Jāpārinstalē Win10 home kur ņemt seriālo?

Ir Bitē oficiāli pirkts dators ar oficiālo Win10 Home. Tagad ir doma pārinstalēt Win. (Lēni reaģē kursors no paša sākuma. Lai ievadītu paroli ilgi jāgaida, apmēram 10.min.) Uz kompja uzlīmes ar seriālo nav. Kur lai ņem? Sieva uz Biti zvanīja bet tur viņai teica, ka nekādu seriāli nevajag!? Inetā skatos, ka vajag! Kam taisnība? Paldies par sapratni.

Chris1986    1 Ak, dies visi 20 gadus lika kreisos Windowsus un nu pēkšņi vairs nezina kā. Nu, samaksā 10 Eur kādam, kas ar to noņemas ja pats nevari crackus un atslēgas atrast internetā

janisb    2 Ja dators pirkts oficiāli, ar win 10 licensi, tad pārinstalējot nopirkto versiju (win 10 home) aktivizēsies automātiski, nekādu seriāli neprasot, tas ir iešūts biosā.
Instalējot izvēlies "man nav seriāļa"...
P.S. ja win 10 bremzē, disks uz ssd jāmaina nevis jāpārinstalē...

Draugs50  1   Ja ir oficiāli pirkta ar jau instalētu Windows, tad seriāls nav vajadzīgs. Pārinstalējot winda aktivizēsies automātiski, vienīgais ko var paprasīt piereģistrēties vai atjaunot microsoft profilu.
vispār pārej uz SSD, tad dators būs daudz ātrāks!

JOHAIDI21      Klau,pat ja Tu pārinstallēsi savu 10windu,tad,iespējams nekas nemainīsies. Pēc apraksta var spriest,ka pie vainas ir EM reģions. Labāk sameklē nopietnu datoriķi,lai nosaka diagnozi. Vispirms atver Task Manager un paskaties vai tas CPU jau nav uz 100% robežas un sāc tik tīŗit.

JOHAIDI21      Johaidi,bet Tev tak ir 10 winda,par kādu Product key var būt runa ,ja tas jau ir ierakstīts datora biosā!!!! Johaidi,pat man galvu sagrozīji ! :-))))

av2      Nu ir efekts pamatiigs , ja ieliksi SSD un svaigu WIN10. Kur nnemt key ? Pardod tak eBay par kaadiem 10-20$. Oficiaali pirktam datoram it kaa nevajagot , bet nevienmeer tas nostraadaa.

zebs      Paskaties kādas programmas saliktas datorā. Vai tās visas ir vajadzīgas? Ja nē, met laukā bez žēlastības.
Ja vajag, tad paskaties, vai tām vajag startēties reizē ar datoru palaišanu, vai arī tikai tad, kad Tev tās būs vajadzīgas un atsevišķi "pamodināsi".
Palaid nopietnu antivīrusu, lai iziet cauri visam datoram (iespējams, vairākas stundas) ne tikai "ātro" skenēšanu, kas nobrauc pa virsu ...
Ja oficiāls Windows, iestati laiku, kad lejuplādē piedāvātos atjauninājumus ( to ir daudz un bieži), kas ievērojami kavē datoru. Īpaši, ja "iekšas" nav jaudīgas. Tādēļ ieteicams tad, kad nelietosi datoru kādas stundas, vienkārši ieslēdz datoru un ļauj atjauninājumiem ielādēties un instalēties tad, kad datoru neizmantosi. Tāda ir realitāte un SSD disks ne vienmēr palīdzēs.
Praksē esmu pārliecinājies uz dažādiem datoriem.
Dators jākopj un "jāčubina" laicīgi, lai nebojā noskaņojumu un nečakarē smadzenes tad, kad uzreiz "uz sitiena" vajag to lietot.

Frenks83      Amazon.com = ~5eur

Mobb_D      Win 10 ir nepanesama sistēma.
Ja dzelzis nav tas ņiprākais, tad varbūt uzinstalē xUbuntu 20.04 LTS.
Ar 15-20 GB visām pamaltietām pietiks.

Ja esi bezcerīgs WinDozes pacients, tad ,visticamāk, seriālis ir iešūts BIOSā vai (U)EFI.

Raivis_1977      Win 10 tas ir vēl samērā salīdzinoši pat ļoti, ļoti jauns, un viņam ir ātri jāstrādā!
Problēma tāda, ka daži datori vēl šobrīd ir patentēti kā tikai windovs 8 lietotnei, un ja nu viņā ir netīši vai tīši ieinstalēts šis windovs 10, tad skaidrs ka viņš ļoti lēni arī strādās!
Viņam vienkārši viņš ir pa smagu un lēni vilks, man pat pašam tā bija!
Vnk. jānopērk cits dators, varbūt pat dārgāks, un problēma atkritīs.
Nav pat arī varbūt īstas jēgas pirkt windovs 8, jo mēs labi zinām kad datorvīrusu mākoņiem ar katru dienu tikai palielinoties ir pa reizei arī jāielādē jaunie dati! Taču jaunie dati arī var palēnināt par kādu desmito daļu datora intensitāti pašā darbības režīmā ...
2021-11-07 03:18

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu