Windows instalācija

Instelēju otru operētāj sistēmu un saskāros ar problēmu sāku to meklēt internetā likās, ka risinājums jau kabatā, taču viss nebij tik viegli. Rezultātā izdzēsu visu, kas bija uz cietā diska. Tagad vēlējos ieinstalēt vienkārši atpakaļ windows 8, taču dators vairs nelādē iekšā flašu uz kura ir windows instalācija. Prioritāte dosā ir pareiza un tur rāda manu flašu. Kad restartēju datoru un pie ekrāna, kad vajadzētu sākt lādēt instalācijas logu, ekrāns sāk palikt nedaudz gaišāks te tumšāks ar intervālu apmēram 1 s.

Varbūt kāds var man palīdzēt vai ieteikt kaut ko?

fargo (2015-03-18 08:52)      tava datora mātesplatei nav vecā bios sistēma, tev vajag instalāciju, kas sapratīs tava datora matesplates sāknēšanās sistēmu.
ir tā. sākumā, kad tu instalē sistēmu, dzelži "stāsta" kas viņi un no kurienes un tā. :)
un tava operētājsistēmas instalācija viņiem saka - ah, tā jūs sauc, aha, tagad es zinu. es lādēšu tos un tos moduļus iekšā, lai es varētu ar jums runāties mums savstarpēji sapotamā valodā.
ar linux/bsd sistēmām te ir labi, ar windows 8 tā nav.
uefi saderīga instalācija.
to tev vajag priekš instalējamās sistēmas.
un neaizmisti, ka daudzās mātes platēs to var pārslēgt pirms tu vispār kaut ko kabināt mēģini virsū.

008 (2015-03-18 09:32)      Pamēģini citu USB portu... var gadīties, ka Tev ir gan USB2, gan USB3 atbalstoši porti. Pēdējam parasti vajag uzstādīt savu draiveri, vismaz priekš windows7.
Vēl vajadzētu pārbaudīt BIOS. Vai uzstādot 2. sistēmu, BIOSā neesi veicis izmiņas kādos iestatījumos?

chaachaa (2015-03-18 15:57)  1   gan jau ka instalācijā ir problēma. ir dažas tādas, kas neļauj instalēt uz skaziniekiem, cietajiem diskiem, no flash, jo nav instalācijā iekļauti šie dati. tāpēc arī nekas nenotiek tālāk.
agrāk šāda problēma bija ar linux/windows, jo bija speciāli jātaisa ar master boot record, kas ļauj instalēt no diska/flash, pēcāk to laižot uz skazinieku cieto disku.
pamēģini citu instalāciju, viss ko var ieteikt. ja instalācijas diskā/flash ir visi nepieciešamie master boot recordi, kur ko darīt, tad pat nevajag biosā pārlikt to, no kurienes lasa datus pc startēšanai!

chaachaa (2015-03-18 15:57)  1   plus, vēl ieteiktu neņemties ar windows 8, jo dažiem datoriem, pēc tam, ka notiek updeits uz win 8.1 nokarās bios (samsung, piemēram, notebooki). windows 7 tomēr izrādās visstabilākais pēc paša pieredzes!

janisb (2015-03-18 20:21)    1 Cilvēkam kurš neprot DOS atšķirt no BIOS nevajadzētu nodarboties ar kompja instalācijām, bet gan griezties pie speciālista. Visdrīzāk nesot nost vecos OS pie reizes nonesi arī FLASHa saturu...

alvess (2015-03-21 21:24)      Šī dubultā pārinstelācija izmainījusi, vai nu loader OS(tu neaprakstīji, ko uzstādīt gribēji) vai boot record no kura jāpalaižas os loaderim. Pameklē internetā informāciju kā atjaunot MBR WIN8, domāju ka datus atgūsi, ja nebūsi spēlējies ar partīcijām.

Līdzīgi jautājumi
Vai novecojis Windows ir slikts? (14 atbildes)Microsoft Windows 7 vai 8? (18 atbildes)No Windows 8.1 atpakaļ uz Windows 7 (26 atbildes)Windows 8 (11 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu