Mobilā telefona atrašanās vietas noteikšana

mobilā telefona atrašanās vietas noteikšana foto attēls

Mobilā telefona atrašanās vietas noteikšana - jautājumi un diskusijas

Mobilā telefona atrašanās vietas izsekošana (32)
Vai,zinot mobilā telefona numuru,ir iespējams noteikt īpašnieka atrašanās vietu? Un,ko darīt,lai šādu nevēlamu izsekošanu novērstu?
kloss, nu gan Tu sarakstīji pilnīgu sveistu. Es Tev aizsūtu savu numuru, un Tu nosaki manu atrašanās vietu ar 10 metru precizitāti. OK?
1) telefons gaidīšanas režīmā neko neraida, torņi neko nesaņem un nekādus dB apļus uzvilkt nevar.
2) GSM tīklā katra šūna ir savā frekvencē, un sarunas laikā vienlaicīgi telefons ir savienojumā tikai ar 1 šūnu.
3) GPS te vispār nevajag jaukt iekšā, jo lielākajai daļai telefonu nav GPS uztvērējs.
Elektroniskais paraksts ir IMEI domāts vai kas smalkāks?
Var. Patiesībā visiem jaunajiem telefoniem ir tada funkcija, bet tu vari vinju atslēt. Tas protams nekavēs "zināmas iestādes" tā pat šadu informāciju iegūt ja būs tāda vajadzība. Jeblkurš mobilai operātos ar preciziāti +/- 10m redz kur tu atrodies. bet, ja traki jāslapstās, nevar paņemt otru aparātu, pāradresēt zvanus un pirmo atstāt atejā aiz poda? zvanītājam takš neziņo par pāradresāciju? garaamejošiais, ja Tu noteiksi manam telefonam atrašānās vietu ar dažu metru precizitāti, es Tev uzreiz Hennessy VSOP. Sarunāts? Spiegu filmas mazāk vajag skatīties. Latvijas operatori nosaka vietu ar precizitāti līdz šunai un arī tikai 112 zvaniem, jo to pieprasa valsts nodrošināt. A viena šūna Rīgā ir ~200m, laukos 5 km. Gali mobīlā operatorā, gali glābšanas dienestos ļauj izsekot mobīlo, diezgan precīzi, bet vel precīzāku infu izsniedz gps izsekošanas ierīces - mūsdienu tehnoloģijas sniedz iespēju izsekot sievas/draudzenes, u.c. interesējošus objektus pat līdz nedēļai :D ··· Mobilā telefona atrašanās vietas noteikšana: Mobilā telefona atrašanās... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Izsekošana ar mobilo tālruni (16)
Nepieciešams ielikt izsekošanas programmu i phone , kādu ieteicams (Inospy vai citu) ? Un vai pietiek, ka ielādē savā telefonā, vai jāliek arī tajā, ko grib izsekot?
esmu viedoklis
Vai /ragnesim/pazemotam nav vienalga, cik reizes tikt pazemotam.
Kādēļ nosoda tos kurus pazemo, bet nenosoda tos, kuri pazemo. Tāds ir jautājums. Bet mūsu sabiedrība ir tāda, maukoties normāli, bet ielūkoties lauleņa telefonā šausmīgs noziegums.
Krāpt arī ir nelikumīgi, bet liela daļa to dara bez sirdsapziņas pārmetumiem un tādēļ nosoda tos, kuri vēlas būt droši par reālo situāciju.
Ir taču tādas personas, kuras kamēr pie rokas nepieķersi, teiks-tu ko, es darbā biju.
personīgi es gribētu zināt, pamatotas man aizdomas vai nē. Bet ir cilvēki, kuri turas pie partnera lai tur vai kas un uzskata sevi pašpietiekamu, lepnu. Un ir tādi, kuri domā ka viņa drauKs vai draudzene ir neuzticīgi, kaut patiesībā ir uzticīgi. Es tomēr par skaidrību, man nepatiktu, ja mans partneris meklē citu, guļot ar mani, es, droši zinot, ka tā, uzrīkotu pārsteigumu un jau laikus sameklētu kādu uz atbrīvojušos vakanci. Zinu, esmu ļauna, bet ko darīt, ja muļķes loma nevilina. Manuprāt ,otra izsekošana ir sevis pazemošana. Un tad obligâti vēl pašam sevi jâpazemo.Nezinu ja jau no tā vieglāk tiek,ka otru izseko.Zinu vienu ja jau tâda neuzticēšanās ,tad nav ko mocīties.Tādas attiecības ir jāizbeidz.. ··· Mobilā telefona atrašanās vietas noteikšana: Izsekošana ar mobilo tālruni lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Vai var atrast telefonu ja izslegts? Man pazuda, zvanot saka abonents nav sasniedzams. (3)
Labdien nu ari man ir pienacis bridis ka pazuda telefons.Man nav ieladetas nekadas aplikacijas,pec kuram varetu vinu atrast.Jautajums sekojos ,vai man ir izredzes atrast telefonu ja sim karte iznemta??Kads laikam atradis jo telefons...
Ir iespēja atrast, bet tikai tad ja zini tl. ID un atradējs to lieto, kaut vai ar savu sim karti. Jāsazinās ar operatoru pie kura Tavs tl. piesaistīts un jānosauc ID. Operators var bloķēt tl. un iespējams var noteikt arī atrasšanās vietu. katra kompi,telefona (CP)utl.ir identif.nr.,

kad ieiet tikla,tad operators var piefikset so nr.

sazinies ar bijuso tel.operatoru un izstasti savu bedu....
Tiessam ir veerts mekleet , kasiities , bojaat nervus ? Jo neviens jau nepielika pistoli pie pieres, neatnnema , bet pazaudeeji Tu pats:(
Ssaubos vai operaators ko vares paliidzeet.
Protams, ja telafoninnss labs ( daargs) , jaameklee, bet ja vienkaarsi tappeec meklee, ka telafona nummuri iekssaa, bildes kautkaadas, nu nav veerts. Maacies no klluudaam .Apdrossini telafonu, informaaciju glabaa maakonii - guli mieriigi.
··· Mobilā telefona atrašanās vietas noteikšana: Vai var atrast telefonu ja... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu