 valstīs. Baltijā esam 27 darba rūķi, visi saņem normāli. Kantoris reģistrēts LV un pēc apgrozījuma vērtējuma atrodas Latvijas TOP 500 uzņēmumumu sarakstā.
Tagad paņem to sarakstu un pameklē cik daudz tur ir to uzņēmumu ar līdzvērtīgu darbinieku skaitu? Visdrīzāk 95% būs ar 100 un vairāk darba rūķu štata sarakstos.
Un tas viss saucās tā, slavenais un valdības ministru apzelētais Darba Ražīgums. Proti gribi augstu ražīgumu, maksā arī attiecīgu algu.
p.s. arī pie šitādiem apstākļiem nereti paliek laika arī citām vajadzībām darba laikā. Bet tad tas netiek izniekots visādiem čatroomiem.
Protams, ka ir iespēja to izdarīt, un, ja godīgi, to arī vajag darīt, tiesa - nevajag aizmirst, ka piem. draugiem ir arī (un ne tikai) lietuviešu versija, kuru izmanto piekļuvei.
Atļaušos oponēt Marchello - ja ir zinošs admins - tās "iespējas" apcirtīs saknē.
Protams, sociālo tīklu lietošanai būtu jābūt aprunātai darba līgumā, normāli līgumos tiek iekļauts liegums izmantot šādas atrakcijas jau sākotnēji.
Nu un tikai taisnīgi būtu piezīmēt, ka, acīmredzot, šādiem darbiniekiem ir par maz darba / par liels atalgojums...
··· Programma: Sociālajo tīklu bloķēšana, ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Google Chrome pārlūkošanas vēsture (4)
Vai ir iespējams atjaunot izdzēstu interneta vēsturi?
pārlūkošanas vēsturi nē, bet meklēšanas pieprasījumu vēsturi var atjaunot, ja meklēšanas laikā bijāt pierakstījusies savā gūgles kontā. After system restore you can get same history of your brouser Visa informāciija saglabājas cietajādiskāun tas kas zin dabūs ārājeb ko😎 taču pasūti tāpat to draugu, kurš dzīvo ar Tevi un čato visu dienu te, kam Tev to vēsturi, ko tas mainīs? ··· Programma: Google Chrome pārlūkošanas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Labākā viedtālruņa navigācija makšķerniekam (10)
Iezīmēt labākās zivju vietas, izdevīgāko maršrutu apvidū, lai nākoša reizē navigators mani izvadā. Man ir instalēts Gūgl Map, Ērs, vaze, ar tām nesanāk, varbūt neprotu.
Nafigācija sēņošanai, makšķerēšanai? Varbūt vajadzētu ieteikt arī aplikāciju pareizai pakaļas noslaucīšanai?
Es labāk eju uz mežu pēc sēnēm vadoties pēc apkārtējās vides un kas tādā var augt nekā kautkādā ierīcē kautko ieķeksē un ar kvadraciklu braucot iznīcinu vairāk sēņu nekā salasu. To pašu var teikt par makšķerēsanu. Galīgi neinteresanti dzīvot ar tiem elektronikas mēsliem paliek. A ko darīsiet kad elektrība tai spēļmantiņai pietrūks pašā meža vidū? Būs atkal jāorganizē vislatvijas akcija kārtējā mežā nomaldījušā laužņa meklējumos.
hmm ir tāds apps saucās Brain, viņam ir papildinājums ar nosaukumu Memory, neko labāku iedomāties nevaru! uudensdrosha! :) Labāk nopirkt par kādi 200-300eu navigācijas ierīci. Viedtalruņu cenas nesamērīgas, lētaki par 500 nav īpaši piemēroti tev nepieciešamajām lietām. Un arī dargākie tad īpaši jāpiemeklē, lai darbotos mitrumā. Daļa velobraucēju izmanto Strava - sekot kāda cita (vai paša) ierakstītam ceļam :) Gan jau makšķernieki var to tāpat izmantot :) ··· Programma: Labākā viedtālruņa ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
CorelDraw x7 pamaciba (10)
Kads var ieteikt,kur saprotami atrast pamacibu sai programmai?Latviski neatrodu.Butu labi,ja butu krieviski,bet sliktaka gadijuma deres ari angliski.
shops un korelis ir porgrammas dažādām vajadzībām. ja vienkārši, tad ar šopu apstrādā fotogrāfijas(rastra grafika, attēls sastāv no kvadrātiem. attēls ir sadalīts šajos laukos, pēc tada paša principa arī darbojas monitori) un jau gatavus attēlus.
ar koreli zīmē(vektorgrafika. ģeometriskas figūras, kurām tiek pieškirtas funkcijas. tos palielinot vai samazinot mainas mērogs, bet funkcija noteiktā virzienā(vektori) saglabājas).

piemēram, līnija šopā ir kvadrātu rinda. līnija korelī ir līknes funkcija x y telpā.
Coreldraw vietā var mēģināt izmantor Inkscape, kas ir bezmaksas produkts un pietiekoši labs veidot vektorgrafikas. http://product.corel.com/help/CorelDRAW/540229932/Main/EN/User-Guide/CorelDRAW-X7.pdf protams , ka Corel ir pietiekoshi smaga, mazliet pameginaju, bet paliku pie photoshopa, un tai var atrast u-tubaa gandriz visas f-jas Katrai no nosauktajaam programmaam ir sava specifika un jo vairaak mees maakam jo lielaakas iespeejas :) Jaunaakaas CorelDraw versijaas ir dazas labas lietas, kas veel X3 nebija. ··· Programma: CorelDraw x7 pamaciba lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
atkarībā no datorprasmēm.
nanny vieglāks.

sudo add-apt-repository ppa:nanny

sudo apt-get && sudo apt-get install nanny

var izmantot dans guardian.
vel vieglāk uzliec rūteri un firewallā ieraksti visu ko negribi lai dara:) ··· Programma: Kā bloķēt pieeju bērnam ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vēlreiz GIMP (6)
GIMP-ā veidojot gif bildi, es izmantoju Filtri - Animācija, bet nemāku mainīt ātrumu. Kā to var izdarīt???
Pie saglabāšanas. Save AS -> GIF -> Animated Gif -> Delay Frames Google atkal nobanota?
piem:
http://www.electricmonk.nl/log/2009/02/03/gimp-animation-frame-speed/
Delay Frames var norādīt laiku uz bui-dui, pēcāk izlabot pa tiešo caur Edit Layer Atributes. Jā, slāņa atribūtos. Es parasti taisu tādas lietas photoscape, daudz vienkāršāk tur viss ··· Programma: Vēlreiz GIMP lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Offline tulkošanas programma datoram (4)
Vai ir tāda proga,ja ir,kur to meklēt? Domāts lietot kad nav neta.
Tilde. ja ir vajadzība, lai no svešvalodas būtu tulkots latviešu valodā, tad tilde, jā.
bet, lai lietotu pasaules klases programmas, piemēram, systran, tad vēlams zināt vismaz vienu "lielo" valodu - krievu, vācu utt.
Tildes Birojs 2014 bez interneta pieslēguma (?) Tas gan nedarbosies un netulkos. ··· Programma: Offline tulkošanas programma ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Audioieraksta atpazīšanas programmas (2)
Man ir audioieraksts, kura teksts ir jāuzraksta uz papīra. Vai ir kāda programma, kura atpazītu ierakstu un uzdrukātu tekstu, lai pie šīs nodarbes man nav jāpavada vairākas dienas, klausoties ierakstu un rakstot ar roku. Jau ...
Ja teksts latviski tad nav, ja angliski, tad ir daži softi Ja teksts latviski, tad ir demo, kuram šobrīd neatceros adreses ciparu virkni, bet tas atšifrē tikai failus, kas nav garāki par 30 sekundēm. Vēl ir arī Tildes demo atpazinējs. Tas gan var mazliet ievilkties, jo viņam tur kaut kāda īpatnēja rindas kārtība. Turklāt rezultātu atsūta pa e-pastu. Brīdinu uzreiz, viss tikai tiek būvēts, kvalitāte vienalga būs tāda, ka pašam viss jāpārklausās un jālabo. Reizēm pašam atšifrēt ir ātrāk. Ja ieraksta kvalitāte laba un nav daudz runas, kas pārklājas, tad reizēm arī automātiskais atšifrējums ir ok. ··· Programma: Audioieraksta atpazīšanas ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu