Smart tv

Smart tv - jautājumi un diskusijas

Nu manam Lg iestatījumi, software, software update. Televizoram jābūt LAN tīklā. Un viņš visu pats apdeitos.... passu smarto tv vari atjaunot, paskaties sseit :

https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+update++smart+tv+software
Precīzāku info lūdzu, vai screenshot ar to verķi - serial number/product id. Tur ir vairāki veidi - modeļiem.

Kamēr nepateiksi tikmēr varu vispārīgi pateikt, ja pareizi atceros, šie nāca 2013 gados, un ar android 4.2
updaites ! Ssitaadaam sisteemaam viss vissu pats atrod.Ja vien routerii nav noblokkeets kas. ··· Smart tv: Ka var atjaunot smart tv (NEO) ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Internets televizorā caur LAN ieeju (7)
labvakar,gribeju jautat ka dabut televizora internetu caur lan ieeju ar cat5e vadu no rutera tp-link,tv ekrana paradas tikai uzraksts tikla savienojums ir veiksmigs,bet no interneta neko tur neredzu.
visticamaakais, ka tajaa tv nav nekaada paarluuka nemaz. Tas lan paredzeets tv update-m utt
Parasti tv ir kautkaadi app no zavoda, tad vari ko dariit net. Bet citaadi, iesaku vienkaarssi piesleegt HDMI vadu no datora , vai izmanto kaadu bezvadu transmitter , vai 4 paaudzes Apple tv kopaa ar PC app kas nodrossina PC bildes mirroring uz TV ekraana tad .(piem. AirParrot 2) Un, protams, kaadu eertu wireless keyboard ar track pad.
Vai televizorā ir interneta pārlūkprogramma? Tas, ka var ieštepselēt to vadu, vēl nenozīmē, ka var redzaēt internetu. Internets ir transports nevis mēdijs, jākatās ko konkrētā modeļa ražotājs ir paredzējis lietot izmantojot tīkla pieslēgumu, un kādas lietotnes iekļāvis. Ja TV nav aprīkots ar android operētājsistēmu, tad nāksies paļauties uz ražotāja izvēli... ja ir velamas tiešākas atbildes uz šāda tipa jautājumiem, cenšaties pēc iespējas dot precīzus datus, cik nu varat - aparatūras modeļu precīzu nosaukumu utt. tas būtu aiztaupījis jautājumus, kuri citādi skar varbūtību - ir pārlūks tv vai nav utt. Ja tv ir interneta vada ligzda, tad vaidzetu visam notik automatiski.
Bet ja pats ruters ir konfigurets, tad vaidzetu darboties.
Pamegini interneta vadu pa tieso iebast tv.
Ja vispar tv ir programatura, kas ko tadu atbalsta.
Jo standarta tv kas aprikots ar interneta lasisanu, nemaz ta sistema nav forsa.
Tv nav atmina, tas nozime, kad nekad nepaliks ieprieksejas dienas lapu adreses.
Jebkura gadijuma, vai to visu aprokot ar klaviaturu un zurcinu, caur pulti izniks visa pacietiba atri vien.
··· Smart tv: Internets televizorā caur LAN ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kā uz Smart TV uzinstalēt (atjaunot) adobe flash player? (7)
Jo kad vēlos paskatīties kādu filmu caur tīmekļa pārlūku, tad man pieprasa atjaunot adobe flash player. Kā to var izdarīt? Vai vispār ir tāda iespēja? Meģināju adresē - http://smarttvflash.com bet tur man izmeta tekstu ...
Nevar. Pārbaudi samsung sistēmas atjauninājumus. Pašam izdarīt tas nav iespējams. Katram Tv neatkarīgi no ražotāja, ir iebūvētā mājas lapa, kuras izvēlē noteikti ir maksas filmu serveris. Ieej tajā, uzspied kādu "trailer" vai "intro", un, iespējams, tiksi pie atjauninājuma. jaasleedz vien klaat kautkaada aarejaa kasstele, kuras parasti nnem prettii vissvssaadus formaatus. Telluki ir diezgan..izlepussi ssinii zinnaa.

https://www.google.com/#q=external+browser+for+tv
Nevar un nekad nevarēs, jo TV ir tas pats Androids bet tikai priekš TV apkastrēts. Ja interesē izverstais kanālu skaits gan krievijas gan citu valstukanāli, liela kaudze ar online TV kinozālēm Zvaniet man , piebraukšu un ierīkošu jeb kuram Smart TV ieteicams sākot ar 2013 gadu un jaunākiem. tel 28376644 Detaļas pastāstīšu pa tālruni. Atrodos Rīgā. Jā tas ir Samsung ,apsveicu !
Liekas viņiem ir problēmas ar kvalitāti!


Īpaši ar savam matricam..
··· Smart tv: Kā uz Smart TV uzinstalēt ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kā televizoram Sony BRAVIA pieslēgt Wifi? (4)
Nekādi nesanāk pieslēgties no stacionārā bezvadu rūtera, teļļuks prasa USB. Arī ar vadu nesanāca pieslēgties......
Cik atceros, caur uzstādījumiem aizkļūst līdz wifi, tad skanē, lai atrod pēc nosaukuma, tad ievada paroli... piepalīdzēju citiem... sanāca ar pirmo reizi... pašam nav TV:) Neticu, ka ar vadu nevarēji pieslēgties. Rūtera modeli studijā. Teļuka modeli studijā, varbūt viņam nets nemaz nav paredzēts... prasa USB? Internetu .....caur USB? Kautkaadiem veciem DSL modeemiem bija USB piesleegums....nedomaaju, ka muusdienu tellukam taadus vajag. USB filus gan drossi ka var no USB flashkas/Hard drives skatiities.
Jaa, pilnu modellaa nummuru tellukam vajag.
··· Smart tv: Kā televizoram Sony BRAVIA ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Smart TV antivīruss (2)
Vai Smart TV ir vajadzīgs antivīruss un ja jā, tad kāds?
Nē! Smart tv,antivīrusu nevajag! Būtu vajadzīgs, bet nav, izņemot modernākos smart tv, kas lieto android. ··· Smart tv: Smart TV antivīruss lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Datora savienojums ar Smart TV (8)
Stacionārais dators ar LMT mobilo interneta pieslēgumu. Kā savienot datoru ar televizoru(LG Smart TV)??
Nāksies nodefinēt ko Tu saproti ar savienojumu. Kā ekrānu TV var pieslēgt ar kabeli (HDMI piemēram vai VGA), utt. Ja ir iespēja saslēgt lokālā tīklā (bezvadu rūteris mājās nav?), tad problēmas atrisinās automātiski - jāizvēlas tikai ko īsti gribi "saslēgt"? Piemēram PC vari noinstalēt DNLA softu un izmantot to kā mēdiju failu serveri, utt. Ja lokāla rūtera nav, tad var mēģināt PC un TV saslēgt ar tīkla vadu, bet nu tas būs arhaiski ... ;) Bet man jāsaka, ka visvienkāršakais ir savu video failu nesēju pieslēgt pie TV USB vai uzkopēt uz SD. Ja vien netur mājās milzu filmu bibliotēku - vairāk kā pietiekami ... Browzēties netā no TV ir neērti. LG browseris un jo sevišķi Flash atbalsts gļuko. Pašam ar mobilo netu nav pieredzes. Cik saprotu, tad stacionārais nav iekšējā tīklā ar TV?Tos saslēgt ir 2 varianti - vai nu ar rūteri (bezvadu vai vadu) vai crossover tīkla kabeli bez rūtera starp TV un PC. PC jābūt tīkla kartei. Varbūt ir vēl varianti, bet uzreiz nekas jēdzīgs nenāk prātā. Pēc tam PC var nokonfigurēt, lai tas shārētu savu tīkla savienojumu. Kaut kas līdzīgs laikam ir aprakstīts šeit http://support.microsoft.com/kb/306126 Windows gadījumā vai, ja PC ir ar Linuxi, tad vienkārši jāsakonfigurē atbilsoši firewall. Precīzāk neizstāstīšu - gadus 10 nav nācies ar šādām izvirtībām ņemties ... :) Gan jau kāds iespŗēgās ar nesenu pieredzi ... kas par tv marku ir??...katra gadijumaa ir jaabuut wi-fi iericei teljukaa,lai tas ko uztvertu no neta...vai kompja. sorry-lg smart..nu man samsung smart,nez,man bezvadu nets caur ruteri ,un wi-fi tv uztvereejs,viis notiek,bet ka stacionaaro,velns vinj zin... TV sasledzas ar Wi-Fi bez problēmām. Tad uz kompja kurš ir kopējā tīklā labāk ka tam no rutera kabelis pieslegts bet var ari būt pa wi-fi, jauzinstalē Nero MediaHome 4, un ieeju saraxtā parādīsies mediaservers. Uz kompja servaka nošārē direektorijas ar filmām un visu parejo kas vajadzīgs un dragā augšā, vis iet perfekti. ··· Smart tv: Datora savienojums ar Smart TV lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Par cik var pārdot lietotu smart TV? (15)
LG 39 ln 575s ideālā stāvoklī,,,lietots gan kādus 3 gadus,bet ne vairāk par 2-3 h dienā. ss neredzu tādu variantu. Cik varētu prasīt?
100 eur Rīgā ap 150 ir cerības dabūt ja kāds LG fans patrāpīsies, laukos maz ticams, ka vairāk par 100 Patika pēdējais viedoklis ! Es nopirku tā paša brenda LED 47 collu Smart 3D Cinema televizoru vēl latu laikā izpārdošanā par vairāk nekā 1, 1 tūkst. eiro, man tas joprojām saglabājies ļoti labā stāvoklī, kaut arī ekspluatēju nesalīdzināmi intensīvāk. Pēc pāris gadiem, kad bija plašāk kļuvuši izplatīti UHD modeļi, intereses pēc atsaucos uz maiņas sludinājumu portālā, kur tika piedāvāts atpirkt veco televizoru. Es pat sajutos aizvainots, kad manu aparātu žmogs novērtēja tikai par ne vairāk kā 400 eiro, jo uzskatu, ka vairāk vērts ! Atmetu sākotnējo domu un nu jau 5 gadu turpinu ekspluatēt esošo, jo sapratu, ka diezin vai kāds būs ar mieru samaksāt man pa prātam. Ņemot to vērā, par ne platekrāna piektās jeb t.s. budžeta klases 3 gadus vecu lietotu, lai arī saudzīgi, modeli diezin vai kāds Latvijā būs gatavs maksāt kādus 100-120 EUR. Sakuma megini pardot, par cik nopirki, pec tam vari pakapeniski palaist cenu zemak. Atdodiet kādam mazturīgajam, jeb daudzbērnu ģimenei. ··· Smart tv: Par cik var pārdot lietotu ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Smart tv vai "ne" smart tv? (9)
Sveiki! Vēlos iegadāties tv, ar izmeru ir skaidrs, bet nevaru izlemt ņemt smart tv vai parasto, pati galvenā funkcija ko vēlos, lai varu tv skatīties tādas adreses ka latvija.tv utt., jo atrodos Vācijā. Vai varat izskaidrot kas ...
Smart Tv Var jau iztikt tikai ar labu telefonu ar neierobežotu internetu un televizoru. Kāpēc lieki maksāt par dublējošām ierīcēm? Ja gribat ņemt tv-tad protams ka SMART/Var pieslgties IPTV televizijai un līdz 250 programmas skatīties caur internet par 1 dolaru menesī (https://edem.tv/) Parastais - slēdz datoru klāt un skaties, SMART TV - ir piekļuve internetam, skaties uzreiz, domāju ērtāk ir caur datoru, bet nu pats izlem. muusdieniigs dators liek iekssaa visiem tiem smartajiem tv 7x.Piesleedz to pie telluka un perfect. Pluss, iesaku Apple 4K TV kassteli iegaadaties, jo tai ir daudz, daudz liekas iespeejas, kvalitaate, un eertums, kaa atkal tiem...smartajiem tv.
Labaak ieguuldiit naudinnu labaakakaa TV ekraana tehnaloggijaa , tas ir, hmmm, muusdienaas OLED , vai ari UHD , vai vienkaarssi HD lielaka izmeera.. Cenas ir lloti labas peedejaa laikaa. LG - ideaala cenas un kvalitaates attieciiba.Sony buus daargaaks , vai labaaks, nedomaaju , Samsung , gaumes lieta, bet mazliet atpalikussi uz ssodienu.
··· Smart tv: Smart tv vai "ne" smart tv? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
SMART TV atrašana pēc zādzības (3)
Ja no televizora ir iespējams pieslēgties internetam, vai televizora zādzības gadījumā policija varēs viņu atrast, piemēra, pēc IP adreses.
nee. Nav ne jausmas istenibaa...japrasa vai razotaja parstavjiem vai interneta provaiderim vai viniem uzradas kaut kads ierices identifikators ja pieslegts pie interneta. ··· Smart tv: SMART TV atrašana pēc ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu