Krāpšana, uz kuru kāds vai kāda noteikti uzķersies...

Pirms kāda laika saskāros ar krāpniecību vienā no iepazīšanās portāliem.
Vai kāds var ieteikt, kur ziņot par krāpniecību internetā, un vai ziņot vispār?

tiu      A ko Tev nokrāpa? Naudu?
Kā iepazīšanās portālā var apkrāpt?
Ja neapprecēja, tad diezvai vērts sūdzēties!
Bet ja nopietni gribēji brīdināt citus, tad klāj vaļā, kas notika!

HRDS    1 Jāziņo ir portāla administrācijai vai te http://www.netsafe.lv/page.php?id=3
pārsūtīs kibernoziegumu apkarošanas birojam... :)

VECA_PIEPE      Apsolīja precēt, bet piemānija?

HRDS      :) Standarta variants... :)
Arī te līdzīgi Tantuki uzdarbojas... tik 50.eiro vietā aicina lai aizved uz iepriekš noskatītu Kafēijnīcu vai kādu Restorānu... :D :D :D

_Biezaa_oome      Dzirdeets temats, zinjo portaala administraacijai, kaa jau biedrs ieteica.

_Biezaa_oome      Es jau 3 gadus sausu muti runaaju uz tantukiem, ka nevienam sava adrese nav jaadod, nu kas par tupumu! Un bildes ne tik, lai gan bildes facebukaa var novilkt ka grab vien. Reizeem shie junkuri uzdodas par armijniekiem /draugos taadi uzpeld ar apskauzhamu regularitaati/ vai kkaadiem miljonaariem. Nu kam juus ticat, tantuki!?

liidziiga      Tādu basņu jau kaut kur esmu lasījusi! Pasen atpakaļ. Vai arī brīdinājuma raksts tas bija. Jau neatceros. Bet shēma jau pa gabalu redzama ka krāpnieciska.
Domāju, ka neko. Varbūt tikai brīdināt, lai nav tik ļoti lētticīgi. Lai gan maz ticams, ka kāds parakstās maksāt naudu, lai kaut ko saņemtu no sveša cilvēka.

Tinte    1 Oi, man arī divi "armijnieki" no aš ASV rakstīja, tikai kaut kā dikti fiksi noplauka...Laikam nepietiekami spēlēju duročku...A žēl, gribējās sagaidīt to brīdi, kad tad man beidzot to naudu sāks kļaņčīt! Nesagaidīju....:)

Barsiko      Noteikti kadu duru atradis. Tantem visos vecumos nepielec, ka neko ta pat internet a nedos, dzive ar. Cita lieta ja onka redz Tevi dzive un traki grib vai vinam ko loti vajag, tad iedos, nopirks, uzdavinas.
Sievietes tie sham iedalas 2 grupas: tas, kuras pashas otram adu par acim novilks un slaucamas:(

Digits      Nevajag ar svešiem sarakstīties!

janisb      Tipiska krāpšana, gandrīz tik pat sena kā iepazīšanās portāli, krāpnieks visdrīzāk dzīvo valstī, kur eiropas likumdevējiem rociņas nesniedzas (Anglija tā noteikti nav), tāpēc policijā lielas jēgas iesniegumu rakstīt nav, portāla administrācijai gan būtu jāpaziņo, lai gan ir pamatotas aizdomas, ka viņam tur jau cits profils...

limonija      Tie "armijnieki" ir pilnīgi visur - otrāpusē un skaipā jo īpaši:D Man skaipā piesakās, jo es tur esmu tādu pasmuku jaunībsdienu bildīti ielikusi:D Nevienu neapstiprinu un neielaižos nekādās diskusijās, jo tie ir kapitāli blēži - interneta čīti.

MrJones      Galvenais kraapshanas instruments ir cilveeku pashu alkatiiba..! To, ka vinji dziivojas pa iepaziishanaas portaaliem.... interesnti, kaadus secinaajumus varam izvest...?

av2      bildes var novilkt JEBKURAS NO JEBKURA SITEs , kur pats esi ielicis. Iipassi jau no oHo, draugiem, facebuka un tamliidziigiem. Taa kaa 7x padomaa, pirms liec bildes vispaar kur, un pie vienas viets iekkekseessana, ka negribi lai kaads novelk.
Par teemu, ssitaadi idinni vienkaarssi jau zeje----I kkonkreeti. KO tik nesola :( Peedeejai man bija "izsuutiijis" $10.000 - pirmais no $250.000 summas, ko ssis gribot man paarsuutiit :))) Pzd, pilniibaa nopietnaa, reecam kaadas 10 min , kopaa ar koleeggiem darbaa :))

vellamaate      Man SKAYPI uzradās viens FRANKS ANDREWS ! redz,esot no Anglijas un tad pentere...jums tur sens rads un viņam jāmeklē un tt. Kad pasūtīju....pazuda miglā!
PAT TUR KRĀPNIEKU PA PILNAM!:(

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu