Internets planšetdatorā ārzemēs

jauns Lenova ar 3g , Zelts 2 GB , bet internets Lietuvā , Polijā u.t.t nav. Brauciena laikā izmēģinājos dažādi , arī atjaunoju rūpnīcas uzstādījumus planšetniekā , bet nekā. Braucot atpakaļ Latvijas teritorijā internets parādījās , it kā nekas nebūtu bijis.

riebekle      Un ko saka operators?

fargo    1 nu un bezmaksas wifi arī nestrādāja?

neko    3 Visdrīzāk nebija ieslēgta "datu viesabonēšana". Rūpnīcas uzstādījumi parasti aizliedz lietot svešu operatoru tīklus.

neko    4 Atrodoties citā valstī tev bija jāatļauj lietot datus/internetu viesabonēšanas režīmā. Rūpnīcas iestatījumos šis režīms ir speciāli ir izslēgts, lai tava ierīce tev nesataisītu pārsteigumus rēķinā.

av2    2 te buus tiiri mans viedoklis. Nnemt plansseti ar sim karti ir nevajadziigi, absaluuti nevajadziigi. Taapat jau ir liidzi telafons oblegati visiem muusdienaas , taapat jau maksaa par to servissu telafonam. Tad kaapeec neuztaisit lokaalo wi-fi no telafona? ("hotspot" ON )Bet, vajag maksaat par diviem piesleegumiem utt :( Galiigi garaam.
Par jautaajumu tiessi, jaa , te jau mineeja. Settingos gan jau , ka bija izsleegta izsleegta viesaboneessana data.

joens      Un darbināt 2 ierīces vienlaicīgi. Ja ir SIM planšetē, tad normāli telefons ir tikai zvanīšanai un pietiek ar vecu (vai jaunu) podziņu nokiju. Visas izvirtības tikai ar planšeti, kas ekrāna izmēra dēļ ir pat pozitīvāk.

Zelts 2GB neko nenozīmē, jāzin, kas "lācītim vēderā", bet tur var būt kaudze visādu aizliegumu, uz ko tele ir visai naska.

Ierīci gan parasti sakonfigurē jau tūlīt pēc nopirkšanas nevis ir pārsteigums ceļojuma vidū, ka kaut kas nestrādā, IMHO.

janisb      3 iespējamās problemas
1) nav ieslēgts datu roaming
2) nav korekti norādīts datu piekļuvess punks (APN) iestatījumos - piemēram "internet", nevis "internet.lmt.lv"
3) līgumam nav paredzēts datu pieslēgums ārzemēs

vilks28      No savas pieredzes varu teikt ka viss notiek . Es domāju , ka nebiji visu saslēdzis ko vajag. man gan hujavēja planšete.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu