Wifi

Wifi - jautājumi un diskusijas

Vai vajadzigs internets, ja kaiminam aiz sienas ir? (16)
Daudzi sadi izmanto kaiminu busanu,kaiminam nezinot,pat gadiem. Vai kaiminam nepieaug rekini ja ta dara?
Nu ja kaimiņš nemāk uzlikt paroli savam rūterim bezvadu, tad tā ir tikai un vienīgi viņa paša vaina.

Par internetu Tu maksā (vai kaimiņš maksā) noteiktu konstantu summu, bez lejupielādes/augšupielādes limita, ja vien tas nav mobilais internets, kā bite, kur ir godīgas lietošanas politika un tiklīdz iztērē noteiktu datu apjomu tā Tev samazina ātrumu uz minimumu.

Vienīgais no kā var kaimiņš ciest ir lēnāks internets - ja sliktie kaimiņi aiz sienas lejupielādē filmas un intensīvi to lieto.
Vajadzīgs :)
Es neizmantotu nekodētu internetu. Un neizmantotu arī kodētu kaimiņa internetu, nezinot, cik zinošs ir kaimiņš ir IT jomā. Ja zinošs, tad ir iespējams, ka par viņa internetu Tu maksā tāpat, tikai Tev to uzzinot post factum :)
Kā tu zini kaimiņa paroli? Reizēm, kad apskaties pieejamos tīklus, tur tādas pērles var atrast. Daži nosakumi speciāli kaimiņiem tiek veltīti piemēram - aljik_nezodz_netu vai nelien_te Ja 10 eiro liela nauda, mēģini zagt. Tikai, lūdzu, neizrādi pārāk lielu sašutumu, ja tevi pamatoti sauc par zagli un laupītāju. ··· Wifi: Vai vajadzigs internets, ja ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā tagad pieslēgties pie wi-fi? (11)
Ko darīt, ja telefons nepieslēdzas pie wi-fi? paroles un viss pārējais ir pareizi, bet nepieslēdzas. Vai varētu būt tāda iespēja, ka no datora sekojošais telefons vienkārši ir nobloķēts? ja tāda iespēja ir, kas jādara, ...
Pameegjini izsleegt - iesleegt telefonu. Reizeem liidz. tātad, tīklu telefons "redz", autentifikācijas datus ievadīt var, bet vienalga nepieslēdzas?

ja tā, tad vai ir kāds paziņojums par kļūdu? un ja ir, tad precīzi kāds?

vai agrāk telefons ar šo wifi tīklu savienoties varēja?

kāds ir telefona modelis?
Noreseto rūteri tad viss aizies 100% Paroles vari arī nelikt:) jauns 5tais Apple telefons domaajams , ka nnepriccom.Veel nezinu nevienu jaunu iPhone , kuram neietu Wi-Fi , un runa iet par....par paardesmit telafoniem , un dazzadiem modelliem.
Taisi ruuterim resset, vai maini uz citu. Paskaties passaa ruterii, vai redz to telafonu vispaar.
Katram ruuteru razzotaajam ir kas savaadaaks. Bet vari paskatiities youtubee vissu smalki. Piemeeram , par netgear settingiem, paswordiem utt :
https://www.youtube.com/watch?v=fXWeTDSF-F4

Pameeggini pie kaada cita Wi-Fi piesleegties. Piemeram, tie kas ir free pilseetaa ssur tur.
Apple ieriices ir cimperliigas attieciibaa pret routeriem. Kaads routeris tiek izmantots? ··· Wifi: Kā tagad pieslēgties pie ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Wifi antenas USB kabelis 15m garš (8)
sveiki!!!! man ir wifi antena ar 10 m garu usb kabeli vajadzetu man vel 5 m klat vinai bet vina tad nestrada!!!! kur un ko man nopirkt lai stradatu viss?? paldies :)!!!
Nu vispār USB nav paredzēts tādiem garumiem - tad tev vajag aktīvo repīteri, bet.... Tas nav labākais risinājums... https://www.amazon.co.uk/TRIXES-Active-Repeater-Extension-USB2-0/dp/B00DEIZXEI

https://www.dateks.lv/cenas/kabeli/81163_logilink_cable_repeater_usb2_0_12m_white

A kas raksta...dzēsts lietotājs? :D
Jāgarina ir nevis USB kabelis, bet gan antenas kabelis USB nav paredzēts lieliem attālumiem, USB2 standartā ir 5m, pārējais jau bez garantijas, ka strādās, bet tie, kuri +- strādā iespējams ir dārgāki par jaunu wifi adaperi ar ārējo antenu + kabeli ar konektoriem... 15metru garsh bez pastuzha neies, pec pieci metri jau nestradaas antenas....USB kabelis? Kautko nejauc ?
Un kapeec vajag tik garu? Uz jumta liksi, vai kaa?
··· Wifi: Wifi antenas USB kabelis 15m ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kapēc dators uztver vāju interneta signālu? (3)
Vairumā šādas problēmas ir rūtera dēļ, bet tā kā esmu pārbaudījis signālu, izmantojot vairākus dažāda veida rūterus, man rodas jautajums, ka kaut kas nav kārtībā ar datoru. Situācija ir tāda, ka neatkarīgi no ...
daudzīvokļu māja? ja jums tur apkārt daudz tīklu, kuri izmanto vienu(-as) frekvenci, tā par būt "piesista" ar datiem.
piemēram, 2.4 GHz frekvence tiek sadalīta 14 20MHz kanālos un tas nav briesmīgi daudz. un ja ir daudzi(kaut vai tikai daži, bet noslogoti) bezvadu tīkli, tie pārklājas un kā tu saproti, veidojas sastrēgumi, mazinas uztveršanas spējas.
es ieteiktu, sākumam, manuāli pamainīt "channel" rūterim un datora tīklenei. lai nav auto, bet abiem ir jabūt vienā diapazona, gan raidītājam, gan datora tīklenei, saproti, ja? 1, 6 un 11 ir noklusējuma diapazoni. pamaini tos. paskaties, vai tīkla darbība uzlabojas. ja ne, jāmekle tālāk, kas par problēmu.
Vairāk gan izskatās, ka "tīrot putekļus" ir notīrīts arī wifi kartes savienojums ar antenu. Atpakaļ uz servisu, lai remontē. Kā jau te teica - pēc tīrīšanas nav wifi kartei pievienota antena... ··· Wifi: Kapēc dators uztver vāju ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Neiet wi-fi Cat S30 telefonam (1)
Visas citas ierīces var pieslēgties, bet jaunajam telefonam uzrāda - autentifikācijas kļūda. Restartēju rūteri, arī telefonu - uz pāris sekundēm pieslēdzās - tad atkal - autentificēšanas problēma. kāpēc?
der apskatities,kads wi fi standarts ir ruterim un kads telefonam. ··· Wifi: Neiet wi-fi Cat S30 telefonam lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Pazuda konkrēts wifi planšetē.. (6)
tātad-esmu dumja! :) bija rakstīts,ka tas wifi nav diapazona ietvaros,tāpēc es gribēju paņemt pa jaunu to,un nospiedu nevis ATCELT, bet NEIEGAUMĒT! Un tagad vairs vispār neuzrāda to wifi (tātad laikam pa nopietno neiegaumēja! :D ...
Varbūt kaimiņš vienkārši izslēdza savu Wifi?😉 A uz cita aparaata (cita kompja, planshetnieka, telefona) tas pats Wifi uzraadaas/piesleedzaas/darbojaas? Kā jau saka augstāk, visdrīzāk tas WiFi vnk šobrīd tai vietā nav ķerams. Cik reizes neesmu uzlicis neiegaumēt - viņš man tikai pārstāja automātiski pieslēgties, nevis pārstāja parādīties citu sarakstā tad, kad bija reāli uztverams. vienmēr mēģinat dot pēc iespējas daudz informācijas par problēmu.
tas tā.
uz citam ierīcēm tīkls ir redzams?
vai tīkls darbojas uz rūtera, kurš jums pieder un ir fiziski pieejams?
kāds ir operētājsistēmas nosaukums?

un jūs neesat dumja. vnk netiekat galā ar konkreto problēmu un darījāt, ko saprātīgam cilvēkam darīt vajag - prasīt palīdzību.
ja vispaar tas wifi ir dziivs , tad kas par plansseti ? Applei it kaa, ja uzliksi "lai aizmirst" , peec re-starta atkal ir redzams. ··· Wifi: Pazuda konkrēts wifi ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ko darīt, ja telefons nepieslēdzas pie wi fi? (6)
Kādu laiku atpakaļ atjaunoju telefonam lg l9 rūpnīcas iestātījumus un tagad nevaru pieslēgties pie wi fi. Viņš atrod mājas wi fi, bet tīklīdz es uzspiežu uz to, uzreiz met ārā. Neprasa nekādu paroli. Kur ir tā problēma?
vai telefonam ir probelmas tikai ar majas wifi vai ari piespegties jeb kuram wifi? sobrd man padoma ir divas potencialas problemas:
1. uz telefona ir saglabajusies nekorekta konfiguracija: ludzu pameginiet izmantot ´forget this network´ izvelni http://www.androidcentral.com/android-101-how-forget-wifi-network
2. majas wifi router´s strada parak liela frekvence vai ari notiek nokluseta automatiska kanalu maina. saja gadijuma gan tas bus mazliet sarezgitak nomainams.
Fixes For LG Wi-fi Not Connecting Issue
Here we are mentioning some fixes. You can try them one by one.

Turn off your router and on it again.
Take out the battery from your LG G3, re it and turn on the phone.
Navigate to Settings > Wifi > and long press on your router and tell it to Forget Network. Then set up the connection again.
Check if the Battery Saver is on. If so, then off this option so that it does not create problems to the wifi connection.
If the Bluetooth on your phone is on, then try to off it as it may interfere with wifi connection sometimes.
In the Wifi screen you will see menu button at the top right. Tap the button and access Advanced Wifi. Try to change the settings here.
If you see the option to connect 5 GHz instead of 2.4 GHz, then try it.
Sometimes too much crowded channels cause the LG G3 Wi-fi Not Connecting Issue. So you can install WiFi Analyzer app and check if the channels are too busy. If yes, then switch to a less busy channel.
Verify with your router manufacturer to ensure that you have the latest firmware for the router.
kaads telafons? Var arii buut mehaaniski noluuuzusi antenna iekssaas, ja ntaas reizees ir kritis zemee. Если меняли настройки на заводские-навер&
#1085;о не ввели снова пароль wifi сети...удалите например свою сеть и включив снова -должен запросить пароль,введите и должно работать---если конечно нет неисправности
··· Wifi: Ko darīt, ja telefons ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Planšete atslēdzas no mājas wi-fi (5)
Pieslēdzu Capital planšeti T8WG pie mājas wi-fi. Pēc kāda laika planšete atslēdzas no wi-fi un tīklu sarakstā vairs "neredz" Lattelecom rūteri/mājas tīklu. Planšete tīklu atkārtoti ierauga un var pieslēgties tikai pēc ...
kamēr planšete zaudē tīklu, pārējās bezvadu ierīces darbojas tīklā normāli?

iespējams, enerģijas taupīšanas nolūkos, planšete atslēdz tīkla karti. ja tā ir, tad vajag noņemt energijas taupīšanas režīmu tīkla kartei vispār.
Man līdzīgs jautājums, kas ar tiem rūteriem notiek, ka viņus mūžīgi jāpārstartē. Kur ir vaina, rūteris slikts, vai nav kārtībā ar interneta piegādi? pannem veel kaadu bezvadu verkki, nu piemeeram smart telafonu , piesleedz tam wiFajam, un lieto internetu ciitiigi , un paskaties, vai pazudiis tam arii peec laika. Ja pazuud, vaina ruuterii. Ja nee, tad skaties planssetes settingos ko.
Ja zini, kaa "ieiet" taja ruuterii no datora , paskaties, kas vispaar ir piesleedzies, kas zog varbuut , un ja redzi to plansseti, skaties vai pazuud.

http://www.ask.com/web?q=router+web+based+setup+page%3A&qsrc=19&qo=dqi&o=11911&l=dir
te ir problēmas apraksts, par kuru es mineju kā iespējamību >

https://support.microsoft.com/en-us/kb/928152

ko darīt, JA tā ir problēma, tad izmantot medoti 2, priekš windows 8.1.

deviņos gadījumos no desmit, tā arī ir problemas sakne. var to saukt arī par rūtera un os nesaderību. ja patīk. un vajag. :)

ja kas vēl jautājams, drīkst rakstīt privāti.
··· Wifi: Planšete atslēdzas no mājas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Neuztver ruteri plansets (11)
Kapec plansets neuztver wifi no rutera?
Būs noplīsis, izmet to laukā, tač dzīve būs vieglāka un par vienu problēmu mazāk. Droši vien, ka vienkārši jāpaspaida wifi ikona, lai tiktu pie rūteru saraksta, bet labāk paprasi vientuļajam kaimiņam, lai iepravī. Varbūt routeris N, bet planšete saprot tikai b,g kāda planšets, kāds rūtera? pirms tam uztvēra? varbūt problēma būs nevis starp planšeti un bezvadu rūteri, bet drīzāk starp rūteri un ineta vadagalu, kas ienāk dzīvoklī.
rūteris raida? ir redzams pieejamo tīklu sarakstā planšetē?
(var rakstīt privāti)
··· Wifi: Neuztver ruteri plansets lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā televizoram Sony BRAVIA pieslēgt Wifi? (4)
Nekādi nesanāk pieslēgties no stacionārā bezvadu rūtera, teļļuks prasa USB. Arī ar vadu nesanāca pieslēgties......
Cik atceros, caur uzstādījumiem aizkļūst līdz wifi, tad skanē, lai atrod pēc nosaukuma, tad ievada paroli... piepalīdzēju citiem... sanāca ar pirmo reizi... pašam nav TV:) Neticu, ka ar vadu nevarēji pieslēgties. Rūtera modeli studijā. Teļuka modeli studijā, varbūt viņam nets nemaz nav paredzēts... prasa USB? Internetu .....caur USB? Kautkaadiem veciem DSL modeemiem bija USB piesleegums....nedomaaju, ka muusdienu tellukam taadus vajag. USB filus gan drossi ka var no USB flashkas/Hard drives skatiities.
Jaa, pilnu modellaa nummuru tellukam vajag.
··· Wifi: Kā televizoram Sony BRAVIA ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu