Rūteris un vājš wi-fi signāls

Vājš signāls,dažviet netu uztver,dažviet nemaz.Kā var līdzēt?Vai rūteris ko dos?Kam jāpievērš uzmanība to pērkot?Kā viņu uzinstalēt manā mazajā datoriņā,kurā nav vietas diskam?
Varbūt ir vēl kādas labas idejas?

non_grata    3 ir pieejami arī wi-fi pastiprinātāji!!!

soneks12    2 un kaads ruuteris jau tev ir ?
labs un paarbaudiits ar stipru signaalu ir
http://online.prompt.lv/product.php?id_product=34037

Pusrublis      kas uztver, no kurienes uztver, kur rodas tas ko uztver? Rooteri datorā neinstalē...

janisb      linksysi ir lieli su, ņem labāk ķīnieti, 2x jaudīgāks un 2x lētāks
http://tinyurl.com/8t477ex

av2      senos laikos bija ccakarss to linksys vispaar piedabuut ssanceet normali. kaa ir ssodien, nezinu. Bet , ja godiigi, pirmo reizi dzirdu, ka kaadam muusdienu wi-fi routerim ir vaajs ssignaals. Nu maajas + seetas , vai dziivoklla ietvaros tak iet parasti "reekdams" :)

Ljekainiitis      Var rūteri pārprogrammēt, ka tas strādā kā signāla atkārtotājs, pastiprinātājs (Repeater) Bet - tad vispirms vajag attiecīgu rūteri (kura rūpnīcas softu var nomainīt uz ko tādu kā DD-WRT) un cilvēku, kas to visu pārprogrammē & sakonfigurē.

fargo      daudzstavene?
nevis pastiprinātāju, bet vajag spēcīgāku centrālo rūteri-raidītāju. var jau izvietot kaut kur pa vidu papildraidītājus. tu viena to praktiski izdarīt nevari. kāda jēga pie sevis dzīvoklī uzstādīt papildus rūteri, ja primārais signāls līdz tevim nonāk ar traucejumiem?

fargo      ak privātmāja? nu, tā ir cita lieta. tur var derēt parasts bezvadu tīkla paplašinātājs/atkārtotājs(wireless repeater).
cits variants ir laptopam piepirkt ārējo bezvadu adapteri, kuram būtu laba antena. jo, pieņemsim, ka mājas rūtera transmitera antena ir ok, bet tam ir jāsaņem arī signāls atpakaļ no tava laptopa un ja laptopa antena vāja, datu apmaiņa nenotiek.

fargo      Rūteris un vājš wi-fi signāls foto tas pirmais daikts izskatās šitā

Vucis      Es tavā vietā tam WLAN raidītājam pieštepselētu tīkla vadu un nostieptu uz 1. stāvu un iemočitu šitajā verķī, verķi - rozetē.

Esi pārliecināta, ka tavam datoram WiFi uztvērējs normāls? Manam, piemēram ir integrētais, kas ne mārrutka neķer. Nopirku pa latiem 15 /tas jau bija sen/ puļķi un - cita lieta!

Vucis      Interesanti, ko tad tu tam rūterim taisījies spraust WLAN vietā?! Špicku vai? Ja var darboties tikai savas istabas ietvaros, tad aizmirsti netu. Jo repīteris ir jāliek netālu no raidītaja, respektīvi, no kastes, kur ienāk neta vads, kas, pēc taviem vārdiem, atrodas kaučkur bēniņos.

Zivucis    1 Tapēc, ka bezvadu rūteris, PĀRRAIDA signālu pa gaisu, tavam datoram nav jābūt savienotam ar kabeli pie tā rūtera. Bet rūterim signāls no kaut kurienes IR jāsaņem! Tas notiek caur to pašu WLANU.

Tavā gadījumā nepieciešams vai nu repīteris, vai signāla pastiprinātājs vai spēcīgāks uztvērējs /puļķis/, kas nāk štepselēts datorā. Un aizmirsti vārdu RŪTERIS! Abas pārējās ierīces slēdzamas netālu no raidītāja, vai pat savienojamas ar to.

Te ir gudri čaļi, varbūt viņiem ir cits risinājums, bet tas noteikti nebūs nekāds rūteris un to nepievieno datoram.

neko      Tā garām ejot - skatos vēl jo projām lietas tiek skaidrotas. Privātmājai ieteiktu kaut ko no LV produkcijas - Mikrotik RB4xxx. Galu galā pasaulē atzīts produkts. Būs mazliet dārgāks par ķīniešu produkciju, bet arī apraides jauda stipri labāka. Un ja jāpērk vel signāla pastiprinātāji, tas viss kopā tāpat nemaksās lētāk.

[un kāpēc gan neatbalstīt vietējo ražotāju, kas strādā tādā līmenī, ka ražo tehniku pat NASA vajadzībām?]

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu