Mobilā telefona atrašanās vietas izsekošana

Mobilā telefona atrašanās vietas izsekošanaVai,zinot mobilā telefona numuru,ir iespējams noteikt īpašnieka atrašanās vietu? Un,ko darīt,lai šādu nevēlamu izsekošanu novērstu?

neko    4 Var. Patiesībā visiem jaunajiem telefoniem ir tada funkcija, bet tu vari vinju atslēt. Tas protams nekavēs "zināmas iestādes" tā pat šadu informāciju iegūt ja būs tāda vajadzība. Jeblkurš mobilai operātos ar preciziāti +/- 10m redz kur tu atrodies.

oopijs  3 3 Piekrītu tev 100% tā tas ir :)

breakdown    1 Var, zinu, jo esmu taadaa veidaa noteicis dazju cilveeku atrashanaas vietu :) labi, ka ir pazinjas, kas straadaa mobilo sakaru kompaanijaa.. :)

Speciaalists69  2 2 nevar. bulšits.
var noteikt ieslēgta mobitela atrašanās vietu. kas bieži, bet ne vienmēr sakrīt ar šī aparāta īpašnieka atrašanās vietu. viens varbūt lombardā, bet otrs - daugavas āliņģī.

av2      It kaa , ja telafons ir ieslegts, tad mieriigi varot . Un ir pilniigi vienalga vai ir "location" fiiccaas atsleegtas.Ir speciaalas grogrammas, kas izmanto mobiilo sakaru tornnu datus, un izskaitllo tad no tiem, kur atrodas telafons.Programmas , un to serviss makssaa, taapeec neesmu pats meegginaajis - nav vienkaarssi bijusi vajadziiba pameegginaat.

Nasty_Boy    4 Operators var tikai aptuveni noteikt vietu. Par 10 m protams muļķības, operators var redzēt šūnu, kur bijusi pēdējā aktivitāte. Laukos šūna var būt 10 km. Ja telefons nekādas aktivitātes neveic (zvans, sms, gprs), Tu vari vazāties pa vienu rajonu (location area) un operators to redzēt nevar... Ir metodes, lai noteiktu precīzāk, bet reti kurā tīklā to izmantu.. Bet kad ejiet banku laupīt, telefonu labāk izslēgt vai atstāt mājās :)
Savukārt, paziņas, kuri sniedz konfidencialus datus par klientiem, sen būtu jāizmet no darba. Interesanti, kurā kompānijā tas ir?

fargo    1 Neko, izņemot izslēgt telefonu un atvienot akumulatoru.
Telefons ir atrodams ne tikai ar operatora antenu tīkla palīdzību, bet arī ar gps palīdzību. Atslegt pilnībā nevar, tā ir telefona konstrukcijas lieta, gadījumiem, kad notiek nelaimes gadījumi - zemestrīces(gruveši) etc.
Plus tam, telefons nepārtraukti sazinās ar mt operatora uztvērējtorņiem.

Ja tu esi satraukusies nevis par "lielā brāļa" uzraudzību, bet par kādiem privātfrīkiem, tad tu vari diseiblot gps izsekošanas iespēju, kas liegs šiem ūberkakeriem noteikt tavu atrašanās vietu.

Lucy  2 1 Kam šāda isekošana vajadzīga,nu ja vien noziedzniekiem.
Nesaprotu,arī es pati varētu kādam izsekot,nu neticu,i kam man tas būtu vajadzīgs.

jozolsen  1   Jaunajos modeļos ir programmas.,kuras jāpieslēdz.I`Phone4 jau ir iekšā un var redzēt kur atrodas sarunas biedrs.Nevienam neko neprasot.

Chelovek_Sinjak    1 Var :)

kloss  1 1 Nasty ! Var ļoti labi pateikt kur esi un nekādi 10 km varbūt arī 10 metri ir priekš GPS , ko var "atķeksēt" bet Tavu mob signālu vienlaicīgi uztver vairāki torņi tik ar dažādiem decibeliem un uz kartes novelkot attiecīgos decibeļu apļus ap šiem torņiem to saskaršanās vietā esi Tu . Ļoti vienkārši .
Saulite ! Ar to ka vecajam tlf tik sim nomainīsi arī nelīdz jo katram tlf ir savs "elektroniskais paraksts" ...Tā ka pilnīgai drošībai no vecā akkumulatoru ārā un pilnīgi jauns ( tik skaties savus datus pie pirkšanas neuzrādi un nepērc arī Latgalītē . Var uzrauties uz zagta kura dati jau ir melnajā sarakstā ) tlf ar pilnīgi svaigu sim ...

krauklis966    2 Ar tādām lietam nodarbojās tikai drošības dienesti. Tas notiek tikai stingrā augstākās tieslietu sistēmas uzraudzībā. Viss pārējais ir nelegāls. Par aizdomu apstiprināšanos par noklausīšanos var iesēsties būrī no 3 līdz 15 gadiņiem .

kloss  1   kraulki ! izlasi jautājumu . Tur naF par noklausīšanos bat par atrašanās vietas noteikšanu un te jau ir desmitiem risinājumu kuri nekādai DP nepakļaujas .

Satan    1 Nedaudz off topic,bet silti iesaku.Darbojas gan pie ieslēgta neta.
http://preyproject.com/

Hipnotic    1 ja gribas izsekot vīru, mīļāko, pa kluso/ ja protams ir jaunākie tel/ - iekačā google latitude, uzaicini viņu kā draugu un seko līdz, precizitāte līdz pāris metriem, vēlams, lai draugs/ vīrs/mīļākais ir totāls ēzelis, kas neko no tehnoloģijām nerubī =D

Nasty_Boy  2 5 kloss, nu gan Tu sarakstīji pilnīgu sveistu. Es Tev aizsūtu savu numuru, un Tu nosaki manu atrašanās vietu ar 10 metru precizitāti. OK?
1) telefons gaidīšanas režīmā neko neraida, torņi neko nesaņem un nekādus dB apļus uzvilkt nevar.
2) GSM tīklā katra šūna ir savā frekvencē, un sarunas laikā vienlaicīgi telefons ir savienojumā tikai ar 1 šūnu.
3) GPS te vispār nevajag jaukt iekšā, jo lielākajai daļai telefonu nav GPS uztvērējs.
Elektroniskais paraksts ir IMEI domāts vai kas smalkāks?

fargo  2 1 da kam tu vajadzīgs...

Raksts, no kura var tālāk skatīties>
http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_phone_tracking

katru veidu var padziļināti izpētīt un nerunāt parāk daudz blēņas.

elsa  2 3 Ariel, un kā ir - no vietuļo sieviešu zvaniem nevari atkauties?:D Pašreklāmists, ibio.:D
Nezinu ,kā ar privātajiem, bet reiz no darba telefona gribēju izsaukt ātros un man pat nejautāja, kurā rajonā atrodos, tik noprasīja, cik tālu atrodos no attiecīgā rajona centra. Viss. Un tas bija otrā LV pusē no manas dzīves vietas. Tad jau kāds var.

garaamejoshais  1 2 Var, jabkuru, ar dazhu metru precizitaati, vai peedeejo signaala vietu, bet nu ne katram taadas fiichas pieejamas.. :)

Nasty_Boy  1 3 garaamejošiais, ja Tu noteiksi manam telefonam atrašānās vietu ar dažu metru precizitāti, es Tev uzreiz Hennessy VSOP. Sarunāts? Spiegu filmas mazāk vajag skatīties. Latvijas operatori nosaka vietu ar precizitāti līdz šunai un arī tikai 112 zvaniem, jo to pieprasa valsts nodrošināt. A viena šūna Rīgā ir ~200m, laukos 5 km.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu