Rūteris

rūteris foto attēls

Rūteris - jautājumi un diskusijas

kas ir rūteris? (11)
Lūdzu pastāstiet, kas ir rūteris? Šo to jau esmu dzirdējusi, bet gribas zināt vairāk un protams iegādāties, uzstādīt.
Ja mājās ir tikai viens kompis, tad interneta vadu pa taisno sprauž kompī un miers.
Rūteris kļūst noderīgs/nepieciešams, ja ir vairāk par vienu ierīci (dators, iPad, iPhone, sat uztvērējs utt) mājās, kam nepieciešams internets un jāpārsūta dati starp šīm ierīcēm.
Var arī datoru ar vairākām tīkla kartēm izmantot, lai sadalītu internetu, bet caur rūteri ērtāk + papildus drošība, ka no ārpuses neko tālāk par rūteri neredz.
Ja dāmām nepieciešama palīdzība iegādāties un uzstādīt, rakstiet privāti :)
Večiem jau nu ar tādām lietām pašiem vajadzētu prast tikt galā :D
man ir divi rūteri, - viens lielāks, viens mazāks. abus lietoju. patīk!! :DDDDD Tā, Selnij, ir tāda kastīte, pie kuras močī klāt provaidera piešķirto vada galu un tad no tās kastītes var vēl daudz dažādu derīgus vada galus uz visādām ierīcem aizvadīt, bet tagad viss jau bez vadiem, bezvadu rūteri. Bet ideja tā pati. Tā pa vienkāršo.Kopisks piekļuves punkts vairākiem datoriem ,lai tiktu netā.Pluss ir tas,ka interneta pakalpojuma sniedzējs,arī ļaundaris ja tāds rodas, redz tikai tava rūtera namberu un neredz neko,kas aiz jamā ir tālāk.Var lietot,kā tīkla ekrānu,nosakot piekļuves un savienojumu politiku un kārtību no iekš uz āru un otrādi ,kā aparātveidīgs ugunsmūris utt
Bezvadu rūters sniedz piekļuves punkta iespēju,tobiš pa visu māju ronas bezvadu tikls,pa kuru ganīties ar savu ķapļapu bez kādām tur drātēm...
priecaajas,ka shamas neprasa apple iphone... :D ··· Rūteris: kas ir rūteris? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Laptops kā WiFi rūteris (3)
Iesakiet ,lūdzu,kādu programmu ieinstalēt,lai laptops Samsung RV510 strādātu kā rūteris?
Ja draiveri tādu fīču suportē un uz datora griežas w7/8, tad
https://virtualrouter.codeplex.com/
kā jau teikts, ja ierīce/draiveris atbalsta funkciju, tad problēmu nav. var pat iztikt bez papildus programmām, ja tas ir vismaz win7. =>fargo Var protams ar netsh visu izdarīt, bet ne jau lietotājs vulgaris :D ··· Rūteris: Laptops kā WiFi rūteris lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Rūteris un vājš wi-fi signāls (23)
Vājš signāls,dažviet netu uztver,dažviet nemaz.Kā var līdzēt?Vai rūteris ko dos?Kam jāpievērš uzmanība to pērkot?Kā viņu uzinstalēt manā mazajā datoriņā,kurā nav vietas diskam? Varbūt ir vēl kādas labas idejas?
ir pieejami arī wi-fi pastiprinātāji!!! un kaads ruuteris jau tev ir ?
labs un paarbaudiits ar stipru signaalu ir
http://online.prompt.lv/product.php?id_product=34037
Saprotu ka Emma dzīvo kaut kur ārzemēs izīrētā mājā kur kopā dzīvo daudz ļaužu. Es pats izmantoju šadā situācijā papildus antenu savam kompim, ko vienkārši var iespraust USB - ir tāds caurums kompīša malā, ligzdā. Līdzi dodas instalācijas disks, uzinstalē darot tieši to ko prasa instrukcija- angļu valodā. Te būs saite uz šo lietiņu:
http://www.airlive.com/product/WL-1600USB
tā viņš arī saucas Air Live WL-1600USB, vari pasūtīt internetā, bet vienkāršāk ir uzrakstīt uz lapiņas un aizstaigāt līdz kādam šopam kur tirgo kompīšus. Parādīt pārdevējam ko vajag, un neklausīties ja viņs mēģina iesmērēt ko citu. Tas viss. Lai veicas tev Emma.
Tapēc, ka bezvadu rūteris, PĀRRAIDA signālu pa gaisu, tavam datoram nav jābūt savienotam ar kabeli pie tā rūtera. Bet rūterim signāls no kaut kurienes IR jāsaņem! Tas notiek caur to pašu WLANU.

Tavā gadījumā nepieciešams vai nu repīteris, vai signāla pastiprinātājs vai spēcīgāks uztvērējs /puļķis/, kas nāk štepselēts datorā. Un aizmirsti vārdu RŪTERIS! Abas pārējās ierīces slēdzamas netālu no raidītāja, vai pat savienojamas ar to.

Te ir gudri čaļi, varbūt viņiem ir cits risinājums, bet tas noteikti nebūs nekāds rūteris un to nepievieno datoram.
kas uztver, no kurienes uztver, kur rodas tas ko uztver? Rooteri datorā neinstalē... ··· Rūteris: Rūteris un vājš wi-fi signāls lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu