Traģiski krītas FPS...

Kādam varētu būt kāds labs priekšlikums par to, kas datoram ir mazliet aizgājis sviestā, ja spēļu laikā krasi krītas fps? (Uz kādi, jebkas no 10-20 parasti)... Kas pagaidām tagad nāk prātā, video kartes draiveri ir up to date, un fonā neiet programmas. (Pasarg dievs vēl tās ietu fonā...) Ietestēju arī bez antivīrusa, bet bez tā ar ne silts, ne auksts.

Jāpiebilst ka tas ir portatīvais, tiesa tagad pie rokas nav precīzais modeļa numurs. Bet kad bija jauns visu varēja kapāt. Bet tagad kādu pēdējo gadu viņš kategoriski atsakās sadarboties bez kļūmēm, ja tur kas vairāk tiek darīts. Ak, lieki piebilst ka tas ir traģiski...

Man it kā ir smirdīga aizdoma ka video kartes mazā sirsniņa lēnām mirst, bet varbūt kas cits? Jeb varbūt iemēģināt pārinstalēt Windows? Tas nav darīts pāris gadus...

Nu ja kas, ja ir kāda le ideja, priecāšos par kādu priekšlikumu kā iespējams atrisināt šo draņķību... Nemainot datoru. Vēl ne.

jollyroger (2015-02-13 18:41)      Tad karās augšā tās pāris gadus vecās spēles, jeb tomēr jaunās?

brivs_ridzinieks (2015-02-13 19:38)    1 ja vecs kompis tad nav brinums ka nevelk jaunas speles. vel jautajums kada speles kvalitate tev uzlikta spelee? uzliec videjo vai zemako un skaties tad...ja pat uz zemakajiem uzstadijumiem fps mazs tad izmet kompi;)

ZemenjuZapte (2015-02-13 19:41)      Pārinstalē pirms meklē problēmas videokartē. Laigan spēles drošvien palikušas jaudīgākas un portatīvais vienkārši ir novecojis.

neko (2015-02-13 19:54)      Visticamāk pārkarst video chips. Kad pērējo reizi dzesēšana tīrīta un termopastas manītas?

jollyroger (2015-02-13 20:05)      Ja grib battlefield 4 uz ultra, tad nāksies pirkt stacionāro.

janisb (2015-02-13 20:37)      Iespējams portatīvais pie slodzes nespēj nodzesēties, tāpēc samazina procesora jaudu lai tā necepina.
Sāc ar to, ka iztīri ventilatoru un radiatoru lapptopam ir - redzēts pat 5mm biezs putekļu slānis portatīvā datora dzesēšanā...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu