Dators vairs neatpazīst akumulatoru

Datora (2 gadi) baterija BIJA ok, ar uzlādētu varēja 1-2 stundas strādāt... vakarā ok, no rīta- datorā paziņojums, ka "nav atklāts neviens akumulators"... strādā tikai ar vadu... Vai var būt, ka esmu nejauši ko atslēgusi, ka nav kontakts... arī nesaprotu, kur tā baterija atrodas... apakšā vienu detaļu varu noņemt... nesapratu...

janisb (2015-08-30 22:45)      Izņem baču, ieliec atpakaļ, ja nelīdz, tad būs bačas kontrolieris atliecies.
Lai saņemtu instrukcijas, kā baču izņemt, vismaz datora meodelis jānorādā...

Salsaman (2015-08-31 09:07)      Tā detaļa,ko jūs varat noņemt apakšpusē ir vienīgā,kuru var noņemt portatīvajam datoram (ja tas ir portatīvais) ,jo jebkura cita detaļa noņemas tikai kaut ko skrūvējot...korpusa vāciņš,vai arī cietā diska vāciņš...
Ja baterija pārtraukusi lādēties..tad var būt trīs dažādi iemesli... : Draiveram(kontrolierim) datu bāze jāatjauno;DC ligzda nepilda savas funkcijas;baterijas elektrods,vai kontakts nepieņem elektrības lādiņu no elektrotīkla.

008 (2015-08-31 13:48)      A lādētāju atpazīst? atminos, ka bija gadījums, kad parādījās paziņojums, ka ladētājs nav oriģinālais, lai gan bija.
Tāpat bateriju nelādēja, otrā tādā pašā datorā baterija strādāja nevainojami. Vainīgs bija DC-DC bloks. manā gadījumā neliela plate, kas kontrolē baterijas lādēšanu un datora barošanu.
Tajā laikā ap 20 Ls - nomainīju, un viss nostājās savās vietās.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu