Tele2 vs LMT vs Bite mobilais internets, kursh labaks?

Tele2 vs LMT vs Bite mobilais internets, kursh labaks?Kam labaks un atraks savienojums pec Jusu noverojumiem?

av2    3 Man ir bijussi abi Latvijaa. Mezzaa neit neviens.

Bruuklene    2 Ļoti atkarīgs no vietas. Ja nemaldos, katram mājaslapā ir opcija ievadīt konkrētu adresi un pārbaudīt pārklājumu.

Eneile    2 Man Tele2 interneta kvalitāte bija ļoti bēdīga, skaidroja, ka tīkla pārslodze lielā lietotāju skaita dēļ. LMT uzvedas daudz godīgāk, nesūdzos.

f12    2 labākais ir tas ,kuru kantoris apmaksā. Darbība mežos un purvos no konkrētas vietas atkarīga.

anuksf    4 Man personīgi patīk LMT. Jāskatās katra pakalpojumu sniedzēja pārklājuma karte. Ja esat tur, kur attiecīgajam pakalpojumu sniedzējam ir laba zona, tad jāņem to.
Es rekomendētu LMT, bet vajag pārbaudīt karti

neratni_stasti  3 4 Secība šāda: LMT, tad Tele2 un vissliktāk ir ar BITE.

LaskovijMerzavec    2 Jāskatās kontrētā vietā!

Piemēram, Rīgā, mežaparkā, dažās vietās, pavisam konkrēti Bite rulle, bet LMT pat nesazvanīt!

janisb  1 2 Jā plānots pārvietoties pa latviju, tad kopumā vislabāk būs ar LMT, ja plānots sēdēt vienā vietā, tād jāskatās kuram provaiderim ir tornis tuvāk, signāls labāks un torņa noslodze mazāka.

kvarts    1 man ir LMT, bet tam ir cits iemesls-Latvijas uzņēmums...

klavs    2 Man Bite labi strādā, tā teikt mežā, kur TELE2 solīja un raīja kartē ka 4g parklajums un viss tip top, bet realitatē, kad vakarā visi piesēžas pie kompiem tele2 vairs nespēj jaudu nodrošinat. Pieslēdzos Bitei , ir ok

rokons      Izziņai - LMT ir tikai daļēji Latvijas uzņēmums. TELIA no Zviedrijas ir ar stipri lielu ietekmi. Tak tik ļoti gribēja Lattelecom un LMT apvienot, būtu varens monopols.
Pagaidām nesanāca :D

Vaukskis    1 Tele2!

Ljekainiitis    1 Darbavieta nomainīja LMT pret TELE2. Uzreiz sapratu - ko nozīmē - pārklājums nav/slikts ārpus pilsētas.

Tehnoloģiski TELE būvē tīklu ar zemākas frekvences bāzes stacijām, kā LMT. Kuras var likt mazāk, lai teorētisko pārklājumu izveidotu. Bet - interneta kvalitāte no tā uzreiz cieš.
Par TELE2 5G vispār nerunāšu. Ir telefons ar 5G nodrošinājumu. Darbavietas atrašanās vietā kartē skaitās labs 5G. Nekad nav telefons pieslēdzies. Dažās vietās Rīgā esmu pamanījis, ka tomēr darbojas.

Vaukskis  1   Tajā pašā laikā Latvijā vidēji ātrākais 5 gadus pēc kārtas līdz 2021. gadam ticis atzīts tieši Tele2 internets! Kā arī ar maksimālo tarifa plānu ārzemēs visizdevīgāk, jo visvairāk gigabaitu par cenu, ir nevienam citam operatoram kā Tele2!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu