Vārdnīca

Vārdnīca - jautājumi un diskusijas

Problēmas ar Tildes vārdnīcu (6)
Datorā uzlikta Tildes datorvardnica, bet kad grib uzrakstit kadu burtu, tad izmet aaraa tādu logu ERROR un prasa Do you want to continue in the on this page un piedāvā YES vai NO. Vienalga, kuru no pogām uzspiežu, nekas nemainās, ...
Ko saka Tildes atbalsta dienests?
Vai arī programma zagta, tāpēc nevar pajautāt?
Kam viņa vajadzīga ? Instalē nost. Tilde vispār ir viens liels gļuks. Pietiks ar translate.google.com Nu ja nav naudas tad varu ieteikt tikai pašam pārinstalēt visu Tildi.
Ja neproti, tad par brīvu to neviens nedarīs.
Pameklē kādu normālu datorspečuku, kas kaut ko no tām lietām sajēdz. Vai tad no draugiem nevienu nevari atrast? Hmm, kāds tam visam sakars ar Tildi? ··· Vārdnīca: Problēmas ar Tildes vārdnīcu lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Tildes vārdnīca datoram (11)
Sveicuks!!..sakiet, kur dabūjama Tildes vārdnīca datoram lejupielādei, Windovs 7?
kinozal.tv ir. torrentos meklē, piemēram
advbt.lv
Legāli tildei ir arī web versija, tur pat vilkt neko nevajag. Veikalā nemēģināji? Nevajag cilvēku mācīt zagt.
Tildes Birojs - ne tikai vārdnīca, bet arī kaudze citu (tiesa, mazāk) noderīgu programmu - ir nopērkams teju jebkurā datorveikalā. Savukārt, ja vajadzīga tikai vārdnīca no tā visa, tad itin labi var izmantot letonika.lv pieejamās bez maksas un arī, nepārkāpjot likumu.
··· Vārdnīca: Tildes vārdnīca datoram lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Angļu - latviešu vārdnīca MP3 (20)
Vai kāds var pateikt - šādā formātā vārdnīca vispār pastāv? Var būt arī par maksu. Pati internetā nevaru atrast.
Tev vajag praksi...atrast kaadu sarunubiedru,kas maak labaa liimenii un tad runaat,un tad vajadziibas gadiijumaa Tevi palabotu.Bet to var laikam dariit kad sasniegts liimenis,kad anglju valodu vari turpinaat maaciities angliski,man tas prasija vairaakus gadus,pashmaaciibaa.Un vualaa, paiet kaadi 8-10 gadi un tu runaa briivi...:) Nav jo tādas muļķības nevienam nav vajadzīgas - ja grib mācīties valodu, tad klusās apmācības mp3, ja grib zināt izrunu tad lielākajā daļā vārdnīcu, tajā skaitā tai, kura Tildes biroja konplektā, ir iespēja noklausīties vārda izrunu. VĀRDNĪCA mp3 formātā? Tu domā ko tādu, kur kāds lasa alfabēta kārtībā vārdus angļu valodā un nozīmi latviešu valodā? Vai tev ir zināms, ka 1 vārdam, atkarībā no tā pielietojuma, var būt pat desmitiem nozīmes?

Ieej jebkurā grāmatnīcā un tur ir komplekti: audio apmācības kurss + VĀRDNĪCA, kas nozīmē vārdu rakstību, izrunu un skaidrojumu.
Bitīt, pastāsti kādu Tu to vārdnīcu esi iedomājusies. Pēc kāda principa viņa darbotos u.tml.
Nekādi nevaru iztēloties vārdnīcu "dziesmas" formātā.
tu jau minēji BBC - krievu kanālā ir iknedēļas apmācība - pie tam ļoti superīga. Ar bezmaksas lejuplādi. Tiesa, krievu valodā. Ieraksti, un klausies. ··· Vārdnīca: Angļu - latviešu vārdnīca ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu