Skaņa datoram

Skaņa datoram - jautājumi un diskusijas

Datoram pazuda skaņa! (9)
Portatīvajam pazuda skaņa, nu tā, ka pavisam - kur, kā un kādā veidā lai atjaunoju? Droši uzdodat jautājumus - nezinu ar kādu info te jādalās uzreiz ;)
pārslēdz no austiņām atpakaļ... tad bērniem arī paprasi, ka ieslēgt skaņu - viņi zinās pie pulksteņa ir jābūt skaļruņa ikonai.

a. vai tā tur ir?
b. vai virs tās nav sarkans simbols?
c. ja abi iepriekšējie ir jā, tad vai nospiežot uz skaļruņa ikonas skaļuma līmenis nav tuvu nullei?
d. viena no laptopa funkciju pogām ir skaņas ieslēgšana/izslēgšana. manam tā ir f10(funkcijas taustiņi klaviatūras augšā, kur funkcija darbojas nospiežot funkcijas taustiņu un vajadzīgo F taustiņu).
https://www.youtube.com/watch?v=lvZq0Wyb6Bg labaajaa stuuriiti ir skallruniissa ikona - labais klik uz taa - playback devices - izveelies speakers, vai nu kas Tev tur ir ··· Skaņa datoram: Datoram pazuda skaņa! lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Leptopā bieži nobrūk internetā skatāmā lapa. (4)
Kad skatos kādu lapu, pēkšņi tā pazūd un uzlec ziņojums, ka "cilmes kļūda", lūdzu atjaunot. Kādreiz vairākkārt no vietas tā. Un ja nesagaidot pilnīgu lapas uznākšanu, kaut ko mēģini ar peli darīt, atkal nobrūk.
1.
kāds pārlūks tiek lietots? vai tikai šajā pārlūkā tādas problēmas sērfojot? ir tīrīta kešatmiņa? vai ir mēģināts atslēgt pārlūka izmantotās papildprogrammas, ja tādas tiek lietotas? vai ir mēģināts pasērfot caur viesa kontu?

2.
a.vai problēma ir visos tīklos - mājās, darbā, publiskajos wifi utt?
b.ja tikai kādā konkrētā tīklā, ir mēģināts restartēt rūteri? vai ir citas ierīces, kas lieto tīklu un varētu to noslogot? vai tīklam nav pieslēgušies nezināmi lietotāji?
Veca OS, attiecīgi vecs brauzeris. Datorfrīki nemēdz rūpēties par aizvēsturisku jūzeru labsajūtu, jaunākā lapa prasa jaunākos dzelžos ar jaunākajām programmām (personīga pieredze joprojām lietojot XP un reklāmu bloķētājus). Man arī šitā ir (tikai ne vairākkārt- aizverās, tad atveru un atkal skats) vienai Toshibai, kurai jau ap 10 gadiem :), žēl izmest, labi kalpojusi. ··· Skaņa datoram: Leptopā bieži nobrūk ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Windows 10 - pazudusi skaņa (3)
Windows 7 pārinstelējot uz windows 10 pazudusi skaņa!
Man pie windovs 10 nedarbojās ne skeneris, ne printeris. Ātri atinstalēju atpakaļ uz astoto. http://datori.jautajums.lv/1365010 cik saprotu upgreidots. Speaker ikona ir apakšējā joslā? Varbūt vienkārši nogriezts uz nulle procentiem? ··· Skaņa datoram: Windows 10 - pazudusi skaņa lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Skaņa datoram pazudusi, Windows 10 (3)
Mistiski pazudusi skaņa datoram... Labajā pusē apakšā uz skaņas ikonas uzklikšķinot - skaņas svītra sarkana. Ir tāda nojauta, ka jānospiež kāds taustiņš un ... viss notiks! Windows 10. Iepriekš pateicos par labiem padomiem.
varbūt vienkārši skaļruņi ir noklusināti.
http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/fix-sound-problems#v1h=tab02
tur katram solim ir arī video, kā "atklusināt" skaļruņus, piemēram.

ja dators stacionārais, tad var izslēgt datoru, atvienot visus audiosistēmas vadus, savienot tos atkal un ieslēgt datoru.
ja portatīvais, tad izslēgt un tad atkal ieslēgt.

ja tā ir izplatītā windows 10 kļūda, tad var mēgināt šo risinājumu
http://www.ibtimes.co.uk/windows-10-how-fix-sound-issues-after-upgrade-1513693
Vienkārši pārlādējiet sistēmu un atjaunojiet datu bāzi draiveram.. To var izdarīt ieejot control panel - device manager - sound videos,games controllers - tad uzejiet uz šis izvelnes - tad atveriet driveru - labais taustiņš - tad sistem software.
Ceru,ka noderēja..
Ar cieņu.
Pārinstalē draiverus mātesplatei.skaņaskartei tieši
Audio drivers
Mātesplates oficiālajā mājas lapā.
··· Skaņa datoram: Skaņa datoram pazudusi, ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Brīžiem pazūd skaņa datorā, skaļruņi nav pie vainas? (3)
Kas varētu būt vainīgs, varbūt videokarte?
kaads dators? Ja iebūvētā skaņas karte, tad pie lielas procesora noslodzes tā var būt, jo šajā gadījumā skaņas datu apsttādei tiek izmantots centrālais procesors. Pieļauju, ka tas ir kāds pavecs laptops par ko ir runa. varbūt audiokarte! ··· Skaņa datoram: Brīžiem pazūd skaņa ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Google tulkotājam pazudusi skaņa (21)
Visu laiku Google tulkotājam varēju noklausīties vārdu izrunu. Tagad, ikonu redzu - skaņas nav. Varbūt kaut kas ne tā ieķeksēts? Kur lai palūko? Ļoti vajag. Paldies!
Ja datoram skaņa ir pazudusi tas nenozīmē ka bilde arī, meklējam internetā instrukciju taviem skaļruņiem un lasam kā tos ieslēgt.
Ar kaut ko sākt taču vajag!
Sveika.
Vispirms uzraksti, vai akaņa vispār izdvešās. Mūzika, filmas, youtube.
Nokavēju.
Kas ir darīts datoram pirms skaņa pazuda? Tīrīšana, programmu instalācija, pielikumu pievienošana. Uz raso vari pamēģināt, vai ir skaņa tanī pašā lapā citā brauzērī.
internet options - advanced -reset. aizmirsu - tad restart explorer ··· Skaņa datoram: Google tulkotājam pazudusi ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu