Windows 7

Windows 7 - jautājumi un diskusijas

Windows 7 Ultimate briziem neiet? Meistars saka japalielina RAM no 1 uz 2 GB (6)
Intel®Pentium®Dual CPU E2160 @1.80GHz 1.79 GHz RAM 1.00GB 32 –bit Operating System Windows 7 Ultimate
OMFG! Kuram gudrītim pietika prāta uz 1Gb krāmēt 7-o virsū? Protams, ka velkas, un vilksies, jo septītajam, lai tas normāli grieztos, vēlamais ir 4Gb. 2Gb - obligātais minimums, ja ar to kompi grib arī ko darīt...
Pie 1Gb - augstāk par XP pat nav jēgas mēģināt, jo Vista ir tupa, kā vista...
tas ir atkarīgs no, kas tiek darbināts. w7 var darboties ar 1gb. sistēma ir fleksibla un jo vairāk ram sistēma ir instalēts, jo vairāk op.sistēma to izmantos un otrādi. ja ir vairāk op.atmiņas, tad op.sistēma var kešot atmiņā programmu komponentes, vairāk no cietņa nolasītos datus turēt ātrajā atmiņā utt. sistēma strādās ātrāk.
ja tiks veikts sistēmas uzlabošana, tad vajadzētu pariet uz 64bit windows un instalēt vismaz 4gb atmiņas(LGA775 spraudņa mātesplatēm ar to nevajadzētu but problēmām).
ja paliek pie 1gb, tad vajag optimizēt windows, bet pirms tam ir jazina, kāda programmatūra tiek darbināta.
Stipri jāpiekrīt Fredijam, nu nav nopietni 1 GB. Arī 2 ir nu tā. Tā reāli ir 4 GB. Intel®Pentium®Dual CPU E2160 ir ražots no 2006 līdz 2009, jauda ir pavāja: https://cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Pentium+E2160+%40+1.80GHz&id=1134. Bet vispār, tagad jauns PC ar labākiem cipariem maksā lētāk par mobilo. es teiktu, ka gan 7tiitajam, gan astotajam, desmitajam minimums ir 2- 4 gb. Lai normaali...da kaut pa Internetu vazaatos, un nebuutu nepaartraukti jaanervozee cik lapas atveertas. Protams, ka win ir gudrs, un pielaagojas, bet...palielinaat atminnu ir...ir pats vienkaarssakais ugreids uz planeetas.Un ssodien taa atminna ir ari pietiekossi leeta.
Godiigi poasaku, pirmo reizi dzirdu, ka kaadam kompim ir ssodien tikai..... 1 gb atminnas. Vai nu kompis ir pirmskara , kuram 7tito jau nu nevajadzejaa instaleet :(
2GB w7 ir iztikas minimums, un arī tad ne vairāk par 2 internet lapām atvērtām vienlaicīgi... ··· Windows 7: Windows 7 Ultimate briziem ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Windows 7 "uzblīdis" līdz 38 Gb!? (7)
Vai tas ir normāli?
Cik reiz back up, darījis? Zināmā mērā tas ir atkarīgs no lietošanas ilguma, tieši - no dažādu softu instalāciju reižu skaita, nu un, protams - tieši atkarīgs arī no tā, vai satīri pēc sevis, vai ne... Jo kaut tikai viens pats interneta pārlūks var iemanīties gana daudz kešā sakrāmēt, gan download kopiju, gan skatīto lapu.
Uzliec CCleaner un iztīri drazu, bet arī tas ne visu iztīra, piem. userppdatalocal emp var nākties ar rociņām tīrīt, uninstall infu nenotīrīsi, restore point ierakstus - var, bet visus uzreiz, tos arī tīrītāji nenoņems...
Koroč - labākās zāles, ja mīli bieži instalēties - format c: reizi ~ pusgadā...
Ja nekad nav tīrīti winsxs un Installer folderi, tad normāls. Man tā arī ir bijis un vainīgs bija Back up... Man šobŗīd ir 22.3 GB. Ieteiktu pārinstalēt windows ··· Windows 7: Windows 7 "uzblīdis" līdz 38 ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai novecojis Windows ir slikts? (14)
Ir tā viena publikas daļa, kas vienmēr baigi cepās vai tas w 8.1 ir labāks par w 8 vai tomēr sliktāks par w 10 vai tomēr w 95 ir labāks par w 7 vai tomēr professional ir labāks par ultimatebla bla... Vai man taisīt w vai ...
Tādi matu skaldītāji un krāniņu mērītāji ir jebkurā jomā, un tam nav nekāda sakara ar datoriem. EEEE, kur Tev ķobī tāda putra maļas? Mums ir brīvvalsts - katrs var paust savas (kaut iedēstītas) domas par jebkuru jautājumu (izņemot pretlikumīgus) brīvi! Nepatīk, nelasi: nepiedalies - bez Tevis būs sajūsmināto fanu atliku likām. :) jāsāk ar to, ka windows panākumu iemesls nav vis ģeniāla programmatūra vai dizains, bet mārketings. dažādos veidos panāktais monopolstāvoklis attiecīgajā IT nišā.

"ģeniālās" microsoft nostājas, ka internetam nebūs nākotnes sekas bija dramatiskas. radītās programmatūras drošība daudzlietotāju vidē... tās nebija. tika radīta vesela sērija failu sistēmu, kurās nevarēja noteikt lietotāju privilēģijas, nebija iespējams uzstādīt drošības režīmus. rezultāts.
vismaz piektā daļa cilvēces, nu jau 20 gadu garumā, tieši vai pastarpinati bija cietusi veselām datorvīrusu epidēmijām deviņdesmitajos gados.
dēļ tā, ka pašā pamatā windows operētājsistēma, tās failu sistēma, nebija paredzēta interneta videi, windows op.sistēmas darbinātie datori bija ļoti viegli mērķi ļaundabīgām darbībām, kā rezultatā desmitiem miljonu datoru visā pasaulē kļuva par vieglu upuri hakeru uzbrukumiem un kļuva par zombijdatoriem, kuri izplatīja datorvīrusu epidēmijas burtiski diennakšu laikā.

mēs varam daudz lasīt, cik miscroft vadība ir kļuvusi bagāta. bet cik zaudējumu viņu darbibas sekas ir radījušas? dzima vesela IT industrija, miljardu dolāru vērtībā. uz antivīrusiem bija spiesti tērēties gan privātie lietotāji, gan valsts iestādes. nemaz nerunājot par tiešiem datu zudumiem, zaudējumiem par bojājumu novēršanu un nespēju pilnvērtīgi lietot IT infrastruktūru.

tas ir par to, ka nebūt viss jaunais ir kaut kas labs. gadi pagāja, līdz tāds produkts kā xp, kļuva kaut cik droši lietojams.

kas attiecas uz interfeisu, tad problēma ar windows 8 ir tā, ka tās dizains ir domāts planšetdatoriem, skārienjūtīgu ekrānu datoriem. tās parādīšanās laikā, tikai neliela daļa datoru bija šādi aprīkoti. lielākajai daļai datoru lietotāju šāds interfeiss radīja tikai problēmas.
un atkal, šāds dizaina lēmums bija microsoft ideju "ģēniju" veidots. jo viņuprāt, galda datoriem un portatīvajiem datoriem nav nākotnes.
vai šoreiz miscrosoft "ņuhs" būs savādāks, kā bi
1) cepas tikai tie, kam nav poņas par to kas lācīti vēderā
2) Ja domā ka 8.x labāks par w7 vai xp tad paskaties pēdējo gadu CVE datubāzi, redzēsi ka vieni un tie paši gļuki ir visai produktu līnijai
3) Microsoft vienmēr ir alfas uzdevis par betām, bet betas tirgojis nost, pēc 1. servispakas MS OS jau var likt cilvēki, kam drošība nav pēdējā vietā
4) W8 ir atsevišķš stāsts - neveiksmīgs mēģinājums galada datora osam izmantot planšetēm paredzētu interfeisu, un izcūkot 300+ MB operatīvās atmiņas
5) Microsoft antivīruss diemžēl 20% malwares palaiž garām uzražot malwari kas uzliksies uz win 8 un netiks likvidēta ar iebūvēto antivirusu var pat skriptkidijs ar 3..4 tooļu palīdzību.

Suņi rej bet hakeri drāž tālāk :D
"EEEE (2015-07-28 15:22) jautājuma autora komentārs
man ir w 8.1, nekur starta poga nav pazudusi.
tas tikai apstiprina, ka ohoisti lieto nelicencēto kreiso windows bez update, un tad sūdzās, ka kautkas neiet."

8.0 pogas nebija, 8.1 versijā interfeisa bezpogas "risinājums" tika daļēji labots.

un es tev varu vien ieteikt, līdzīgi kā tēmā par jogu, lai tu seko pats savam ieteikumam un nebāzies tēmās, kuras jēdz pavirši un tās apspriežot izturies kā jauns kucēns.
··· Windows 7: Vai novecojis Windows ir slikts? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
No Windows 8.1 atpakaļ uz Windows 7 (26)
Pirms mēnešiem četriem nopirku Asus laptopu. Pamata dati - Intel Core i7-4500U CPU @1.80 Ghz 2.40 Ghz RAM 8 GB HD 1 TB. BEZ touchscreen! No sākuma bija Win 8.0, riebās. Uzlaboju uz 8.1, vēl joprojām riebās. Tagad lietoju Win 10 ...
Konkrētajam modelim ražotāja atbalsts ir tikai priekš Win8. Tas nozīmē ka gatavas draiveru instalācija ir tikai priekš win8. Bet ja ir vēlēšanās mierīgi var pāriet uz win7. Tiesa instalācijai draiverus nāksies piemeklēt no konkrēto komponentu ražotajiem un pašam jāzin ko tieši vajag. Automātiski nekas nenotiks. Tīkla draiveri no Broadcom, video no nVidia utt. tur tad ar prasās tās tehniskās zināšanas saprast ko kur meklēt un pēc čipa atrast vajadzīgo draiveri no čipa ražotāja.

Kas attiecas uz WiFi - zināma problēma; jāpārinstalē draiveris uz versiju kas formāli neskaitās win 8.1 savietojama t.i. nav sertificēta un jāaizliedz izmantot sertificēto versiju. Jāņem draiveru instalācija priekš 8.0 un neskatoties un Win "protestiem" jāliek šī versija neļaujot lieto 8.1 paredzēto/sertificēto versiju. Kā tas tehniski darāms te rakstīt būs pārāk gari.

Ja Chrome neiet tikai tavā aacountā uztaisi sev jaunu jaunu lietotāju - pārnes savus datus tur un esošo nedzēs. Kaut kas viņā sačakarēts, bet labot nav vērts vienkāršāk izvedot jaunu.

p.s
var protams darīt kā es - nelietot Win vispār... bet tā jau ir cita tēma.
Windows nav vainīgs pie gļukiem lielos vilcienos. Pie visiem gļukiem ir vainīga konkrētā laptopa programmatūra, kas bieži neatbilst Windows. Vai tas ir Sony vai Lenovo vai Asus, visiem atradīsies nesavietojamība programmatūrā ar to vai to. Noteikti jāpievērš uzmanība kā Windows, tā vēl vairāk konkrētā laptopa programmatūrai, vai tam ir visjaunākie update. Ja visi ir instalēti, tad nevajadzētu būt nopietnām problēmām. Kā arī konkrētajā gadījumā ir jāpievērš uzmanība wi fi updeitam, ka tas ir visjaunākais update. LOĢISKI!
Asus nav vienīgais gadījums, kad konkrētu wi fi neatbalsta. Pievienojies citādam wi fi, un viss strādā. Ja Chrome nestrādā, taču lieto Mozilla vai jebko citu. Nevajag tāpēc marasmu dzīt.
Un pats galvenais ir VISUR!

BET ŠIS TEIKUMS VISU JAU IZSAKA!!!

Par atbalstu jau teicu - man tas atbalsts nafig nav vajadzīgs. Jauni updeiti tikai rada jaunas problēmas.
mierīgi var pāriet uz windows 7. pārinstalāciju vēlams dot veikt kādam specam. tehniskās formalitaes te sīkāk apspriest nav vērts. Windows 7 atbalsts ir faktiski uz beigām!
Nedari atpakaļ soļus!
Man 8.1 neredzu problēmu!

Neaksties bet lieto viņu!
1) nav tāda "Win8 piemērota dzelžu arhitektūra" ir tikai ražotāja atbalsts konkrētām OS.
2) ar 8.1 patiešam ir problēmas; varbūtība 50/50 ka kaut kas nestrādās. Tas viss gan ir risināms, (pazūdošais WiFi utt), bet ja ir aprakstītās problēmas, ideja pāriet uz win7 varētu būt vienkāršākais variants.
3) Ja dators domāts tikai Win8 pāriet uz Win7 saviem spēkiem var arī neizdoties -t.i. instalācija var neizdoties "automātiskā režīmā" un prasīt zināms priekšzināšanas.
··· Windows 7: No Windows 8.1 atpakaļ uz ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Windows 7 atjauninājumi nāk nepārtraukti (6)
Man datorā ir legāls W - 7, katru dienu saņemu pie 20 atjauninājumiem, nekad nevar izslēgt datoru un interneta modemu, jo nepārtraukti jāatjauninās :) Ko tas nozīmē, krīt uz nerviem.... 10 gadus iztiku ar nelegālu Window(u), ...
Drīzāk izskatās, ka tie ir vieni un tie paši atjauninājumi, kas kautkādu iemeslu dēļ neuzliekas un nākamajā vakarā tas pats, jo MS tomēr nelaiž ārā pa 20 atjauninājumiem dienā ...

Nez gan kas varētu būt par vainu ... vai tu logojies iekšā ka administrātors vai lietotājs ar ierobežotām tiesībām?
Iespējams,ka Aldim taisnība.Otra iespēja,ka Tev W7 ir tiko uzlikts un bez SP1.Uzinstalēsies visi un tad nāks tik pāris reizes mēnesī.Apskaties,vai tie kas atnāca vispār ir ieinstalējušies. AldisP ir taisnība ... šāda problēma iestājas, ja kāda programma instalējot pieinstalē nestandarta "service packs". Windows "ieiet ciklā" mēģinot uzlikt standart updates,... kas neuzliekas, jo priekša jau ir cita ne "mainstream" versija. Un tā tas atkārtojas bezgalīgi. Kā risinājums ieiet Windows un atslēgt konfliktējošās "updates" (hidden updates opcija). Man ir tā pati problēma. Tagad jau kādas pāris nedēļas katru dienu pa 6 updates. Ja ieesi paskatīties vēsturē, tad redzēsi, ka tās updates NAV ielādējušās (unsuccesful). kur probleema - atsakies no atjauninaajumiem !!! ··· Windows 7: Windows 7 atjauninājumi nāk ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Microsoft Windows 7 vai 8? (18)
Sveiki! Kādu Microsoft Windows pirkt? 7 vai 8?
W7 noteikti. Gudra tauta runā, ka W7 vai W8.1 Man jau nu ļoti patīk XP, tikai diemžēl viņš neprata strādāt ar vairāk, kā 4 Gb atmiņas, a tas man bija ļoti aktuāli :(

P.S. Savā laikā bija tāds Win 3.11 - ļoti stabila versija, ja kas. Un lielāko vairumu prasību spēja nodrošināt :)
Domāju W7 tev vairs reti kur izdosies nopirkt ! katrai jaunai versijai pašam ir jāaug līdzi, biju laimīga ar veco, bet mans datorguru atteicās kādu no vecajām instalēt :)))) ··· Windows 7: Microsoft Windows 7 vai 8? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Desktop nesaglabajas bilde fona ! (10)
pusgadu atpakal aiznesu uz remontu kompi vis iet, bet nepieversu uzmanibu ka man uzlika melno ekranu uz desktopa( darba galds) . Nepieversu tam uzmanibu nu ir ir, apnika uzliku sev tikamu bildi, kadu laiku ir un pec britina atkal melns ...
Nelicenzēts Windows 7? jōr vindouz iz not dženuin... tūlīt kāc datōrgurū pastāstīs kas jādara... Var būt arī licenzēts,bet nav aktivizēt. Ja parādās (genuine microsoft logotips) Tas nozīmē ka kreisais windovs-nelicenzēts! Un desktopi pazūd, nākotnē būs vēl problēmas ar citām progām. Novelc internetā kādu aktivatoru un aktivizē Windovsu vai ar kaadu progu nonjem genuine microsoft un viss. Vienkāršākā ir RemoveWGA 1.2 un šeit daudz paņēmieni kā tikt vaļā http://www.youtube.com/watch?v=Pp8VsOG6Kak Gediss,nav jēgas likt pirātiskas Windas.Genuinu jau piekāst var,bet tāpat viņas neiet kā nākas.Ir jau variants,kā dabūt tīru orģinālo W7,vai vecāku.Labi meklēsi,atradīsi. ··· Windows 7: Desktop nesaglabajas bilde fona ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā dzēst publisko tīklu (win 7) (8)
Sveicināti.Nezinu kas,kur kāpēc.Pie PC startēšanas tīkla savienojumoā uzrādas DIVI publiski tīkli.(sk.at) Sapludināt vai dzēst nevar. Tīkls ieslēdzas pie tīklenes atslēgšanas un ieslēgšanas.Varbūt caur kaut kādu live cd ...
negribējās tik tizla nika īpašniekam atbildēt, bet nu labi...
kas tas ir par interfeisu, kurš ir savienots ar neatpazīto tīklu?
es varētu ieteikt to ierīci, virtuālo vai fizisko vienkārši atslēgt, bet labāk zināt, kas tā par ierīci. varbut kāda antivīrusa komponente, varbūt virtuālo datoru platformas interneta interfeiss.
ieej devmgmt.msc un noskaidro, kas ir šis interfeiss, kas uzrāda savienojumu ar neatpazīto tīklu, tad varēs virpināt tālāk.
nav atbildēts, kas ir tas ghost interfeiss. ja grūti ir iedarbinat devmgmt varbūt vari ipconfig /all?
(tās ir komandas cmd logā)
"Sūda tp link routerim šausmīgi nepatīk 192.168...." - nu gan totālais murgs :) Rūterim kā tādam 100% nav adrešu, kuras "nepatīk". Drīzāk jau provaideris lietotājiem by default pats izdala 192.168.*. Risinājums vienkāršs - kaut kas jāsajēdz no tā, kam ķeries klāt - kā tie tīkli konfigurēti, kā konfigurēts rūteris, utt.. ··· Windows 7: Kā dzēst publisko tīklu (win ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Windows 8 (11)
+ un - salīdzinājumā ar 7-to? Kuram dot priekšroku? Interfeiss var patikt vai ne, tas šoreiz nebūtu svarīgi.
Septītajam pārlecu... :) 8. pilnībā apmierina :) Tā kā nav nekādu skārienjutīgu ekrānu, neredzu iemeslu pāriet no 7. uz 8.

8. viņi pārmudījās un atkal mēģināja lietotājiem iestāstīt, kā viss jādara.

Skārienekrāns ir, protams, atsevišķa tēma.
Kam nav... kam ir... man piemēram ir skārienjūtīgs ekrāns :P -400megi operatīvajai atmiņai, kas tiek izmantoti kretīniskajam metro interfeisam, citādi lielāka daļa iekšu tā pati, kas w7, wXP, w2k un NT4 te ir būtiski, vai priekšroku ir jādod pērkot? ja pirkt, tad protams astoto, jo upgrade no 7 nebūšot. ja nepirkt... un nav lietošanā planšetnieks, tad runa var būt par ērtību. man grūti raksturot "metro" ar vardu "ērti", lietojot desktopu vai laptopu. astotajā ir jaunākas tehnoloģijas, piemēram, uefi nozīmē ātrāku startēšanos. bet ja man ir jāizvēlas starp 2 papildus sekundēm startēšanai un ... metro, startscreen´u. esmu ar mieru gaidīt pus minūti. 8.1 daļēji šo risina.
jaunu pc es ņemtu ar astoto.
··· Windows 7: Windows 8 lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Windows 7 Ultimate ieslēdzoties parādas "CONFIGURING WINDOWS UPDATES" (4)
Sveiki! Varbūt kāds var palīdzēt!? Dators tikko no remonta, pirmās pāris reizes ieslēdzot, izslēdzot viss bija kārtībā, bet tagad slēdzot iekšā parādās CONFIGURING WINDOWS UPDATES ..... % COMPLETE! Šorīt tā 3x, kamēr ...
kamēr dators darbojas, tiek automātiski lejupielādēti un instalēti atjauninājumi un pēc restarta instalācija tiek pabeigta un notiek konfigurācija. katru reizi jauna porcija, kamēr viss vajadzīgie atjauninājumi netiks uzstādīti. Nekas nav jādara. Dators dara savu darbu. Tas nozīmē,ka remonta laikā nācies uzlikt OS pa jaunu,un tagad vienkārši tiek ielādēti nepieciešamie atjauninājumi. Mācīties angļu valodu.. Noderēs. :) "Don´t Turn Off computer before updates.... ··· Windows 7: Windows 7 Ultimate ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu