Remonts

Remonts - jautājumi un diskusijas

Vai datora remonts var izraisīt jaunas problēmas? (14)
Toshiba P300 pēc ieslēgšanas patvaļīgi izslēdzās, tika aiznests uz darbnīcu vācijā pie melnajām pakaļām samaksājot gandrīz 100 eur. Rēķinā uzrakstījuši, ka bijuši izņemti dzesētājs (kühlkörper), pūtējs priekš ...
Izlasot tekstu secinu, ka neesi tu gudràka ne par tiem Vāciešiem un kur nu vel par melnajiem.:D LOL :DDDD tagad par vācu PTAC vari aizmirst, turki gan jau varēs pierādīt ka ar fēnu izrīkojies pati, un kāpēc lai kāds žāvētu klavieri, ja tajā nav ko iegāzis... tevi kretinē kāds, tu kādu kretinē...

re, kas notiek, ja divi kretinētie satiekas...
dardedze jautājuma autora komentārs1 1 domāju, ka aizejot uz PTAC, zaudēšu tikai ceļa un vizītes naudu 9 eur. Žēl tikai, ka nevar ātrāk tikt , kā iepriekšējā d pirms aizbraukšanas mājās. kā man kretinē tā vācija
-------
Iespējams, ka zaudēsi arī 20 € stundā par konsultāciju juridiskajos jautājumos.
nav pievienojuši pareizi klabeni i viss ··· Remonts: Vai datora remonts var ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Nesekmīgs datorsalons (20)
Ko darīt, ja manu Toshibu nodevu remontā datorsalonā, krievu džeki ( varētu pat būt vēl tikai studenti) uzreiz informēja, ka diagnostika maksās 25€. Pēc nedēļu ilgas iepauzēšanas atzvanīja, ka palīdzēt nevarès, kaut ...
Dzīvoju dziļos laukos, datora remonta - instalāciju dēļ nācās braukt tālu ceļu un neskaitāmas reizes konstatēt, ka visi datorsalonu ´´meistariņi´´ ir ´´plānā galdiņa urbēji´´, neko neizdara līdz galam un ļoti pavirša attieksme pret darāmo. TAS man spieda visu apgūt pašam un šobrīd esmu kungs pār savām ietaisēm. Ja ir interneta pieslēgums un divi datori, tad vajadzīga vien VĒLĒŠANĀS to darīt un iegūt neatkarību. tev nav paranois, tev ir glupois nechakare nervus.Savaac savu kompi aatri. Vinni vienkaarssi nejeedz saremeonteet, un visticamaakais, ari nezina nemaz, kas par vainu.
Kas vainas kompim?? Uzkaraas, leens, klaviere, ekraans neiet,nelaadee bachu , nesleedzas vispaar iekssaa?
ar šo jautājumu vislabāk būtu griezties pie ptac.

bet par diagnostikas rezultātiem gan vajazētu prasīt rakstisku slēdzienu. nevis "kaut kas" nav kārtībā. ja negrib dot slēdzienu, naudu prasīt atpakaļ. es tā darītu. bet vispirms pazvanītu uz ptac.

kas par problēmu ar datoru?
Iespējams,ka mana 25 gadu darba pieredze remont servisā var noderēt. Vispirms..piekrītiet samaksāt tos 15 eiro un izņemiet to datoru bez skandāla. Kad dators jau jums būs jūsu rokās,tad pieprasiet apmaksas čēku ar veikto darbu aprakstu ar pievienotu meistara vārdu un uzvārdu. UN NE SAVĀDĀK ! Ja jūs sāksiet skandalēt pirms tam,tad "meistari" žigli vien izlodēs kādu ejošu detaļiņu no klaviatūras matricas un ielodēs tā vietā bojātu detaļu. Līdz ar to viņi varēs pierādīt,ka viņu diagnoticētais defekts ir patiess. Tadejādi jūs būsiet zaudētāji dubultā,jūsu datorā būs pamatdefekts,plus arī jaunais defekts kuru būz izraisījuši "meistari".
Ko darīt tālāk? Ja ir iespējams,tad sameklējiet Toshiba firmas darbnīcu. Izstāstiet savu problēmu un pajautājiet vai viņi var veikt 100% kvalificētu remontu ar klātpieliktu defektācijas aprakstu. Ja jums tas viss "iziet cauri" tad pēc datora atremontēšanas varat griezties pie patērētāju aizsardzības iestādēm. Bet.... vispirms padomājiet,vai tie sabojātie nervi būs vērti to izdevumu par datora remontu? Ja nu vienīgi adrenalīna dēļ. Un... ja vēlaties uzzināt ko vairāk,rakstiet uz manu profilu. Ja vien būs manos spēkos vēl atbildēt,iespējams ,ka pat spēšu Jums palīdzēt.
··· Remonts: Nesekmīgs datorsalons lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Printera meistars (3)
Vai variet ieteikt labu printera meistaru?
Ir taču centri,paķer līdzi uz vietu,kur pilda kārtridžus,tur meist.atradīsies. parasti nav veerts remonteet printerus muusdienaas . Jauns, ar jaunu kraasu , maksaa leetaak, kaa tas remonts/detallas. Labs printers ir Canon MX925. Man pasam tads ir. Ar to var ne tikai printet, bet ari ieskenet, un vinam ir ari faks. ··· Remonts: Printera meistars lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Planšetes Lenovo YT3 850L virsējā stikla maiņa (8)
Zirneklis uz virsējā stikla. Cik maksā nomaiņa ?
Viss atkarīgs vai to dara pats vai servisa centrā. Rdinieks bija vairakos servisa centros ar kjiniesu planseti(kura maksaja 109eu) kurai saplisa stikls 10"(touchpad screen or digitizer, nevis ekrans kurs raada attelu), servisos prasija 100eu par visu darbu. Pats pasutiju stiklu pa 8eu+-, pus menesha , menesa laika tas atnaak un pec tam pats nomainiju, 2 reiz jau to dariju, radiniekam liikas rokas un 2 reiz sadauzija. ja pats mainiisi, ir veerts. A taa, nopeerc jaunu labaak.
Vispaar jau tie replacement ekraani parasti tomeer neiet tik labi, kaa orgginaalie :(
Un, ja kas, nekaada ameerika tur nav, lai nomainiitu. Paskaties utuubee, tas viss. Instrumenti parasti naak liidizi jaunajam ekranam , veel vajag feenu ar ko pasildiit , un...tonnu ar pacietibu ;)
12:37
Laika mašīna.
Var mēģināt tāpat aizdzīt prom. Galvenais, nemēģināt nosist zirnekli ar kurpi. Tā sanāks lētāk, bez liekiem izdevumiem. ··· Remonts: Planšetes Lenovo YT3 850L ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Planšetei iespiests ekrāns (6)
Nesot planšeti, iespieda ekrānu. Skārienjūtība vairs nestrādā. Vai var ko darīt? Planšete" acer"
Izmantot kā bilžu rāmīti. Divi vienādi apaļīgi iespiedumi blakus viens otram? Mainīt skārienjūtīgo stiklu. iespiests = saplaisājis ??
ja nav plaisa, meklē google kā iztaisīt "reset".

ja saplaisājis - darbnīca ;)
cik taa planssete makssaa jauna, vai lietota, bet ejossa? Domaaju, ka netamaksaajas remonteet. Ja nu vieniigi pats vari to izdariit. ··· Remonts: Planšetei iespiests ekrāns lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Dell Inspiron 5558, 15.kaut kas collas FHD (4)
Kā atrast precīzu ekrāna modeli, ko nomainīt saplēstā ekrāna vietā, kur pirkt?
Visdrošāk būs izjaukt un apskatīties marķējumu uz matricas, kā arī kur un kādi konektori izvietoti... ebay meklē, tā arī raksti lai ir dell inspiron 5558 ekrāns, pie kam uz ekrāna paša, kad izjauc ir modeļa nosaukums, to arī var salīdzināt. kad nopirksi nebrīnies, ka šmais ir biku savādāks, tāpat derēs. Šai gadījumā,tiešām ir jēga griezties pie pazīstama speciālista,jo,pirmkārt jau šie screeni ir iedalīti divās kategorijās-"Glossy" un "Matte",līdz ar to arī pat ja būs vienādas matricas,kodu apzīmējums var atšķirties.Nākamais....šim DELL modelim ir 30pin Led socket(30 kontaktu savienojošā ligzda,kuras piemērota LED sistēmas standartam) Līdz ar to ir iespēja bojātā ekrānu aizstāt ar kādu citu ,analogu,vai pilāgojamo,bez kādām tehniskām izmaiņām. Jāatzīmē ,ka šiem DELLA datoriņi tiek komplektēti ar dažādu marku ekrāniem ,vienīgā starpība ir ekrāna rezolūcija(pikseļu skaits). Tā kā šāda tipa ekrānu vidējā cena ir no 20-40 eiro+15 eiro darbs,tad izdevumu summu ,pie godīga meistara variet aprēķināt paši! uz datora apakssaa ir vissi dati. Tiessi taadam modelim arii meklee ekraanu. Ja kas, var paardeveejam paajautaat vienmeer, vai derees 100% ··· Remonts: Dell Inspiron 5558, 15.kaut kas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Planšetdatora Samsung Galaxy Tab remonts? (2)
Mans Samsung Galaxy Tab 10.1 nestrādā. vispār. ko darīt? remonts? cik tas maksās? ar uzlādētāju viss ir ok.
Garantijas talons derīgs? Jānes pie meistariem, lai paskatās (anyway).


Man nestrādāja ekrāns, sīkais nejauši nosvieda uz galda. Planšetei tika nomainīts ekrāns. Samaksāju tieši neko. :)
Ko nozīmē - nestrādā? Bija pieredze ar vienu "nestrādājošu", ko vajadzēja tikai ieslēgt (nebija gan nemaz tik vienkārši izpildāma operācija). ··· Remonts: Planšetdatora Samsung Galaxy ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Ekrāna nomaiņa planšetdatoram (5)
Kur Rīgā var izdevīgāk nomainīt ekrānu planšetdatoram (bez nesamērīga riska veiktā darba kvalitātei)?
Ir stipra aizdoma, ka lētāk būs nopirkt jaunu planšetdatoru... FixMobile, Merķeļa 7
MobileMonster, Matīsa 30

Lētāk būs ja vajadzīgās detaļas nopirksi pats.
Par to ka lētāk nopirkt jaunu; nu tas attiecas tikai uz lētākajiem modeļiem.
Tam nedārgajam 10,1collu full hd Lenovo youtubé kā labāko piedāvā tikai HD, bet 8collu yoga2 gan piedāvā arī full HD kvalitātē! Vai kāds zin- kā tas tā, un vai youtubi nevar pierunāt full HD tabletei piedāvāt arī full HD? :)- RD.lv- jauns 10,1´´1200x1920 Lenovo ar 2GB operatīvo un 4kodolu1,7GHz, 8&5Mpix foto&video kamerām, WiFi- 179EUR, ar 4G- 219EUR! Priecājies, ka ir iemesls nopirkt jaunu&labu&lētu..:) ··· Remonts: Ekrāna nomaiņa planšetdatoram lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Planšetdatora ekrāna remonts - ir jēga? (4)
Vai ir jega remontet planseti ja ir sasists ekrans Acer Iconija A1?
Atkarīgs no remonta cenas un jauna planšetdatora cenas. Iespējams, cita ražotāja.
Ieteiktu noskaidrot remonta izmaksas un vai, mazliet pieliekot klāt, nevar tikt pie labāka planšetdatora.

Man nesen bija līdzīga problēma, bet ar citu ražotāju. Šaize pilnīga. Viens no sakarīgajiem meistariem (tiem, kas tiešām nodarbojas ar labošanu, ne detaļu nomaiņu), ieteica skatīties uz Samsungu, tiem ekrāna nomaiņa, ja nu kas, sanākot lētāk, jo neesot tik stulbi uztaisīts, ka LCD ekrāns salīmēts vienā blokā ar digitaizeri un attiecīgi kosmisku cenu.

Par savu Acer jāpēta pašam/pašai vai jācer uz zinošākām atbildēm.
Ebajā tāds stikls ap 25 USD maksā, pilns ekrāna komplekts - 45 USD.
http://www.ebay.com/itm/Black-Acer-Iconia-Tab-A1-810-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-Assembly-Rep
lace-/271497224968?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f367ee308
:)Tas nav ļoti labi, ka sasiti to lēto sū.., bet ļoti labi ir sakrāt SAMSUNG Tab S- 8,4´´(~300eur=WiFi,350=4G) vai 10,5´´(~350eur=WiFi,400=4G), un baudīt&priecāties par super-amoled dubult-FullHD super-attēlu, kvalitatīvajām 8Mpix fotogrāfijām un kvalitatīvo 2MPix video- 4MPix košajā ekrānā, ātro 3GB operatīvās un octa-core procesora darbību, un lietot ļooti saudzīgi..;) Applei noteikti ir veerts, jo ir elementaari, un nedaargi samainit sasisto. Bet leetaakam firmaam, nu nezinu, jo tiessaam atkariigs no passa iemannaam, ekraana cenas. Jo ja buus jaamaksa kaadam par darbu, drossi, ka iznaks daargaak, kaa pannem taadu passu jaunu plansseti. ··· Remonts: Planšetdatora ekrāna remonts ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Samsung portatīvā remonts (1)
Kur varētu par saprātīgu atmaksu salabot ieejas ligzdu manam portatīvajam? nevar kompi uzlādēt, jo sīkais bišķi nometa zemē un ir izlūzis plastmasas gabaliņš no lādēšanas ligzdas. Lattelecom prasa neadekvatu summu, ko ...
jaa maates pleatei noveelies gabalinnss, nu nezinu. Var jau pieaudzinat vadinnus citur, tikai problema ir taa, kas samsungs viss ir plasmas as, gandriiz neizjaucams. Un kaa lai citaadi tiek klaat tai platei, jaa jaalipina :((
Taapeec arii cena ssskiet neadvekaate. Bet, neredzejis, nepateikssu. Pzinnam bija liidziiga storija, tikai austinnu sstekeris noluuza datoram kriitot. Tas jau buutu sstrunts, tikai tas sstekeres protam ir apvienots ar skallruniissu sleedziiti arii. Naebija skanna ne austinnas, ne datoraa. Mazliet pajaucu - bezceriigs gadiijums. Tagad izmanto external usb saund card. Tajaa arii var iesstepseleet austinnas utt. 17X ;eetaak taa sanaaca. Un iet viss :)
··· Remonts: Samsung portatīvā remonts lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu