Video kartes

Video kartes - jautājumi un diskusijas

Uz ko norāda klēpjdatorā redzamās horizontās un vertikālās švīkas, kuras pēc pāris sekundēm pazūd? (2)
Vai video čipa lodīšu nomaiņa, jeb tā jaunā nomaiņa spēj novērst šo problēmu?
Uz ārējā monitora tas pats ? Piekriitu Arca31 viedoklim,vispirms ir jaapaarbauda vai taas sviitras ir arii uz aareejaa monitora,ekraana.Iespeejams,ka pie vainas var buut arii ekraana matrica. "Lodiishu" nomainja neko nedos,ja bojaata grafika,tad tik un taa buus jaamaina tas "Nord bridge" . :-))) "Lodiishu nomainja" un "uzkarseeshana" buus uz neilgu laiku,ne vairaak kaa 3 meeneshi.Lodiitees reti kad ir vaina ,probleemas ir kartes kristaalaa.
Un veel jau nav paskaidrots,kas tas ir par kleepjdatoru. Ja taa ir 330 Lenovo,tad......oi,oi,oi,daargs prieks. ;-)))))
··· Video kartes: Uz ko norāda klēpjdatorā ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Integrētā un diskrētā videokarte uz mātes plates? (4)
Sveiki! Ja uz mātes plates ir integrētā videokarte, vai var uzlikt diskrēto videokarti?( Ja pērk jaunu datoru).
tb. ja uzstāda divas un tās apvieno, tad vajag divus slotus. Parasti var. v-karti uzstāda attiecīgajā pci-e slotā mātesplatē.
tas nozīmē, ka vajag vienu brīvu(vai divus, ja v-karte duālā).
Atcerēties pamērīt arī vietu datorā - citreiz tā kaste izvēlēta par mazu, un sanāk, ka "kārtīgu" diskrēto videokarti nemaz nevar iemānīt! :) ··· Video kartes: Integrētā un diskrētā ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Laba integrētā videokarte? (1)
Sveiki! Vai varat ieteikt labu integrēto videokarti ar D-sub, DVI konektoru?
Kura no videokartēm ir labāka? (3)
Labdien! Kura no videokartēm ir labāka -GeForce GTX750 vai Radeon HD 7660D?
http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php GTX750 Gforce videokarte gozējas pēc veiktspējas: High end sadaļā, savukārt šis radeons ir mid sadaļā.

tieši abi šīs konkrētās videokartes ir ļoti liela atšķirība.

Atkal jājautā, kādā kontekstā jautājums, vai Tu taisies pirkt/likt datoru?
··· Video kartes: Kura no videokartēm ir labāka? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Vai šī videokarte - GeForce GTX750 ir integrētā? (2)
Labdien! Vai šī videokarte - GeForce GTX750 ir integrētā?
www.nvidia.com/gtx-700-graphics-cards/gtx-750/

bildi redzi? tā ir atsevišķa ierīce.

nē, nav integrētā.
Pietiekoši laba no lētā gala. ··· Video kartes: Vai šī videokarte - GeForce ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kas ir diskrētā videokarte? (7)
Sveiki! Kas ir diskrētā videokarte? Kā piemēram šim personālajam datoram - Diskrētā videokarte NVIDIA GeForce GT 705
Tas nozīmē, ka šo videokarti Tu vārēsi izņemt :P RAYSTAR ļoti pareizi raksta - varēsi to videokarti likt iekšā un ņemt ārā. Un atkal likt iekšā un jemt ārā. Un tā līdz nelabumam. Bet, protams, var arī ielikt un nejemt ārā Galvenā negatīvā puse - tām ir cena (iebūvētās ir iebūvētas datorā un nav par tām atsevišķi jāmaksā). Diskrētās vidokartes kopumā ir labākas par iebūvētajām - tās ir jaudīgākas, un uzlabojamas (vienmēr, ja pietrūkst jaudas var nomainīt pret ātrāku nemainot pārējo datora komplektāciju). Tās nepieciešamas galvenokārt, ja tiks veikts nopietns grafiskais darbs (vidoespēles, foto vai video apstrāde, darbs ar 3d programmām). Internetam, MS office izmantošanai, filmu skatīšanai tās nav tik būtiskas. 705 jau nav nekas vērā ņemams. Vajadzētu tad jau vismaz 750. Videokartēm negatīvās puses?
Viltīgs jautājums...Jaudīgajām (spēlēm domātajām) videokartēm lielākais trūkums ir troksnis, jo viņām procis jādzesē, kur nepieciešama ventilācija (mazjaudīgākām VGA liek pasīvo dzesi, kas ir pilnībā klusa). Arī enerģijas patēriņš ir būtiski lielāks, kā kādām mazjaudīgākām videokartēm.
Vēl ir bijuši gadījumi, kad no videokartēm nāk ārā pretīgi pīkstieni - nezinu ar ko tas saistās - vai kāda drosele barošanas ķēdē zvana (visticamāk), vai kas cits, bet mēdz būt uz nerviem krītoša sīkoņa. Ā - vēl viens mīnuss - viņas mēdz atņirgties (nereti tieši īsi pēc garantijas termiņa beigām) :).
··· Video kartes: Kas ir diskrētā videokarte? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Traģiski krītas FPS... (8)
Kādam varētu būt kāds labs priekšlikums par to, kas datoram ir mazliet aizgājis sviestā, ja spēļu laikā krasi krītas fps? (Uz kādi, jebkas no 10-20 parasti)... Kas pagaidām tagad nāk prātā, video kartes draiveri ir up to ...
ja vecs kompis tad nav brinums ka nevelk jaunas speles. vel jautajums kada speles kvalitate tev uzlikta spelee? uzliec videjo vai zemako un skaties tad...ja pat uz zemakajiem uzstadijumiem fps mazs tad izmet kompi;) Tad karās augšā tās pāris gadus vecās spēles, jeb tomēr jaunās? Pārinstalē pirms meklē problēmas videokartē. Laigan spēles drošvien palikušas jaudīgākas un portatīvais vienkārši ir novecojis. Visticamāk pārkarst video chips. Kad pērējo reizi dzesēšana tīrīta un termopastas manītas? Ja grib battlefield 4 uz ultra, tad nāksies pirkt stacionāro. ··· Video kartes: Traģiski krītas FPS... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Monitor port (DVI),(VGA)? (10)
Sveiki! Ko nozīmē (DVI) un (VGA)? Kuram no viņiem ir jāpiegriež vērība, lai pievienotu datoram? Vai var datorā paskatīties, un kurā vietā ir Monitor port (DVI),(VGA)?
VGA ir vecs standarts, Dvi jaunāks, bet nu jau pārsvarā liek HDMI .
Kuram datoram tad jāpieslēdz, portatīvajam vai stacionārajam?
VGA - analogais signāls, nepieciešams lai pieslēgtu kineskopa monitorus, daļu veco LCD monitoru, vecus projektorus
DVI - ciparu signāls, der LCD monitoriem kas spēj spēj saprast ciparu signālu
HDMI konektora standarts, kurā var padot ciparu audio un video signālus saderīgs ar DVI
Protams, kvalitatīvāk un labāk rādīs DVI vai HDMI, nevis analogais vecais VGA Peec kvalitaates /piesleeguma vienkaarssuma iet taa - HDMI , DVI , VGA , Component video (zallss,zils,sarkans sstekeris) , composite video (dzeltenais sstekeris) Datoros gan izmanto tikai pirmos triiss. Vecajos ir arii ssad tad composite dzeltenais sstekeris.
Peedejais standarts ir HDMI 2.0 - var padot UHD 4K ( http://en.wikipedia.org/wiki/4K_resolution ) signaalu ar VISIEM ssodienas, un naakotnes skannu standartiem. (jaunaaka daudzkanaalu skanna - Dolby Atmos)
=>av2
Par kvalitāti tev ir minimāla poņa - piemēram HDMI (v1) spēj pavilkt tikai 1920×1200 bet VGA limiti ir tikai videokartē un monī, teorētiski izšķirtspēja nav ierobežota, HDMI var pielīdzināt DVI iespējām tikai sākot no 1.4 versijas, bet liela daļa laptopu joprojām nāk ar 1.2 un patiesībā nav jau daudz monitoru&videokaršu, kas tās lielās izšķirtspējas vispār cērt...
··· Video kartes: Monitor port (DVI),(VGA)? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Izslēgta video karte (7)
Jaunais desktops izmantoja intel video karti nevis Nvidia karti. Neatradu kā varētu tam likt izmantot Nvidia karti, tādēļ caur device manager izslēdzu intel karti, cerot ka pāries uz Nvidia. Pats dators vēl darbojās, bet ekrāns ...
Pamēģini moni pareizajā caumurā iespraust :D Device managers ir iekš Windows - sekojoši vismaz BIOSā vajadzētu monitoram darboties.
Ja BIOSā (ieslēdzot kompi kur uz melna ekrāna cipariņi skrien) neko nerāda, tad:
1. kā jānisb saka, nav pievienots monitors pareizi - mēģinam citu izeju, kamēr sāk kautko rādīt
2. pati karte nedarbojas vai nav pariezi pieslēgta (papildus barošana, ieliekam riktīgi utt.)

Monitoru pārslēdzot pie citas video izejas, jāveic PC restarts!!!
Testējam un mēģinam, jāsāk darboties vispirms BIOSā, tad tikai ķeramies klāt Win, kurā viņš pats arī automātiski sāks darboties.
te pareizi saka, BIOSaa ir jaaraada , taa kaa vari mainiit settingus tur vienalga. Hmm,varbuut taa krutaa karte ir beigta vienkaarssi ? A Tu neaizmirsi pieminēt ka tas ir portatīvais? Stacionārajam tādu problēmu nevaru iedomāties, tie parasti strādā uz papildus videokarti bez kādas norādīšanas, atliek tikai piespraust monitoru. A jaunajiem portatīvajiem ar 2 video ir jānorāda biosā ar kuru video strādāt (ja vien tāda iespēja vispār tiek piedāvāta). Parasti kompis strādā ar šārēto Intel, un Nvidia pieslēdzas automātiski, tikai smagākas grafikas gadījumos. Tas tā ir uztaisīts baterijas ekonomijas nolūkos. monitora vads ir piesprausts jaunajai kartei? ··· Video kartes: Izslēgta video karte lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
geforce gtx 660: parasto vai titanium? (7)
čau datospeciāļi! esmu nonācis šādas izvēles priekšā, vai atšķirība stipri jūtama, kādos aspektos? pašlaik testēju parasto, uz aci lielu progresu salīdzinot ar veco en8800gs īsti nemanu...
ja testē, tad iztestē arī otru :) Tas ir vairāk reklāmas triks. Japieverš uzmanība bitreitam un RAM a vis parejais ir pilnīgi štrunts, tā pat tik traku axelerāciju neviens tāda līmeņa kartēm neuzdod, jo jēgas no tā nav, ir turbinētas un clocotas pēc klientu vēlēšanās, bet pat nezinju priekš kam, tā pat testā fps negāja īpaši vairāk un šreiderti neuzlabojās. Ja testēt un turbinēt tad vecākās sugas tādas kā 670 vai 680. Bet principā gtx 680 i bez turbinēšanas diod ara visu pa maksi ja 4gb RAM stāv, pat uz 2 pilnīgi piuetiek. Vēl ir jaskatās visu komplexā , kāds RAM un procis un ieteicams SSD lai vis būtu ātrs. Ja ir kādi jautājumi man var raxtīt prīvāti. par kādām naudām ir runa? ap 200ls?
660 parasto.
bet no tā segmenta labāk HD 7950 un no sapphire.
jo... 384bit šina hd 7950 un 192bit abām gtx660. atšķirība, maigi sakot, jūtama. pirkt motorolleru par moča cenu?
Man domāt, ka nu jau labāk GTX760 par to pašu naudiņu! :) jaabuut baigam monitoram/TV (kaadiem 90 inc vismaz ), lai uz aci justu atsskkiriibu. ··· Video kartes: geforce gtx 660: parasto vai ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu