Tele2 mobilais internets lēns

Es lietoju Tele2 mobiilo internetu, jo patīk tas, ka varu nemt visur līdz. .. gan planšetē, gan telefonā, bet ātrums dazhreiz ir tāds . .. gliemezhains. .. Ko ieteiksiet?

Harper  1 1 lmt, 4g

Edg      A kur tu ņēmi ka tikai teļu internets ir vienīgais kuru var paņemt līdzi? Tiešām paņem LMT 4G un aizmirsti par gliemežiem, vismaz Rīgā un pierīgā. Laukos ta jebkurš var būt lēns, tas ir atkarīgs no dzelžiem vietējā tornī.

mazaiss15      Man ar aiz ziepcika 5 km aiz Rigas Tele 2.galigi svaki bij ar internetu,tagad LMT nuuuu nevar salidzinat….

Edg      Tele2 vienmēr ir izcēlusies ar neadekvātu sevis pašreklāmu (pakalpojumu kvalitāte maigi sakot stipri atpaliek no solītā). Kā saka reklāmu vajag tikai sūdiem, laba manta iztiek bez reklāmas. Spices rajonā LMT 4G iet kā zvērs, ņem tik ciet un nedomā daudz. Vari paņemt arī uz pāris nedēļām testam, nav uzreiz līgums jāslēdz. Neredzu nekādu problēmu, un aizej turpat uz spicē esošo klientu centru un visu noskaidro.

sandra111      lens ir, bet nemainisu, jo biezi iznak braukt pa lauku rajoniem.

OSKARS_U      Dauzus gadus lietoju TELE 2 ,bet tomēr pārgāju uz LMT. Neta lietās viņi ir tagad ir priekšā TELE2. Kaut gan arī gadās ,ka piebremzē, šad un tad. Tur ir vel blakus faktori, kas to ietekmē. Paņem pie LMT testa modēmu un salīdzini , kur problēma. Varbūt vienkārši tev datu apjoms beidzies?

janisb      Tele visus iepirkumus pakāš, kur neta kvalitātes prasības ir vienā svarā ar sarunu izmaksām, ja pēc budžeta auto, tad nevar prasīt lai iet uz 200km/h, ja ņem budžeta netu, tad nevar prasīt, lai tas lido. Bet ja nets tikai vienā spotā vajadzīgs, tad gan atmaksājas patestēt kuram zona un ātrums tajā vietā labāks.

janisb      Bite ir savādāks mobīlais operators - ne viņam zonas ne normāla neta (ja vien netusē pie torņa)

OSKARS_U  1   Ar bitēm ir kā ar bitēm, neko skaidri nevar zināt. Viņi plānoja , ka baigās investīcijas ieguldīs 4G tīklā ,bet pagaidām ir kā ir. Jā, tā ir citāda kompānija. :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu