Izkrāpta pases informācija, ko darīt?

Gandrīz uzķēros krāpniecībai, naudu viņiem nesanāca no manis izkrāpt, bet pases datus un informāciju par ģimeni utt gan izdevās.
Piedāvāja darbu Anglijā utt, tika parakstīts līgums un tad vajadzēja aizpildīt vēl pāris dokumentus, kur visa šī informācija bija jāsniedz.
Internetā atradu informāciju par šo un tad sapratu, ka tā ir krāpniecība, kas notiek caur Au Pair mājaslapām.
Cik bīstami tas ir, ka krāpniekiem ir šāda mana personiskā informācija un vai kaut kur var ziņot par krāpšanas mēğinājumu?

Acteks (2016-03-29 12:13)    1 Situacija ir loti bistama. To vini var izmantot lai, piemeram, panemtu atro kreditu uz jusu vardu. DOdieties uz policiju. Domaju,ka jaiznem jauna pase utt. Ja nerikosies, bus slikti parsteigumi.

joens (2016-03-29 12:22)    2 Tas tikai datu inspekcijai liekas, ka pārkāpums, praksē šāda informācija tiek kaisīta pa labi un pa kreisi (veikalu atlaižu kartes utml.), ja cilvēks aktīvi darbojas. Nav jau bankas kartes pin kods u.c. ar bankām saistīti kodi un paroles.

Ja starpniekkantoris prasīja naudu, tad tas tas ir signāls negodīgai rīcībai, kas var būt arī krāpniecības mēģinājums, bet ne obligāti.

kuks10 (2016-03-29 19:36)      jau Acteks pateica...dzirdēju jaunajās pasēs vairs neesot dzimšanas personas kodi..?!varbūt noveicās,bet var,, kāds "uztaisīt kādu tādu huiņu,ka nespēsi atmazgāties pat ar Tiesām..tiesa jau mums strādā tā labā kam nauda..DDD

Lele (2016-03-29 22:17)  1 2 Miiljo cilveek, beidz maksaat stapniekiem par kaut kaadiem darbiem aarzemees!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu