Planšete atslēdzas no mājas wi-fi

Pieslēdzu Capital planšeti T8WG pie mājas wi-fi. Pēc kāda laika planšete atslēdzas no wi-fi un tīklu sarakstā vairs "neredz" Lattelecom rūteri/mājas tīklu. Planšete tīklu atkārtoti ierauga un var pieslēgties tikai pēc rūtera pārstartēšanas. Pārējiem datoriem tādas problēmas nav.

Nate (2016-01-14 19:29)      Man līdzīgs jautājums, kas ar tiem rūteriem notiek, ka viņus mūžīgi jāpārstartē. Kur ir vaina, rūteris slikts, vai nav kārtībā ar interneta piegādi?

fargo (2016-01-14 19:41)    2 kamēr planšete zaudē tīklu, pārējās bezvadu ierīces darbojas tīklā normāli?

iespējams, enerģijas taupīšanas nolūkos, planšete atslēdz tīkla karti. ja tā ir, tad vajag noņemt energijas taupīšanas režīmu tīkla kartei vispār.

av2 (2016-01-15 08:41)      pannem veel kaadu bezvadu verkki, nu piemeeram smart telafonu , piesleedz tam wiFajam, un lieto internetu ciitiigi , un paskaties, vai pazudiis tam arii peec laika. Ja pazuud, vaina ruuterii. Ja nee, tad skaties planssetes settingos ko.
Ja zini, kaa "ieiet" taja ruuterii no datora , paskaties, kas vispaar ir piesleedzies, kas zog varbuut , un ja redzi to plansseti, skaties vai pazuud.

http://www.ask.com/web?q=router+web+based+setup+page%3A&qsrc=19&qo=dqi&o=11911&l=dir

fargo (2016-01-15 10:32)      te ir problēmas apraksts, par kuru es mineju kā iespējamību >

https://support.microsoft.com/en-us/kb/928152

ko darīt, JA tā ir problēma, tad izmantot medoti 2, priekš windows 8.1.

deviņos gadījumos no desmit, tā arī ir problemas sakne. var to saukt arī par rūtera un os nesaderību. ja patīk. un vajag. :)

ja kas vēl jautājams, drīkst rakstīt privāti.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu