Facebook pret Draugiem

Kāpēc sabiedrībā valda uzskats, ka draugus lieto lūzeri, bet modernie un veiksmīgiem pulcējas Facebook? Tāpēc, ka importa?

valmierietis333 (2018-04-17 22:19)    3 Netusēju ne vienā ,ne otrā ,
pie kādas šķiras tagad piederu ?

riebekle (2018-04-17 22:23)    8 Tīri pēc ērtuma un pārskatāmības draugiem.lv ir ērtāka, pārskatāmāka, omulīgāka par FB. FB ir plašāks - strarptautisks, tā ir tā lielākā atšķirība laikam. Bet ka būtu kaut kāds iedalījums, ka viens slikts, otrs kruts, to neesmu dzirdējusi.

derevnja10 (2018-04-17 22:25)    2 Prezidenta kungs Draugus negribēja ierobežot, bet Seju grāmatu gan. Nesmuku info par labklājības zemi izplata......:D:D:D

marmorakaraliene (2018-04-17 22:27)  2 3 Es kā sabiedrības daļiņa apliecinu, ka par tādu uzskatu sabiedrībā neesmu dzirdējusi.

Tessa (2018-04-17 22:27)  6 11 nu bet kapec ir janodarbina rumpis ar bezjedziigam lietam? ja patiik draugi, tuse draugos, ja patiik feisbuks, esi tur.
корову бы вам. или две.

Marija_Anna (2018-04-17 22:47)  1 1 Man FB ērtāks, mobilāks, plašāks, personiskāks vienlaikus un sabiedriskāks. Dzīvojos pa vairākām domubiedru grupām, kam aizsākums ir FB, bet reālā darbība "tur - ārā" . Protams, ir savi mīnusi, bet pagaidām man piemērotākais.

Dzelzene (2018-04-17 22:58)  3 6 Draugi savu ir nokalpojuši, un nodzītus zirgus nošauj D:) Draugi ir latviešu klubiņš ar visām nācijas populārākajām utīm un rozēm (pīļu dīķa bābisms-aprunāšana, mobingi, bet arī vienkāršas, mīļas attiecības, biznesu sarunāšana stundas laikā, ja vajag). Facebook ir cits lidojuma augstums, internacionāla publika, tie, kas grib izdevīgi pārdot vai paši pārdoties ārzemniekiem, nu bez tā nekā. Dažreiz rodās iespaids, ka FB manu angliski rakstīto lasa ne tikai redzamie draugi vien, bet arī Big Brother Sem. FB ir kā sausas zāles klajums karstā pavasara dienā, piešauj sērkociņu "share" un aiziet uguns mežā. FB man ļoti nepatīk, ka ja vien stingri nekontrolē savu "draugu" pulciņu, obligāti tajā iefiltrēsies kāds krāsainais sū. Ja ar´i kontrolēsi, krāsainais sū būs tavos draugu draugos, latviešiem patīk pārdoties.
Abu saitu mīnuss ir feiko profilu iespējamība un aktīvā uzdarbošanās, kas lietotāju godīgo nostāda pamuļķa lomā.

burleska (2018-04-17 23:13)  3 2 Lēnām FB ir pārvilcis savā pusē :) Un nu vairs īsti nezinu, ko draugos darīt. Es domāju, ka draugos ir palikuši tie, kuri latviskajā vidē jūtās drošāk. Jo nekādus plusus, kas būtu draugiem, salīdzinot ar FB, nezinu. Ja nu vienīgi vecākajai paaudzei var kādu bildi ielikt, lai papriecājas :)

draboss (2018-04-17 23:15)    4 sabiedrībā par lūzeriem vairāk uzskata tos, kas izdomā to kā nav un no tā veido tēmas forumā. Pie tirsas visiem esi vai neesi fb, draugos vai oho.

burleska (2018-04-17 23:31)  1 1 Ar latvisko vidi es nedomāju valodu, lai gan arī tas, jo laika joslā nonāk diezgan daudz materiālu angliski. Bet tieši lokālās tēmas, šaurāka pasaulīte. It īpaši vecākos cilvēkus baida zināma nekontrolējamība, kas ir FB. Dzelzenes teksts labi parādīja to attieksmi ;)

Ievinjata (2018-04-17 23:44)    2 Draugi mīļāki, fotogalerijas pārskatāmākas, arī kopējā lietotājsaskarne šķiet ērtāka. Reti, bet izmantoju dāvanu sūtīšanu, tik par reti mainu "ādiņas", bet tomēr patīk visi tie "pričendāļi", kas ir "draugos".
Esmu manījusi, ka kādreiz Facebookā vairāk apgrozījās inteliģence. Arī tagad jaunie rakstnieki un mākslinieki vairāk pa Facebooku. Tagad gan arī citu profesiju, interešu un vecumu pārstāvji vairāk lieto to, bet "Draugiem.lv" vienalga mīļāks. Es pat vienmēr palieku nedaudz dusmīga, kad latvieši kaut ko pašpiko un ievieš no Facebook. Abi labi.

Optimists6 (2018-04-18 00:10)    2 Es arī pievienojos tiem, kas nav ne vienā, ne otrā portālā.

Lieka laika tēriņš likt kaut kādas bildes, lai konkurētu ar citiem cilvēkiem, savukārt kuri gariem zobiem laiko un cenšas Tevi pārspēt. Pluss tā vietas atzīmēšanās vispār briesmīga lieta.

sēž visi, skatās kaķīšu video, pārposto muļķības un lietas kas nevienu neinteresē.

Es vēl saprotu, ja to portālu izmanto biznesam, informējot par to ko var nopirkt, vai kādu pakalpojumu piedāvā. Vai kādos cilvēka meklējumos, palīgā saucienus utt.

Bet pa lielam, truli video, kaķu bildes, citāti no visādām gudrām grāmatām kuras tie cilvēki nekad rokā neņems.

Sallija2 (2018-04-18 00:17)  1 3 Tāpēc, ka facebook nav statistikas. Es tur visu interesējošo varu apskatīt un apskatītais pēc tam neskries pakaļ ar jautājumiem kāpēc gan es uz viņu skatos? Un es nemaz vairs nevaru ieet draugos, jo savu paroli neatceros un lai pa jaunam reģistrētos kaut kādu ielūgumu vai ko tur vajadzēja un tad tur vēl visādas stulbas spēles piedāvā, tipa mana draudzene tāda un tāda esot vinējusi kādā tur spēlē un tāpēc man arī esot jāspēlē

av2 (2018-04-18 00:35)      iisti "neesmu" ne tur , ne tur vairs . Bet ssad tad paskatos. Feisinnaa it no vissas pasaules ir draugi tomeer, bet nekaadus tusinnus tur netaisu. Neintresee.
Kurss eertaaks, labaaks? Hmmm, laikam jau FB ir vairaak paredzeets visiem, draugi ir konkreeti mana lapa, manas dariissnas. Bet cik , atceros, taas draugu muuzziikaas kurpju reklaamas utt....nu krita uz nerviem :)

janisb (2018-04-18 00:48)  1 1 Nebiju gatavs piekrist FB noteikumiem, ņemot vērā ka Cukuriņu šobrīd ņem visos caurumos, un iestāsies GDPR, apdomāšu vai vieviest FB kontu...

Vaukskis (2018-04-18 03:28)    2 "Feisbuks" tomeer ir radies apmeeram vienlaiciigi ar "draugiem", tikai saakumaa bija lokaals, bet apmeeram 2 gadus peec izveidosanas saaka pienjemt cilveekus "no malas" savaa portaalaa. Manupraat, Latvijaa daljai ir izveidojies druscinj maldiigs prieksstats par to, cik veelu tas kljuvis populaars, jo liidz pat kriizei "draugu" popularitaate bija paaraakajaa liimenii un veel ilgi muuseejais portaals aizeenoja vinjeejo". Domaaju, ka sava loma ir arii tam, ka Latvija kaa valsts un sabiedriiba ar katru gadu arvien ciesjaak ir tikusi integreeta starptautiskajaa sabiedriibaa gan ar juridiskajaam, gan it iipasji biznesa saiteem un daudzo izcelotaaju un celotaaju personiigo pieredzi. Sjii internacionalizeesanaas un juutami apzinaata "feisbuka" piesauksjana, reklameesjana dazaadaas jomaas, it iipasi kops 2010. gadiem ir devusi graujosu rezultaatu 0:1 muuseejam produktam, kaa rezultaataa 2016.gada vasaraa tas pirmoreiz pastaaveesjanas veesturee piekaapas starptautiskajam milzim un kops taa laika "draugu" auditorija turpina tikai sarukt. Tas ir liidziig kaa ar plaknju televizoriem kastu vietaa- kad saaka razot plazmas un driiz vien LCD plakanos televizorus un tie no reklaamas tirgus izspieda "kastes", par pirmajiem laika gaitaa buutiski pieauga interese, bet par otrajiem tikai samazinaajas Tas notika ne vienmeer taadeelj, ka kineskopu televizori buutu bijusi sliktaaki un tos nevareeja sarazot lielaakus, bet gan tadeelj, ka razotaajiem tie vairs nebija, neskjita tik izdeviigi un vinji veiksmiigi so ideju paardeva masaam. Ilgu laiku plakanie televizori kvalitaates zinjaa pat palika iepakaljus kastveida, tomeer uzskats, ka "ja kaut ko atkaarto biezji un ilgi,kaut gan taa nav taisniiba, tas ar laiku tomeer piepildaas", apzinjaa atstaaja savas peedas un tagad ar uguni buutu jaameklee kaadu, kurs gribeetu palepoties, ka ticis pie kaada peedeejo razosjanas gadu milziigajaam "kasteem", nevis kaut kaa ljoti plaana un pat veel lielaaka

elsa (2018-04-18 07:44)    1 Nepieturos pie tāda uzskata, bet fb ir vairākas man noderīgas priekšrocības. Tur mani atrod potenciālie klienti , jo ir sava IU lapa. Un kur gan citur var tikt pie pielūdzējiem no ASV? Ir rīti, kad ir divi uzaicinājumi no kara veterāniem draudzēties un tā periodiski gandrīz katru nedēļu. Meibi jāapstiprina un brsukšu uz amuriku.😁😁😁

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu