Va ir ir jāmaksā par internetu dārgāk, ja ir rūteris, nevis vienkārši internets datoram?

fargo    1 līgumā ir jābūt atrunātam cik ierīces var pieslēgt pie vienas izdalītās ip adreses.

Rinkulis  2 4 Kāpēc būtu jāmaksā dārgāk? Neloģiski. Tad sanāk tā - maksā par ūdens pieslēgumu, bet tad vēl pa virsu par katru ūdens krānu...Gribi arī podā ūdeni nolaist- vēl viens atzars - lūdzu par to jābleķo papildus.

ruugumpods      Es nemaksāju. Baltkoms zin ka stāv rūteris. Viņiem nav iebildumu

joens    1 Tie provaideri, ar kuriem sanākusi darīšana, pat ir uzstājuši uz rūteri, jo tā vienkāršāk dzīvot. Wifi variantā nemaz cita risinājuma nav.

zebs  1   Domāju, ka līgumā tas ir paredzēts - cik ierīču drīkst galā pieslēgt. Ja piegādātāja vads ir "tievs", tad daudzās ierīces bremzēs interneta ātrumu. Tā ir ar mazām "kaktu" firmiņām.

av2    1 tas ir, ja pieliek ruuteri, network switch , kaads var prasiit...vairaak maksaat par Internetu? Tas gan intresanti, uz kaada pamata ta ? Un ja pie wi-fi piesleedzas 10 komji, jeb viens, cena mainiisies ? Cik es zinu, mainaas aatrums atkariibaa no lietotaaju skaita , jo piegaadaataaja "vada diametrs" nav bezgaliigs, bet cena....nu gan zagnulli...:(

zebs    2 Manuprāt loģisks piegādātāja noteikums. Ir starpība, piemēram, uz vienu mājsaimniecību pievelk internetu pa 20 eur/mēn. Bet saimnieks ar Wi-fi baro vēl 3-4 lietotājus (kaimiņus).
Piegādātājs gribētu tos 20 eur/mēn dabūt arī no tiem 3-4 lietotājiem.
Un ja datu ātrums kritīsies dēl daudziem "nereģistrētiem" lietotājiem - no piegādātāja tādu pakalpojumu nepirks neviens.
Katrai situācijai divas puses - lietotājs un piegādātājs.

av2    1 es sseit nerunaaju par nelegaaliem wi-fi zaglliem - priekstam ir paroles , bet par savu maaju , saveejiem lietotaajiem.
Loggisks tur nav nekas . Kaa jau teicu, ja manaa maajaa piesleedzas vairaaki lietotaji, loggiski, ka aatrums kriitaas, tas viss , un ar to mees reekkinaamies. Par ko tad prasiit vairaak naudinnas, ja kopeejais piegaadaato Mbit daudzums paliek viens un tas pats???? Mees nosleedzam liigumu, ka tu man piegaadaa tik un tik bit , a kaa es sadalku to, ko tu piegaadaa, kavo eto jeb**t ?
Tas ir, man atved malkas kravu par 20 , a es to sadalu starp kaiminniem, un tad paardeveejs prasiis katram 20?? Loggika....nu, nu...;(

zebs      av2, acīmredzot neesi tādu līgumu redzējis. Es esmu. Tādēļ arī visu iepriekšējo tā aprakstīju. Ne visur internetu piegādā "lielie". Ir arī mazie gariņi, ar "tievēkiem" vadiem. Tie skatās "pakaļā" katram megabitam.

NL_O      Protams, ka nē!!!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu