Lāzerprinteris

Nesen bija tēma. Par to, ka printeris neprintē melno krāsu. Arī mani skārusi šī problēma. Jaunais dators atsakās sadarboties ar veco (apm. 10 gadus vecs) printeri. Jāpērk printeris. Nolēmu pirkt lāzerprinteri. Man ieteica HP LaserJet Pro M12a. Varbūt ir citi ieteikumi?
Jautā siikaa16 2018-02-10 22:29

Drole (2018-02-10 23:15)      Tagad printees TIKAI melno :D

av2 (2018-02-11 08:47)    1 Samsung taisa labus/leetus , un printee arii caur wi-fi arii, da kaut no telafona.Melnbaltais, jaa. Ir arii kraasainie, protams. Bet saliidzinot ar BW , tie ir milziigi. Skaties Samsung xPress mono printerus.
Un , jaa, tikai, un tikai laser printeri ir ssodien jaapeerk. Vari printeet ssodien, un naakamreiz...peec gada. Nekas tur neiesuubee, nesakalst utt . Ideaali ssancee.

Bazhix (2018-02-11 10:23)    2 siikaa16 jautājuma autora komentārs0 0 Krāsainu printēju ļoti reti. Varu iztikt tikai ar melno. Solīja veco datoru lēnām sataisīt. Ja vajadzēs kaut ko krāsainu slēgšu veco tehniku kopā.
----------------
Par šo (pieslēgsi veco printeri) aizmirsti. Ar tintes printeriem ir regulāri jādrukā, citādi iekalst tintes galviņas un tur ir diezgan liela ņemšanās, lai tās atkal vaļā dabūtu.
Par jauno - manuprāt tie visi vienas cenas printeri ir vienādi, neskatoties uz to, kāds ir uzraksts uz tā :) Es ņemtu to, kurš aizņem vismazāko vietu. Man pašam ir kaut kāds pavisam lētā gala brother un savu darbu tajās retajās reizēs, kad man nepieciešams, tas izdara :)

JOHAIDI21 (2018-02-11 11:49)      Negribas ielaisties garās diskusijās,par šo tēmu,bet.... vispirms iesaku noskaidrot,cik makā šī laser printer toneris(jeb kārtridžs) Parasti tā cena ir vairāk nekā puse no pašā printera cenas. :-)))) Nākamais- cik lielam lapu izdruku skaitam pietiks ar šo kārtridžu????!!!!!
Pozitīvi ir tas,ka šim modelim būtu jānodrošina saderība ar jebkuru datoru OS.
Es jau arī,daudzus gadus izmantoju parastos tintes printerus Brother,mani kaimiņi arī ,jau gadiem izmanto šīs kompānijas printerus. Un kas vēl interesants ir Brother printeriem...viņiem ir pašattīrīšanās režīms,kas ļauj viņiem pašiem attīrīt kārtridža galviņas,neatkarīgi no Jums. Un
Brother tintes kartridžu cena ir niecīgas ,salīdzinot ar citiem printeriem.
Bet...tai pat laikā ir jāatzīmē,ka laser printer drukas kvalitāte ir daudz augstāka nekā tintes printeriem.

Margriete (2018-02-11 12:26)    2 Lietoju HP lāzerprinteri, drukas kvalitāte pat ļoti konkurētspējīga, mīnusi-kārtridžu cenas augstas, kārtridžu marka jāpiemeklē specifiska atbilstoši konkrētajam printerim.

zaniite40 (2018-02-11 13:43)      Meklētu ar wi-fi tomēr. Tā vadu būšana ir arhaisms. Man vispār printeris mājās gala istabā stāv, kur nemaisās pa kājām. Aizčāpoju pēc lapas tik.

fdsd (2018-02-11 14:51)      Tintes printeri ir anarhisms - kādreiz lāzernieki maksāja uj uj uj , un tinteniekus tik varēja atļauties. Vienīgais kam tintenieki pieņemami - 1lpp nedēļā , vai kaut kā tā -tinte dārga, strauji tērējas, un tad vēl tā minētā aizkalšana. Lāzernieki piemēroti ikdienas lietošanai, un viennozīmīgi atmaksājas uz izejmatereāliem.
Par samsung krāsainajiem lāzerprinteriem ar wifi , neiesaku - toneri teju 200Eur komplekts, un 1500lpp pietiek - toneros čips, kas skaita cik lpp izdrukātas, un var būt puse toneris vēl atlicis, bet jāsamaksā tam samsungam par jaunu katridžu.
Protams, var meklēt "uzpildes komplektus" ar jaunu čipu, bet vismaz lētajam galam tie toneri nav paredzēti nemaz pildīšanai, līdz ar to, būs jāizvaro , lai uzpildītu.

Cik zzinu bija brotheri vai epsoni, kas bija paredzēti , lai lietotājs pats var viegli uzpildīt (neatceros gan precīzi modeli) , pats nākamo tādu skatītos. Ir arī daži printeri , kurus pats var uzpildīt , kaut nav tam paredzēti , internetā pilns ar pamācībām kā to izdarīt.
pats, piemēram, pa 7 Eur(katrai krāsai) nopērku vienu pašu pulveri, un varu darukāt savas 5000lpp , tikai , tiklīdz pulveris izbeidzies ( drukā blāvi, un tonera pakratīšana nelīdz) , uzpilda kontrētos gramus, un ātrāk kā uz veikalu aiziet jaunu toneri nopirkt

fdsd (2018-02-11 14:53)    1 tfu, ne anarhisms , bet arhaisms , pārraktijos

Gunars58 (2018-02-11 15:11)    1 Grūti saprast tēmu, jo tiek piesaukta cita tēma!
Vai tas, kurš atsakās saprasties, ir melnbalts vai krāsains? Ja melnbaltais lāzernieks, tad jāpadomā labi, vai nav labāk pameklēt atbilstošu draiveri!
Pulveri pildīt pašam? Jābūt izteiktam mazohistam! Un ar pulveri vien viss nebeidzas!
Tur vēl arī citi komponenti iespaido druku.

fargo (2018-02-11 15:12)    1 jāpērk printeris ar vislētāko/universālāko kārtridžu nomaņu, lāzera vai tintes tipa, ir vnk jāparēķina cik lapu gadā būs jāprintē un jāsarēķina cik izmaksās krāsu maiņa. te ir lieki škēpus lauzt, gadījumi ir dažādi. vienā mājā tintenieks, otrā lāzernieks. vajadzības dažādas un katrā gadījumā optimāls ir savs printera veids. ir jāparēķina krāsu izmaksas, tad var pirkt.

Gunars58 (2018-02-11 15:42)      Nomaiņa sen jau ir elementāra - izņem un ieliec vietā jauno!
Izmaksas arī jau sen aprēķinātas - krāsains/mb = 10:1.
Vienīgais motivējošais faktors varētu būt ārkārtīgi reta drukas vajadzība. Tad tiešām var ņemt kaut krāsaino lāzera kombainu! :) Vienreiz samaksāji un aizmirsi par visu, papīru ieskaitot! :)

joens (2018-02-11 18:34)      Pagaidām par krāsainā lāzera fotodrukas kvalitāti neesmu sajūsmā (ļoti dārgas drukmašīnas gan neesmu lietojis). Melnu tekstu vēl pirms 20 gadiem varēja drukāt augstā kvalitātē (HP LaserJet 5 un vēl vecāki).

Trakmens (2018-02-20 21:12)    1 es apsvērtu domu likt uz jaunā datora Windows7 lai atpazīst veco printeri
nesirgstu ar vajāšanas māniju, bet Windows 10 nelietošu :)

Līdzīgi jautājumi
Printera izvēle (23 atbildes)Krāsu lāzerprinteris + kopētājs. (3 atbildes)Krāsu lāzerprinteris ar WiFi (1 atbildes)Divi datori, viens printeris (7 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu