Izsekošana

Izsekošana - jautājumi un diskusijas

Izsekošanas programma datorā (18)
Šodien atklāju ka datoram parādījušās jaunas "interesantas" ikoniņas...... Viena no tām ir visu datu kontrole kopā ar videonovērošanu (kamera arī manījusi savu ierasto "dislokācijas vietu" - izmainīts kameras leņķis......) ...
sāc ar to, ka kamaeru aizlīmē ar melnu izolentu :D
Bet vispār šādi "aprīkotu" datoru nekādā gadījumā navajadzētu leitot privātu datu apstrātāei (ibanka, epasti, sociālie portāli, dokumenti) Ja reiz tiek pārtverta klaviatūra, tad nekādi šifrētie diski VPNi u.c. izvirtības nelīdzēs...
atkarībā no tā kādus tieši spiegošanas vektorus programmas iz manto bet spriežot pēc aprakasta labāk vispār nemēģināt, kā arī apdomāt par darba vietas maiņu - pat bankas šādus trikus neatļaujas... :) Ļoti skaisti! Redzu, ka mani pēta no facebook.com, un , konsultants ir klāt;) Man pieslēdzās - tiek piedāvata programma( ar maniem datiem un e-pastu) ;Convert Videos un lūdz , lai ielaādēju :))) kaut kādus papīrus par tēmu - atļaut videonovērošanu, esi parakstījis? Tas vispār nav likumīgi! Par to dzēsto failu atjaunošanu - nepadalīsies ar programmu? Citādāk daži apgalvo, ka no miskastes izmestus failus praktiski atpakaļ nedabūt (pirmās 5 minūtes vēl it kā neskaitās). ··· Izsekošana: Izsekošanas programma datorā lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Mobilā telefona atrašanās vietas izsekošana (32)
Vai,zinot mobilā telefona numuru,ir iespējams noteikt īpašnieka atrašanās vietu? Un,ko darīt,lai šādu nevēlamu izsekošanu novērstu?
kloss, nu gan Tu sarakstīji pilnīgu sveistu. Es Tev aizsūtu savu numuru, un Tu nosaki manu atrašanās vietu ar 10 metru precizitāti. OK?
1) telefons gaidīšanas režīmā neko neraida, torņi neko nesaņem un nekādus dB apļus uzvilkt nevar.
2) GSM tīklā katra šūna ir savā frekvencē, un sarunas laikā vienlaicīgi telefons ir savienojumā tikai ar 1 šūnu.
3) GPS te vispār nevajag jaukt iekšā, jo lielākajai daļai telefonu nav GPS uztvērējs.
Elektroniskais paraksts ir IMEI domāts vai kas smalkāks?
Var. Patiesībā visiem jaunajiem telefoniem ir tada funkcija, bet tu vari vinju atslēt. Tas protams nekavēs "zināmas iestādes" tā pat šadu informāciju iegūt ja būs tāda vajadzība. Jeblkurš mobilai operātos ar preciziāti +/- 10m redz kur tu atrodies. Operators var tikai aptuveni noteikt vietu. Par 10 m protams muļķības, operators var redzēt šūnu, kur bijusi pēdējā aktivitāte. Laukos šūna var būt 10 km. Ja telefons nekādas aktivitātes neveic (zvans, sms, gprs), Tu vari vazāties pa vienu rajonu (location area) un operators to redzēt nevar... Ir metodes, lai noteiktu precīzāk, bet reti kurā tīklā to izmantu.. Bet kad ejiet banku laupīt, telefonu labāk izslēgt vai atstāt mājās :)
Savukārt, paziņas, kuri sniedz konfidencialus datus par klientiem, sen būtu jāizmet no darba. Interesanti, kurā kompānijā tas ir?
bet, ja traki jāslapstās, nevar paņemt otru aparātu, pāradresēt zvanus un pirmo atstāt atejā aiz poda? zvanītājam takš neziņo par pāradresāciju? garaamejošiais, ja Tu noteiksi manam telefonam atrašānās vietu ar dažu metru precizitāti, es Tev uzreiz Hennessy VSOP. Sarunāts? Spiegu filmas mazāk vajag skatīties. Latvijas operatori nosaka vietu ar precizitāti līdz šunai un arī tikai 112 zvaniem, jo to pieprasa valsts nodrošināt. A viena šūna Rīgā ir ~200m, laukos 5 km. ··· Izsekošana: Mobilā telefona atrašanās ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Izsekošana ar mobilo tālruni (16)
Nepieciešams ielikt izsekošanas programmu i phone , kādu ieteicams (Inospy vai citu) ? Un vai pietiek, ka ielādē savā telefonā, vai jāliek arī tajā, ko grib izsekot?
esmu viedoklis
Vai /ragnesim/pazemotam nav vienalga, cik reizes tikt pazemotam.
Kādēļ nosoda tos kurus pazemo, bet nenosoda tos, kuri pazemo. Tāds ir jautājums. Bet mūsu sabiedrība ir tāda, maukoties normāli, bet ielūkoties lauleņa telefonā šausmīgs noziegums.
Krāpt arī ir nelikumīgi, bet liela daļa to dara bez sirdsapziņas pārmetumiem un tādēļ nosoda tos, kuri vēlas būt droši par reālo situāciju.
Ir taču tādas personas, kuras kamēr pie rokas nepieķersi, teiks-tu ko, es darbā biju.
personīgi es gribētu zināt, pamatotas man aizdomas vai nē. Bet ir cilvēki, kuri turas pie partnera lai tur vai kas un uzskata sevi pašpietiekamu, lepnu. Un ir tādi, kuri domā ka viņa drauKs vai draudzene ir neuzticīgi, kaut patiesībā ir uzticīgi. Es tomēr par skaidrību, man nepatiktu, ja mans partneris meklē citu, guļot ar mani, es, droši zinot, ka tā, uzrīkotu pārsteigumu un jau laikus sameklētu kādu uz atbrīvojušos vakanci. Zinu, esmu ļauna, bet ko darīt, ja muļķes loma nevilina. Manuprāt ,otra izsekošana ir sevis pazemošana. Redz kā sanāk Bazhik bēdīgi. Krāpties, melot, drāzties apkārt drīkst, bet vot nejauši instalēt telefonā programmu ne???? Nejauši!!! ··· Izsekošana: Izsekošana ar mobilo tālruni lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu